xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Aslan Burcunun Genel Özellikleri

0 1.900

Aslan burcunda doğanlar yönetilmekten hoşlanmayan, keyfine düşkün ve bazen bununla bağlantılı olarak biraz tembel, oldukça sıcakkanlı ve yardımsever insanlardır. Aslan burcunun özellikleri konulu yazıların tamamında bu insanların yönetici yönünden söz edildiğini görürsünüz; nadir istisnai durumlar dışında bu gerçekten böyledir. Aslanlar yönetmekten hoşlanan ve liderlik vasıfları güçlü olan aktif insanlardır.

Aslan burcu mensupları genel olarak ilişkilerinde sahtekarca tutumlardan kaçınırlar fakat aralarından palavracı, kaypak modeller de çıkabilir.  Oldukça açık sözlüdürler ve kendilerine karşı net davranılmadığında üzüntü ve öfke duyarlar.

Aslan insanı ilgiyi, pohpohlanmayı sever; ondan ilgi ve sevginizi esirger, gerektiği kadar iltifat etmezseniz kendisine bunları veren birine doğru dümen kırmakta gecikmez.

Bazı Aslanların kendine güveni küstahlık ve kibir noktasına varabilir, fakat her halükarda iyi kalpli ve merhametli insanlardır. Güler yüzlü, eli açık ve paylaşımcı oldukları, ağızları iyi laf yaptığı için arkadaş çevreleri geniş olur. İnsanların sıkıntılarını dinler ve mutlaka yardımcı olmaya çalışırlar.

Burcun yaratıcı yönü dolayısıyla Aslan burcundan çok sayıda ressam, oyuncu, tasarımcı ve yönetmen çıkar. Yüce gönüllülük ve cömertlik Aslan burcunun genel özellikleri listelerinde hemen her zaman görülür, fikir zenginliği de öyle.

Aslanlar zeki ve yaratıcı insanlardır ve bu yönleri sorunlu durumlara da yansır; sorunlar için gayet yaratıcı fikirler bulabilirler. Zihinleri açık, olaylara farklı yönlerden bakabilen, neşeli ve esprili kişilerdir. Kendi haklılıklarından fazla emin ve bu yüzden itici olabilirler.

Yıldızlardan olumsuz etkiler almış olan Aslanlar gösteriş budalası ve aşırı savurgan olabilir; paralarını aslında almamaları gereken gösterişli bir şeylere harcayabilirler.

Organizasyon ve örgütleme yeteneği de Aslan burcunun özellikleri arasındadır. Aslan insanı gece hayatını sever; dansa, tiyatroya, sinemaya, konsere gitmekten hoşlanır. Enerjik ve dinamik bir yapısı vardır, azmi tembelliğini dengeler. Karar vermekte hızlı değildir ama çoğu kararları doğrudur. Bunları uygulama ve uygulatma konusundan fazlaca ısrarlı olabilir.

Duygusaldır, yaşadığı veya tanık olduğu şeylerden gösterdiğinden daha fazla etkilenir. Arkadaşlığa çok önem verir ve arkadaşlarına zarar vermeyi hiç istemez. Sinirlenince büyük patlamalar sergileyebilir fakat bağışlayıcıdır. Aslan burcu mensupları genel olarak kinci insanlar değildirler.

Aslan insanlarının çoğunda bir yere girdiklerinde hiçbir şey yapmasalar bile fark edilmelerine yol açan bir ışık, bir hava vardır. Hürriyetine oldukça düşkün olan Aslan insanı yaşamına fazla müdahale edilmesinden, kendisine telkinlerde bulunulmasından hoşlanmaz. Konuşurken karşısındaki insanı soğuk bir tavırla tartar ve onunla arkadaş olabileceğine karar verirse gayet sıcakkanlı birine dönüşür.

İnatçıdır, dediğim dedik bir insandır. Muhabbeti iyidir fakat manipülasyon yeteneği de olağanüstüdür, konuyu beğenmezse karşısındaki bunun nasıl olduğunu anlamadan okları kendisine çevrilmiş halde bulabilir. Arka planda kalmayı sevmez ve onunla aynı ortamda bulunan başka bir insan daha çok ilgi görürse çeşitli taktiklerle dikkatleri kendi üstüne çekmeye çalışır. Karizmatiktir.

Kendini beğenme eğiliminin üst seviyede olmadığı Aslanlar dostluklarından çok zevk alacağınız güzel insanlardır. Çabuk kırılıp hiddetlenerek aşırı tepki verebilir, sonra da bundan pişman olurlar. Zeki, yaratıcı, entelektüel insanlardan etkilenir, yoğun ve heyecanlı ilişkileri severler. Kasvetli ve sıkıcı işlerden kaçar, dar kafalı yöneticilere tepki duyarlar. Sevdikleri bir iş ve saygı duydukları bir patron için istekle çalışır ve güzel işler ortaya koyarlar. Geniş görüşlüdürler ve sezgileri kuvvetlidir.

Bir Aslan burcu kişisi bazı geleneksel, modası geçmiş sayılan değerlere sıkı sıkıya bağlı olabilir. O, bir şeyi en iyi şekilde yapmakta o derece kararlı biridir ki çok zor koşullar altında bile bunun için gayret göstermeyi bırakmaz. Drama yeteneği olan, son derecede ilginç ve eğlenceli bir insandır. Büyük ve merhametli bir kalbe sahip olan nazik ve cömert biridir. Fakat hakim karakterli ve çok güvenli bir insan olduğu için bazen kibirli görünebilir.

Onun iyi niyetini kötüye kullanmaktan kaçınmak gerekir, zira bu durumda büyük bir öfkeye kapılabilir ve bunu dışarıya vurmaktan da kaçınmaz. Sınırlarını zorlamaya eğilimlidir, imkansızı başarma fikri ona her zaman cazip gelir. Onun güvenini kazanabilirseniz gerçekten çok sadık ve destekleyici bir dost edinmiş olursunuz.

Aslan burcu insanı varlığıyla güven veren biridir. İç dünyasında, dışarıdan göründüğünden daha hassastır. Düşüncelerini mizah yoluyla ifade etmek konusunda çok başarılıdır.

(Güncellendi: 04.10.2017)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.