xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Aslan Erkeği – Boğa Kadını Aşk Uyumu

0 8.407

Aslan burcu erkeği – Boğa burcu kadını ilişkisi kendine özgü zayıf ve güçlü yönleriyle ilginç bir ilişkidir. Aslan ateş, Boğa toprak grubu üyesidir ve birbirleriyle doğal bir uyum içinde değildirler. İlişkilerinin yürümesi için birbirlerinin çok farklı yaşam tarzlarına saygı göstermeyi öğrenmeleri gerekir.

Aslan erkeği – Boğa kadını beraberliğinin seyrini belirleyen en önemli nokta 2 tarafın da sabit işaretler olmasıdır, yani ikisi de değişime karşı inat ve direnç gösterirler. Erkek de, kadın da kendi kabuğunda mutludur, her ikisi de, partnerinin kendini değiştirme girişiminde bulunmasına sinirlenir.

Aslan erkeği doğuştan otoriter bir patrondur. Boğa kızı onun kadar gösterişli bir kişiliğe sahip değildir ama o da sağduyu ve içsel güçle dolu, hayatta kendi yolunu bulmaya alışkın bir insandır.

Boğa burcunun yönetici gezegeni sevgiyi ve güzelliği temsil eden Venüs’tür. Burcun kadını çoğu zaman çekici, yumuşak ve kadınsıdır. Çok sabırlıdır ama sürekli olarak provoke edilirse veya sınırları zorlanırsa vahşice tepkiler verecek kadar öfkelenbilir.

Güçlü bir iradesi olan istikrarlı bir insandır. Ahlaki değerleri güçlüdür ve eşine sadıktır. Meselelerini kendine saklamayı tercih eder. Başkalarının işine karışmayı da sevmez ama çevresindekilerin ilgisini çeker. Bakımlı ve güzel kokan erkekleri cazip bulur. Partnerine yaklaşımı yavaş ve ihtiyatlıdır. İlişkilerinde seçicidir.

İki tarafın da istikrar ve bağlılık istemesi Boğa burcu kadını – Aslan burcu erkeği ikilisi arasında güçlü bir bağ oluşmasına yol açabilir. Erkeğin cesareti, gücü, cömertliği ve sıcaklığı kadına çekici gelir. Kadının dişiliği, aile ilişkilerini ve finansal konuları ele alma biçimi de erkeği çok etkiler.

İki taraf da birbirinden farklı pozitif özelliklere sahiptirler. Fakat çatışmalarına yol açan birçok karşıt görüşleri de vardır. Pratik ve maddiyata önem veren bir insan olan Boğa kadını kariyerini ön planda tutar. Aslan erkeğinin temel isteği ise evinin ve kendisinin ihtiyaçlarını karşılayacak olan kadını bulmaktır. Çift, bu açıdan iyi anlaşamaz.

Bu ikili çatıştığı zaman Aslan erkeğinin ateşli öfkesi ortaya çıkar. Fakat patlamaları Boğa kadınını umduğu kadar etkilemez. O, bu gibi durumlarda genellikle kaşını havaya kaldırıp partnerine şöyle bir baktıktan sonra o anda zihnini meşgul eden şeyle ilgilenmeye devam eder. Suratını asabilir ama sesini kolay kolay yükseltmez. Ancak, güçlü bir hafızaya sahiptir ve bu davranışı aylar, hatta yıllar sonra erkeğin yüzüne vurabilir. İlişkilerini zora sokan unsurlardan biri de ikisinin de diğerinin anlaşmazlık hallerindeki tutumunu sinir bozucu bulmasıdır.

Mali konulardaki tutum farklılıkları yüzünden de tartışabilirler. Erkek para konusunda savurgandır ve genellikle parasını akıllıca bir şekilde harcamaya meyilli değildir. Bu Boğa kadınını deli edebilir, o parasal konularda daha temkinli bir insandır, tasarruf yapmaya dikkat eder.

Ayrıca, erkeğin karakteri daha dominant olmakla beraber, ikisi de baskın, hakim kişilikli insanlardır. Bu da şiddetli çatışmalara yol açabilir. Aralarındaki farklılıklardan biri de, insanlarla ilişki kurmayı ve topluluklarda dikkat çekmeyi seven Aslan erkeği sıklıkla dışarıya çıkmak isterken, Boğa kadınının evinin rahat ortamında zaman geçirmeyi seven bir kadın olmasıdır.

Aslan erkeği – Boğa kadını ilişkisinin pozitif tarafında, güçlü bir romantik çizgisi olan kadın, Aslan erkeğinin kendisini özel hissetmesini sağlayan davranışlarından mutluluk duyar. Kendisine tapacak ve hayranlığını gösterecek bir kadına ihtiyaç duyan erkek de, beraberliklerinin iyi gittiği zamanlarda Boğa kadınında bu özelliği bulur.

İkisi yaratıcı bir çift oluştururlar, birlikte iyi yemekler yemekten, kültür gezileri yapmaktan hoşlanırlar. İkisi de genel olarak birbirlerine hayranlık duyar ve ilişkilerini önemserler. Boğa, Aslanın kendisine konforlu bir hayat sunmaya çalışmasından dolayı mutlu olur ve ona büyük bir saygı duyar. O da Aslan için destekleyici ve merhametli bir hayat ortağıdır, partnerinin hayatını daha iyi ve pürüzsüz bir hale getirmek için çaba gösterir.

O, sevdiği erkeği mutlu etmek, onun hayatını kolaylaştırmak için çaba göstermekten kaçınmayan bir kadındır ama eylemleri takdir edilmezse bunalıma girebilir. Mutlu zamanlarında, erkek, kadının en sevecen taraflarını ortaya çıkarabilir, onun kendine daha fazla güvenmesini sağlayabilir.

Aslan erkeğinin biraz mütevazı davranması bu ilişkinin uzun ömürlü olma şansını arttırır. İlişkilerini tehdit eden unsurların sayısı oldukça fazladır ama yine de birlikte mutlu olmaları mümkündür. İkisi de yeni bir beraberliğe başlamaya, aşık olmaya heveslidirler, uzun süreli ve romantik bir ilişki kurmak isterler.

Kadın da, erkek de tutkulu ve şehvetli insanlardır. Zarafeti, estetiği, sanatı severler. Çatışmaları çoğu zaman ikisinin de inatçı olmasından kaynaklanır. Bu yönlerini kontrol edebilirlerse daha iyi geçinirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.