xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Aslan Burcu Kadınının Aşk Hayatı

0 1.826

Aslan burcu kadını kendine güvenen, ateşli, akıllı, gururlu ve çekici bir kadındır ve bu özellikleri sayesinde erkekleri baştan çıkarmakta pek zorlanmaz. Kendine özgü bir havası, beyni ve esprisi vardır. Bu kibirli görünen ama aslında göründüğü kadar burnu havada olmayan kadınla beraber olmak isteyen erkeklerin işi pek kolay değildir. Aslan burcu kadını aşk hayatında önemsenmek, sözünü dinletmek, yüceltilmek ister. Üstünde hakimiyet kurmaya çalışan, varlığını hiçe sayan, iyi niyetini kötüye kullanan bir erkeğe tahammül edemez. Aşık olduğu zaman sadık bir insandır ve aynı şekilde sadakat bekler, küçük bir kaçamak bile gururunun kırılmasına ve olay çıkarmasına sebep olur. Hassas bir yapısı vardır, kolay kırılır ama bunu dışarıya pek yansıtmaz.

Bu kadın kendine güvenen erkeklerden etkilenir. Ona, abartmamak kaydıyla iltifatlar etmeli, dostça davranmalı ve kendisini asla ihmal etmemelisiniz. Gezmeye ve eğlenceye düşkündür, bu yönüne ayak uydurabilecek bir erkeği tercih eder. Onun kalbini çalacak erkek vizyon sahibi ve nazik bir adamdır.

Özgürlüğüne çok düşkün biri olan Aslan burcu kadını kendisine çok fazla karışan, çok kısıtlayan, aşırı kıskanç bir erkekle mutlu olamaz. Yönetilmekten hoşlanmaz. Onun erkeği uyumlu ve hoşgörülü olmalıdır. Bakımına ve giyimine özen gösteren erkeklerden hoşlanır.

Aslan kadınının cinsel yönü güçlüdür, arzuları yüksektir ama seçici bir kadın olduğu için karşı cinsle çabucak ve kolayca uyum sağlayamaz. Beraber olacağı erkeğin eğitim görmüş, kaliteli biri olmasına önem verir. Kolay kolay vazgeçmez ama vazgeçtiği zaman kararlı ve nettir, bir daha geriye dönmez.

Bir Aslan kadınıyla ilişki yaşıyorsanız onun kendisini abartmasına, olduğundan farklı göstermesine ve ani tepkiler vermesine hazırlıklı olmalısınız. Bu kadın bazen sözün nereye varacağını bilmeden konuşur.

Aslan kadınları biraz gösteriş düşkünü olurlar. Girdikleri ortamlarda ilgi odağı olmayı, ilişkilerinin kıskanılmasını severler.

Aslan burcu kadını aşk konusunda zayıftır aslında, hatta aşk en zayıf yönüdür bazen, çünkü aşka aşıktır. Ama bunu pek dile getirmez. Cinsel yönden mutlu olacağı bir ilişki arıyorsa Akrep burcu erkeği ile beraber olmalıdır. Bu ilişkide taraflar zihinsel olarak farklı yapıdadırlar fakat cinsellikte güzel bir uyum yakalayabilirler. Aslan kadınının hem uyumlu, hem de macera dolu bir ilişki yaşayacağı erkek ise Boğa burcu erkeğidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.