xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Aslan Erkeği – Oğlak Kadını Aşk Uyumu

0 1.171

Aslan erkeği – Oğlak kadını ilişkisinde iki taraf da güçlü bir iradeye sahiptir. Oğlak hedefine doğru temkinli bir şekilde ve gerekirse yolu uzatarak ilerlerken, Aslan, korkmadan ileriye doğru yürür. Amaçlarına farklı şekillerde ulaşırlar ama ikisi de ulaşmakta kararlıdır. İkisi arasındaki en iyi başlangıç noktası da budur.

Sosyal hayatları ise neredeyse birbirine zıttır. Erkek gittiği her yerde dikkat merkezi olmaya çalışan biri iken, kadın, daha samimi toplantıları tercih eder. Öte yandan, ikisi de gücü ve sosyal duruşu takdir eden insanlardır ve böyle bir ortamda tanışmaları muhtemeldir. Ne şekilde bir araya gelirlerse gelsinler, onların arasında anlık bir çekim olması pek beklenen bir şey değildir. Aralarındaki romantizm başlangıçta yavaş yavaş gelişir.

İkisi de karakterlerine ve itibarlarına büyük değer verirler. Çevrelerinin gözünde iyi bir izlenim bırakmayı, güvenilir ve sorumlu insanlar olarak kabul edilmeyi önemserler. Onlara göre, bir çift olarak sahip oldukları itibar, ortak güçlerinin bir göstergesidir. İkisi de otoriter insanlardır. Güzel şeyler elde etmek için güçlerini birleştirmeleri de, sonsuza kadar birbirleriyle savaşmaları da mümkündür.

Aslan burcunda doğan bir erkek çoğunlukla her zaman ilgi odağı olmak isteyen, coşkulu bir yaşama sevinciyle dolu biridir ve kafasında, evren onun etrafında döner. İstekli ve kendinden emindir. Çekici ve sofistike bir görünüm sergilerken, birçok açıdan maceracı ve kaygısız da olabilir. Konuşmayı sever ve bazen insanı bunaltacak kadar çok konuşabilir. Karşısındakinin kendisini büyük ve sürekli bir dikkatle dinlemesini ister.

İnatçıdır ama aynı zamanda şefkatlidir de. Güzel eşyaları, yerleri sever. Partnerini hediyeler ve romantik jestlerle mutlu etmekten hoşlanır. Düşüncesizce para harcama eğilimi Oğlak kadınını rahatsız edebilir. Diğer yandan, yoluna çıkan her durumu idare edebilen girişken, pratik bir adam olması onu daha içe dönük bir yapısı olan bu kadın için mükemmel bir hayat yoldaşı yapabilir. Pozitif tutumu bulaşıcıdır.

Oğlak burcunda doğan bir kadın ondan çok daha mantıklıdır. Erkeğin gösterişli davranışlarını kaşlarını kaldırarak, dudaklarını büzerek gözlemler. Kendine dikkat çekmeyi pek istemez ve ortalığa sessiz bir otorite havası salar. Çoğu durumda sessiz ve kapalı davranmayı tercih eder ama bu sosyal statüsüyle gurur duymadığı anlamına gelmez. Zeki ve kültürlüdür. Birçok durumda, dünyada neler olup bittiğini Aslan erkeğinden daha iyi bilir. Fakat zekasını ve bilgi dağarcığını ateşli bir şekilde sergilemeye eğilimli değildir.

Muazzam bir iradeye sahip olan, her zaman sakin ve aklı başında görünen Oğlak kadını sosyal statüsünü yükseltebilecek ve başka alanlarda da yanında olacak bir erkekle olmak ister. Böyle birini bulduğu zaman yanında durur, destek ve güç verir.

Harika bir dinleyicidir. Partnerini her konuda destekler. Ancak, ilişki kurulup biraz oturduktan sonra onun eksiklikleri ve hataları hakkındaki fikirlerini söyleyeceği neredeyse kesindir. O da Aslan gibi inatçıdır. Partneri belli bir konudaki fikrini değiştirmesi için çok üstüne gelirse bu yönü ortaya çıkar. Bu durum Aslan erkeği için hem çekici, hem de sinir bozucu olabilir.

Oğlak burcu kadını – Aslan burcu erkeği beraberliğinde uyumu sağlayan şey öncelikle yukarıda belirttiğimiz şeydir; yani paylaşılan güç tutkusu. Ayrıca, zaman içinde, erkek kadının sandığı kadar sıkıcı biri olmadığını, kadın da erkeğin her şeyi hafife alan şakacı görünümünün altında hassas bir kalbi olduğunu keşfeder. Böylece zamanla birbirlerine aşık olurlar.

