xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Aslan Erkeği – Kova Kadını Aşk Uyumu

2 3.132

Aslan ile Kova zıt işaretlerdir. Bu durum bir yandan birbirleri için doğal partnerler olmalarını sağlar, diğer yandan çatışma potansiyeli olan gergin bir ilişkiye işaret eder. Karşıt burçlardan olan bazı çiftler birbirleriyle diğerlerine göre daha iyi anlaşırlar. Aslan erkeği – Kova kadını ikilisi ise bu özelliği taşıyan birçok çiftten daha fazla sorun yaşar.

Bu adamla kadın birbirlerini çekici bulurlar ve aralarındaki sorunlar ilişkinin başlarında ortaya çıkmaz. Ancak, dikkat etmezlerse, zaman içinde farklılıkları uzlaştırılamaz hale gelebilir.

İkisi arasında anında bir bağlantı oluşur. Her ikisi de dışa dönük insanlar olduğundan ilk hareket herhangi birinden gelebilir ve konuşmaya başladıktan sonra durmazlar. Tanıştıktan sonra birbirlerini düşünmeyi bırakmakta güçlük çekerler. Erkek kadının kendine özgü, benzersiz bakış açısına hayran kalır. Kadın da onun güçlü karakterini takdir eder. Ancak, aralarındaki güçlü çekime rağmen, ortak bir yaşam inşa etmeye çalıştıkları zaman çeşitli sorunlar yaşarlar.

Aslan burcu erkeğiKova burcu kadını ilişkisi zor bir ilişkidir ve yürümesi için tarafların çok fazla çaba göstermesi gerekir. Taraflar birbirlerinin rutinine ve kişisel özelliklerine uyum sağlamakta güçlük çekerler. Erkek, partnerinin kendisine hayran olmasına ihtiyaç duyar ve bu hayranlığın karşılığını fazlasıyla verir. Ancak, kadın sıklıkla onun ne kadar özel ve başarılı bir insan olduğunu düşündüğünü söyleme fikrini biraz saçma bulur.

İkisinin arasında gerçek, güçlü bir dostluk ve paylaşılan değerlerle desteklenen bir uyumluluk oluşacağı neredeyse kesindir. Ancak,  ilişkileri birbirlerinin farklılıklarının üstesinden gelebilmeleri için gereken ortak tutkudan ve duygusal derinlikten yoksundur.

Kova kızı özgürlüğüne çok düşkündür. Güçlü bir kişiliğe sahiptir. Birini hayatının merkezi yapacak bir kadın değildir. Hürriyetini sınırlayan bir ilişkiden uzaklaşma eğilimindedir. Sahiplenici ve kıskanç bir adam olan Aslan erkeği onun bu yönüyle başa çıkmakta zorlanır. Aslan erkeği – Kova kadını ilişkisi kadının özgürlük ihtiyacı ve erkeğin hakimiyet kurma, kontrol etme eğilimi arasındaki sürekli bir mücadeleye dönüşebilir.

Cinsel uyumları biraz karmaşıktır. Aslanın tutkusu ve yoğunluğu Kova kızına fazla gelebilir. Ancak o, uzak tavırlarına rağmen yatakta meraklı ve oynaktır. Yeni şeyler denemek isteyen maceracı Aslan erkeğine uyum sağlayabilir. Tatmin edici bir seks hayatı için yatakta sırayla öncülük yapmaları gerekir.

Temeldeki meseleleri erkeğin gururu ve kadının mesafeli tavrı olacaktır. Aslan sevildiğini ve takdir edildiğini sıklıkla ve yoğun olarak hissetmek ister. Kova, onu sevmesine ve takdir etmesine rağmen, bu duygularını onun gururunu besleyecek şekilde sergilemez. Bu durum Aslanın inatçı ve zorba tarafının ortaya çıkmasına yol açar. Böyle olunca Kova daha da uzaklaşır. Dikkatli olmazlarsa bir kısır döngüye girebilirler.

Bu ikilinin uzun süreli ve mutlu bir beraberlik yürütmesi için tarafların birbirlerine uyum sağlamak için epeyce çaba göstermeleri gerekir. Ama ikisi de sabit burçların üyesidirler ve ne kadar aşık olurlarsa olsunlar temel kişilik özelliklerinden taviz vermekte zorlanırlar. Karşıt burçlardan olan bütün çiftlerde olduğu gibi onların da birbirlerinden öğrenecek çok şeyi vardır ama çoğu zaman bunu yapamazlar, çünkü her biri diğerinin birlikte yaşamak için zor bir insan olduğunu düşünür.

Bir yandan aralarında yoğun bir kimya olduğunu, bir yandan da zıt burçların üyesi olan birçok çiftten daha fazla sorun yaşadıklarını göz önünde bulundurursak bu ikili için şunu söyleyebiliriz: Taviz vermeye yatkın olmayan doğaları yüzünden ilişkilerini yok edebilirler veya birbirlerine uyum sağlayacak kadar bükülmeyi başararak uzun vadeli ve istikrarlı bir beraberlik yürütebilirler. Yıldızlara göre ilk şıkkın gerçekleşme ihtimali daha yüksektir.

 

2 Yorumlar
  1. Yaren

    Hayatımın 14 yılını verdiğim, ömrümü adadığım evliliğim, aşım suyum ekmeğim olmuş partnerim için uyumsuz diye belirtmişler. Sakın aldanmayın inanılmaz bir ahenk söz konusu. Neredeyse hiç azalmadan bugünlere geldik. Kimse onun gibi olamaz ❤️

    1. Hilal Uslu

      Sefanız olsun, devamlı olsun ama aynı fikirde olmayanlar da olabilir. 🙂

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.