xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Aslan Erkeği – Terazi Kadını Aşk Uyumu

0 4.305

Zaman zaman ufak tefek anlaşmazlıklara yol açacak şeyler yaşansa da genel olarak huzurlu bir ilişkidir Aslan erkeği – Terazi kadını ilişkisi. Bu beraberliğin önemli sorunlarından biri, erkeğin, pratik veya kullanışlı olup olmadıklarına bakmaksızın satın aldığı şeyler için her zaman iyi bir neden bulurken, kadının yaptığı harcamaların gereksiz olduğu konusunda söylenip durmasıdır.

Başka bir kadın bu durumda böyle düşüncesiz ve bencil bir adamla uğraştığı için gözyaşlarına boğulabilir ama iradeli ve bildiğinden şaşmayan bir yapısı olan  Terazi kızı genellikle gülümser. O büyüleyici bir cazibesi olan bir kadındır ve erkek farkında olsa da olmasa da her zaman ona bir şeyler öğretir. İkisinin arasında, karşılıklı güvenden ve iyi bir iletişimden beslenen güçlü bir bağ oluşur.

Aslan burcu erkeği – Terazi burcu kadını ilişkisinde kadın, sohbet etmekten ve açık hava aktivitelerinden hoşlanan biri olarak, evin dışında ve farklı, çeşitli  ortamlarda sosyalleşmeyi seven erkek için mükemmel bir partnerdir. Sadece sevgilisinin yanında iken değil, her zaman bakımlı ve stil sahibi olan bir kadındır o. İyi arabaları, güzel eşyaları, kaliteli müzikleri, lüks atmosferleri sever.

Mantıklı, karamsar ve değişkendir. Ruh hali kötüyken çok pervasız ve öfkeli davranabilir, şiddetli tepkiler verebilir. Partnerini derin ve saf hislerle sever, ondan övgülerini de esirgemez. Aslan erkeğinin çok hoşuna giden bir şeydir bu; övülmek onun cesaretini arttırır. Her konuda gururlu ve oldukça tutkulu biri olan bu adam, her zaman gündemde olmayı ve olayların kontrolünün kendisinde olmasını ister, buna ihtiyaç duyar çünkü cömertliği, sadakati ve tutkusu bu durumlardan beslenir.

Bu beraberlikte, erkek kadının güzelliğine ve tarzına doğru çekilirken, kadın da onun tutkulu ve karizmatik kişiliğini cazip bulur. Beraberce, ikisi için de yeni ve ilginç olan bir dünyayı keşfederler. Kadının hayranlığı ve desteği erkeğin ruh halini yükseltir. Kendini özel hissetmesini sağlayan bu kadına tutulması uzun sürmez.

Aslan erkeği – Terazi kadını beraberliğinde taraflar genellikle iyi eşleşir ve birbirlerini teşvik ederler. Ancak, Aslan’ın tartışmayı, tezlerini savunmayı seven biri olması sakin bir doğası olan Terazi’yi rahatsız edebilir. Tartışmalar onun heyecanını yükseltmez, tersine coşkusunu azaltır ve araya mesafe koymasına yol açabilir. Bu yüzden Aslan’ın bu beraberlikte doğuştan gelen ateşli doğasını kontrol etmeye çalışması iyi olur. Partneriyle aynı fikirde olmadığı zamanlarda bunu kavgacı bir tavırla değil, sakin bir şekilde anlatmalıdır.

Bu ikilinin önemli sorunlarından biri erkeğin kadını flörte fazla meyilli bulup kıskanma ihtimalidir. Kadın bu durumda onun aşırı sahiplenen biri olduğunu düşünüp rahatsız olabilir. Kendini erkeğe iyi ifade etmeli, karşı cinsten biriyle kurduğu her yakınlığın flört etmek olmadığını anlatarak onun endişelerini gidermelidir.

Buna ve başka bazı pürüzlere rağmen ikisi iyi geçinirler. Burçlar aleminin yürümesi kolay beraberliklerinden biridir onlarınki. Birbirlerini çantada keklik gibi görmezlerse, birbirlerin duydukları beğeni, saygı ve sevgiyi sıklıkla ifade ederlerse güzel bir ilişkileri olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.