İlişkilerinde sıkıntı yaratacak durumlardan biri erkeğin ateşli, gözü kara ve heyecanlı, kadının kontrollü ve temkinli olmasıdır. Kişilikleri ciddi derecede farklıdır. Cinsellikle ilgili beklenti ve tutumları da öyle. Oğlak kadını seksten zevk alır ama kendini fazla kaptırmaz.  Heyecan içinde kendini bırakmak onun tarzına pek uygun değildir. Aslan erkeği ise tutku ve heyecanla doludur ve partnerinin de kendisi gibi hissetmesini ister. Beklediği gibi davranmazsa onu soğuk ve uzak bulabilir. Onun kendisine hayran olunmasını beklemesi de kadına saçma gelir. O, Aslan erkeğinin hassas egosunu okşamaya özen gösterecek biri değildir. Uyumlu bir cinsellik yaşamaları için Aslanın tepelerden biraz aşağıya inmesi ve Oğlağın da ona ve tekniğine iltifat etmesi gerekir.

Aslan erkeği – Oğlak kadını ikilisi, yukarıda da belirttiğimiz gibi,  maddi konularda da çatışırlar. Erkek parasını istediği gibi harcamayı seven biridir, kadın ise kötü günler için tasarruf yapmayı tercih eder. İkisi de oldukça inatçı insanlardır ve birbirlerinin parasal tutumları konusundaki fikirlerini söylerken nazik olmaya çalışmazlar.

Oğlak kadınının inadı Aslan erkeğininkinden çok daha güçlüdür ve erkek onun inadını kırmaya çalışırsa kadın geri adım atmaz, dimdik durur. Erkeğin tavsiyelerde bulunmaya veya yönlendirmeye çalışması çoğu zaman işe yaramaz.

Bu inat duvarının arkasında kimi zaman gözyaşları ve iyi bastırılmış duygular saklıdır. Aslan burcu erkeği, samimi ve pratik bir yaklaşım bulabilirse onun tutumunu biraz olsun yumuşatabilir. Onun göz kamaştırıcı gülüşü Oğlak kadınını eritebilir. Üzgün olduğu zamanlarda erkeği kendisinden uzak tutacaktır ama bir kere tutuldu mu sonuna kadar bağlı kalan bir kadındır. Zor zamanlarda depresyona girmeye yatkındır. Bu yönü Aslan erkeğini zorlayabilir.

Aslan erkeği Oğlak kadınını zihinsel ve duygusal düzeyde anlamakta zorlanır. Onun mantığı ve tutumu aklında soru işaretleri oluşmasına, bu da kendini savunmasız hissetmesine yol açar ki kolay kabul edeceği bir şey değildir. Ancak, bir taraftan da, onun kendisine hayallerini gerçekleştirmesi için yardım etmenin yollarını bulabilecek doğru kadın olduğunun farkındadır.

Yıldızlara göre bu ilişkinin iyi gitme şansı yüzde ellinin biraz üstündedir. İnatları yüzünden defalarca, tekrar tekrar çatışabilirler. Bir uzlaşma yolu bulmak için ortak hareket etmeleri gerekir. Kontrol etme, hakim olma eğilimlerinden biraz fedakarlık edip ortak hedeflerine odaklanmayı başarırlarsa bir güç merkezi oluşturabilirler.

Her küçük nezaket ve ilgi girişimi bağlarını daha da güçlendirir. Birlikte gerçekten çok şey başarabilirler. Statü ve belirli bir yaşam kalitesini tutturmakla ilgilidirler ve çalışkandırlar. Bu yüzden beraberce maddi başarılar da kazanabilirler. Fakat bu hedefe odaklanmaları aralarındaki duygusallığın zayıflamasına yol açabilir.

Birbirlerini tamamlayacak yönleri vardır ve uyumlu bir ilişki için bunların neler olduğunu anlamaları gerekir. Erkek kadına risk almanın her zaman kötü bir şey olmadığını gösterebilir ve hayattan daha çok keyif almanın yollarını öğretebilir. Kadın da erkeğe gözlem, planlama ve öngörünün değerini ve hayallerini gerçekleştirmenin pratik yollarını gösterebilir.

Dışarıdan son derecede güçlü bir çift gibi görünürken aslında farklı hayatlar yaşamaları da muhtemeldir.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Aslan Erkeği – Terazi Kadını

İkizler Kadını – Aslan Erkeği

Aslan Erkeği – Boğa Kadını

Aslan Erkeği – Balık Kadını

Aslan Erkeği – Koç Kadını

Başak Kadını – Aslan Erkeği

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.