xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Aslan Erkeği – Aslan Kadını Aşk Uyumu

2 1.227

Aslan erkeği – Aslan kadını ilişkisinde taraflar yaşam ve aşk konusunda benzer bir tutku ve coşkuyu paylaşır, birbirlerinin heyecan ve aktivite ihtiyacını anlarlar. Ancak, aynı zamanda ikisinin de feragat etmek istemeyeceği aynı büyük egoya sahiptirler. İki tarafın bilgeliğine ve kavrayışına bağlı olarak aralarında mükemmel bir ilişki de, büyük bir karakter çatışması da yaşanabilir. İlişkileri karşılıklı saygıya dayanırsa ve kimin daha üstün olduğunu kanıtlamak için savaşmazlarsa mutlu bir çift olabilirler.

İkisi de aynı ham enerjiye sahiptirler, bu yüzden birbirlerinin gururunu ve kararlılığını anlarlar. Erkek, krallara özgü duruşuyla kadının ilgisini çeker ve hayranlığını kazanır. İlk bakışta kendisi de onun önce zarafeti ve çekiciliğine, sonra da azmine hayranlık duyar. İkisi de muazzam bir macera duygusuna sahiptirler. Ortak bir hedefe yürüdükleri sürece birbirlerine çok destek verirler ve hesaba katılması gereken bir güç oluştururlar.

Aslan burcu erkeği – Aslan burcu kadını ikilisi genelde çok iyi anlaşırlar, zira aynı stile ve benzer özelliklere sahiptirler. Birlikte inanılmaz romantik olabilirler. Aralarındaki iletişim, samimiyet ve cinsel uyum son derecede güçlüdür. Birbirlerini güldürme yeteneğine sahiptirler. İkisi de çalışkan insanlar olduğundan finansal durumları istikrarlıdır. Kaliteli, iyi şeyler için para harcamayı severler. Günlük hayatın sorunları söz konusu olduğunda, her ikisi de yaratıcı çözüm yolları bulmakta iyidirler.

Aslan erkeği çok nazik ve sevgi dolu bir insandır ama hemen her zaman bir kalabalığın içinde ve çoğunun da merkezindedir. Spot ışıklarının üstüne çevrilmesini sever, çekiciliğini ve enerjisini neredeyse sadece bunun için harcar. Hayattan alabileceği en iyi şeyleri almak ister; bu yiyecek ve içecekler için de, yaşam tarzı için de, kadınlar için de geçerlidir. Kalbine girmenin ve orada kalmanın yolu sürekli olarak ona iltifat etmektir.

Aslan kadını güçlü, saldırgan ve son derecede bağımsızdır. Bunların yanında, sevdiği insanlara karşı olağanüstü cömerttir. Doğuştan liderlik özelliklerine sahiptir. Her zaman iktidarda ve kontrol makamında olmak ister. Beraberlikleri sırasında Aslan erkeğine saygı gösterir ama onun da kendisine saygı ve hayranlık duymasını bekler.

Yaşayacakları muhtemel ilişki sorunlarından biri ve belki de en önemlisi ikisinin de egolarının yüksek olmasıdır. Beraberlikleri bencil taraflarını ortaya çıkarabilir. Ciddi ego çarpışmaları yaşayabilirler. Kimin patron olduğu ve kavgada son sözü kimin söyleyeceği konusunda çatışırlar.

Beraberlikleri bir yandan oldukça güçlü, bir yandan da zayıftır. İkisi de maceraya bayılır, ama ancak nereye gidecekleri konusunda aynı fikirde olurlarsa birlikte eğlenebilirler. Aynı fikirde olmadıkları zaman kadın da, erkek de pençelerini çıkarır. İki taraf da haksız olduğunu kabul etmeyi, geri adım atmayı sevmediğinden bazen kavgaları çok şiddetli olabilir.

Her ikisi de Aslan burcunda doğmuş olan iki sevgili arasında ego savaşları olması neredeyse kaçınılmazdır. Bunun sıklıkla olması aralarında kolay kolay yıkılmayacak bir duvar oluşmasına sebep olabilir. İkisinin de hükmedici, sahiplenici ve kıskanç olmaları da birçok tartışmaya yol açabilir.

Bunlara rağmen, Aslan burcu kadını – Aslan burcu erkeği beraberliği, yaşam ve tutku dolu bir beraberliktir. Aralarındaki sorunları çözme sürecinde sabırlı, özverili ve sadık olabilirlerse güzel bir ilişki yürütebilirler. İkisi de kalıcı bir ilişki kurmak isteyen, partnerlerini mutlu etmek ve beraberliklerini sağlıklı tutmak için gayret gösteren insanlardır. Birbirlerini ne kadar iyi tamamlayabileceklerini fark ederlerse karşılıklı olarak bencil taraflarını yenebilirler.

2 Yorumlar
  1. Enes Talha

    Aslan erkeği ve Aslan kadını ilişkisine sahip biri olarak, anlaşmadığımız konular bulmak çok zor. Oldukça uyumlu olduğumuzu söyleyebilirim. Aslan erkeği aslan kadını aşk uyumu hakkında verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. 🙂

    1. Hilal Uslu

      Rica ederim. Uyumlu bir ilişkinin içinde olmanız güzel, tadını çıkarın. = )

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.