xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Aslan Burcu – İkizler Burcu Uyumu

0 1.828

Yıldızlara bakılırsa Aslan burcu – İkizler burcu ilişkisi uyumlu olma ihtimali yüksek bir ilişkidir. İki taraf da özgüven sahibi, aktif ve girişken insanlardır. İkizler kişisinin havası, zekası ve mizah yeteneği Aslan’ı çeker. Kişilik özellikleri arasında büyük bir zıtlık yoksa bu ikili gayet güzel geçinip gidebilirler.

 

Aslan – İkizler ilişkisinde tarafların ikisi de çapkın bir kişiliğe sahiptir ama İkizler’in bu açıdan durumu biraz kendine özeldir. İkizler kişisi yeni insanlarla tanışmayı ve yakınlık kurmayı sever, hatta ufak çaplı flört de eder ama kendine yeni bir sevgili bulmanın peşinde değildir. Flörtöz davranışlar sergilese bile muhatabıyla arasında bir şeyler olması için gayret sarf etmez.

İlgiye oldukça düşkün olan Aslan kişisi partnerinden her gün hayranlık gösterisi bekler, ama İkizler kişisi onu her gün iltifatlara boğacak biri değildir. Fakat partnerini keyifsiz gördüğü zaman neyi ihmal ettiğini fark eder ve telafi etme yoluna gider.

Gayet konuşkan bir tip olan İkizler, mantıklı Aslan ile uzun uzun sohbet etmekten hoşlanır. İkizler akılcı biridir aynı zamanda ve ilişkiyi devamlı analiz eder ama bu dışarıdan pek belli olmaz.  Partneri ilişkileri hakkında konuşmak istediği zaman Aslan kişisi onu başından savmamalı, dikkate almalıdır.

Bu beraberlikte tarafların ikisi de özgürlüğüne düşkün insanlardır ve ilişkide sorun çıkmaması için birbirlerinin bireysel özelliklerine saygı duymaları gerekir. Çiftin yatak hayatı çoğunlukla gayet keyifli ve doyurucu olur.

Aslan kadını – İkizler erkeği ilişkisinde 2 taraf da atılgan ve eğlenceye düşkün kişilerdir. Erkek pozitif düşünceli biriyse kadının coşkusuna ayak uydurabilir. Aslan kadını partnerinin özgüvenini pekiştirecek, patronuyla ve arkadaşlarıyla iyi ilişkiler kuracak yapıda bir kadındır. İkizler erkeğinin şefkati, uyanıklığı, canlılığı ve hoşgörüsü ona çekici gelir. İkizler erkeği kendisini sürekli dizginleyecek, abartılı şeyler yapmasının önüne geçecek bir kadına ihtiyaç duyar ama kendisine hükmedilmesinden, talimatlar verilmesinden hoşlanmaz. Bu durum baskın bir karakteri olan Aslan kadınını zorlayabilir. Aslan kadını güzel giyinmeyi, kaliteli şeylere sahip olmayı sevdiğinden erkeğin kazancının iyi olması gerekir.

Aslan erkeği – İkizler kadını ilişkisinde kadın her zaman bakımlı olmalıdır; çünkü partneri onunla gurur duymak ve çevresindekileri insanlarla tanıştırmak ister. İkizler kadını hayatı sever, esprili ve cazibelidir, ruhsal açıdan zengindir. Bu da erkeğin zekasını harekete geçiren eğlenceli bir sohbet arkadaşı olmasına yol açar. Aslan erkeği bu kadına daima bir şeyler sunmalı ve onun çılgın davranışlarıyla başa çıkmaya hazır olmalıdır. Bu ikili göze çarpan, dikkat çeken bir ikilidir. Aslan erkeği çoğu durumda erkekliğini vurgulasa bile gayet şefkatli ve uyumlu bir partnerdir. İkizler burcundan olan partnerinin hürriyetleri konusunda duyarlı olmalıdır, çünkü bu kadın fazla kısıtlanırsa somurtkan birine dönüşebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.