xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Aslan Erkeği – Balık Kadını Aşk Uyumu

0 8.184

Aslan ve Balık birbirinden belirgin derecede farklı işaretlerdir; birbirlerini anlamak için bilinçli bir çaba göstermeleri ve uyumlu bir ilişki için de bazı düzenlemeler yapmaları gerekir. Aslan erkeği – Balık kadını ikilisi ortak romantik doğalarıyla birbirlerini çekerler.

Balık burcu kadını çok nazik ve sevecen bir kişiliğe sahiptir ve kolay incinir. Aslan burcu erkeğinin koruyucu içgüdüsü bu kadının karşısında hemen şahlanır,  ona iyi bakabileceğini ve onunla ilgilenebileceğini hisseder. Kendisine tapan ve destek olan bir kadın isteyen Aslan, Balık kadınının bu ihtiyaçlarını tamamen karşılayabileceğini anlar. Böylece başlangıçta iyi bir uyumları varmış gibi görünür. Fakat aslında oldukça farklı kişiliklere sahiptirler ve zaman içinde çatışmalar yaşamaları kaçınılmazdır. Barış içinde bir arada yaşamak istiyorlarsa ikisinin de bazı özverilerde bulunması gerekir.

Aslan erkeği son derecede sosyal bir insandır. Onun dışa dönük doğası Balık kadınının içe dönük kişiliğiyle sürekli olarak çatışır. Oldukça etkileyici bir kişiliğe sahiptir. Her durumda liderlik yapmak ister. Zihnindeki şeyleri paylaşmaktan çekinmez.

Bir sevgili olarak maceracı ve yaratıcıdır. Güçlü bir şekilde seks yapar, rutinden hoşlanmaz. Hayatın her alanında olduğu gibi, yatak odasında da baş rolde olmak ister. Güvenli ve soylu bir havası vardır. Duygusal ve zorlu bir romantiktir. Kıskanç bir aşıktır ama partnerine o bir prensesmiş gibi davranır.

Son derecede gururlu ve bazen egoist bir adam olarak, çok inatçı olabilir. Bir fikri kafasında oluşturduktan sonra değiştirmesi zordur. İlgi merkezi olmayı sever, dramalar ve muhteşem jestler için yeteneklidir. Dışarıdan öyle görünmese de çok duyarlıdır ve kolayca incinebilir. Düştüğü zaman sert düşer ve kırıldığı zaman gerçekten kırılır.

Sevecen, merhametli, idealist ve empatik biri olan Balık kadını kendi hayal dünyasında sürüklenmeyi çevresindeki gerçek dünyaya odaklanmaktan daha cazip bulur. Onun derin empati yeteneği hem bir nimet, hem bir lanet olarak yorumlanabilir. Başkalarının ruh halini, yaşadıklarını anlayabilen bu kadın, onlardan gelen duygulardan ötürü çok yorulabilir.

İdealist ve yaratıcıdır. Son derecede hassas bir yapısı vardır. Aslan erkeğinin hırçın, agresif yönü, erkek bu yönünü bilinçli olarak ona yönelttiği zaman onu derinden incitebilir. Balık burcu kadını duygularının derinliklerine kolayca batabilen bir kadındır.

Onun olumsuz duygularının yarattığı sarmal bazen erkeğin iyimserliğini ve heyecanını da boğar ve erkek kendini depresif ve perişan hissetmeye bırakabilir. Balık burcu kadını – Aslan burcu erkeği ilişkisini zora sokabilecek durumlardan biri budur.

Aslan erkeğinin yapısındaki koruma, kollama eğilimi Balık kadınında da vardır ama onunki daha duygusal yöndedir. Aslan erkeği, bunu belli etmese de sevmek ve sevilmek ister. Balık kadını onu sever ve daha fazlasını da yapabilir ama erkek zayıf noktalarını gizleyerek onu şaşkına çevirir.

Son derecede sezgisel bir yapısı olan Balık kızı erkeğin acil ihtiyaçlarını anlar ve karşılamak isterken, erkeğin büyük egosu yüzünden koyduğu setler onu engelleyebilir. Bu durumda kadın erkeğin ona ihtiyaç duymadığını düşünebilir. Bir süre bu duyguyla yaşadıktan sonra uzaklaşmaya başlaması muhtemeldir.

Huysuz, yaratıcı ve hayalci Balık kadınıyla enerjik ve canlı Aslan erkeği sıklıkla etkileşim sorunları yaşarlar. Birbirleriyle çok iyi eşleşen bir ikili değildirler, çoğu zaman uyumlu bir ilişki için ciddi bir gayret sarf etmeleri gerekir. Son derecede farklı karakterlerine rağmen ortak noktaları da vardır; örneğin ikisi de hayalperesttir ama farklı tarzlarda. Aralarındaki güven ve inanç arttıkça ilişkileri de daha uyumlu hale gelir.

Aslan burcu erkeği doğuştan liderlik vasıflarına sahiptir ve Balık kadını da çoğu zaman partnerinin üzerinde hakimiyet kurmaya istekli olmayan, onun kurallarına uyabilen ve kolaylıkla yönlendirilebilen bir kadındır. Bunu erkekten korkmaktan çok onu yatıştırmak istediği için yapar.

Fakat uyumlu bir beraberlik kurabildikleri zaman ilişkinin asıl büyüsü bu noktada değil, aslında ortada göründüğünden daha fazla eşitlik olmasındadır. Aslan erkeği ilgi çekmeyi, ön planda olmayı sever ama sahnenin arkasındaki Balık kadınının bilgeliği, içgörüsü ve hassasiyetinden de etkilenir. Öte yandan bu kadının sevgisi ve ilgisi ona keyif verir.

Balık kadını – Aslan erkeği ikilisi evlenirlerse erkek her zaman ilişkileri için kurallar koymaya çalışacaktır. Evlilik kararını almadan önce ikisinin de bu ilişkiye diğerine zarar vermeden ne kadar bağlılık ve sevgi koyabileceklerini anlayıp analiz etmeleri iyi olur. Sevgi sayesinde birbirlerinin kişiliklerini olumlu yönde değiştirmeleri mümkündür.

Kadın erkeğe daha alçak gönüllü olmayı öğretebilir, erkek kadına hayalci kişiliğinden dolayı dağınık olan dikkatini toplaması, bir şeye odaklanması için rehberlik edebilir. Birbirlerinden kazanacakları çok şey vardır ve ikisi de başkalarından bir şeyler öğrenmeye açık insanlardır. Bunun için gereken çabayı gösterirlerse bağları zamanla güçlenebilir.

Örneğin erkek egosunu bir yana bırakarak kadına, ona ihtiyacı olduğunu göstermelidir. Hassasiyet, hayalcilik gibi özelliklerinden dolayı Balık kadınını hafife almak hata olur; o göründüğünden daha güçlü biridir ve partnerinde bir samimiyetsizlik sezerse ona göre tavır alır.

Bu ilişkide kadının dikkate alması gereken noktalardan biri erkeğin, hassasiyetini sıklıkla gizlediği için hemen belli olmasa da gerçekten büyük bir kalbi olduğu gerçeğidir. Bunu görme hakkını kazanmak için onunla etkileşime girmek, onu anlamaya çalışmak gerekir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.