xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Aslan Erkeği – Yay Kadını Aşk Uyumu

2 7.519

İkisi de ateş grubu mensubu olan Aslan burcu erkeği ile Yay burcu kadını arasında bir ilişki başlarsa bu büyük ihtimalle uzun ömürlü bir ilişki olur. Erkeğin sevgi dolu doğası ve kadının samimi davranışları ilişkilerini aşk ve dostluğun güzel bir kombinasyonu haline getirir. İkisi de heyecanı severler ve hayatın parlak yanlarını görmeye meyillidirler, bu yüzden ilişkilerinin başlangıcında birlikte çok gülüp eğlenmeleri hiç şaşırtıcı olmaz.

Aslan erkeği – Yay kadını aşk ilişkisindeki uyumu bir süre sonra bozmaya başlayabilecek olan olaylardan biri partnerinin kendisini sürekli olarak pohpohlamasını, hatta mümkünse kendisine tapmasını bekleyen Aslan erkeğinin, Yay kadınının devamlı olarak onun ne kadar muhteşem bir erkek olduğunu söyleyemeyecek kadar meşgul bir kadın olduğunu fark etmesidir. Bu hürriyetine düşkün, öğrenmeyi seven ve çeşitli konularla ilgilenen kadın kendisine yeteri kadar ilgi göstermeyince erkeğin suratı asılmaya başlar.

Yay kadını da, sevgilisinin zor bir günün sonunda kendisi için terliklerini ve akşam yemeğini hazır edecek bir kadın istediğinin farkına varınca bu gerçekten pek hoşlanmaz. Aralarındaki uyumluluğun ilerlemesi için iki tarafın da beklentilerini yeniden ayarlamaları gerekir.

Bu ikilinin erkeği de, kadını da güçlü bir kişiliği olan bireylerdir. Birbirlerinin karakterleri ve görüş açıları için bir baskı ve tehdit oluşturmazlar. İkisi de yüksek sesle, canlı bir şekilde konuşur ve kolaylıkla iletişim kurarlar; bu da birbirlerinin dünyalarına girmelerini kolaylaştırır.

Birbirlerine uzun süre bağlı kalmalarını sağlayan ortak özelliklerinden biri de ikisinin de yaratıcı ve hayata aktif bir yaklaşımı olan kişiler olmalarıdır. Tutkulu ve açık olmaya eğilimlidirler; aşklarını ortaya koymak, sevgilerini paylaşmak, dürtülerini harekete geçirmek isterler. İkisi de saldırgan kişiler değildirler ama ateş grubuna mensup olduklarından çatışmaları oldukça agresif olabilir.

Yay burcu kadını – Aslan burcu erkeği ilişkisi burçlar aleminin en yoğun, en dolu dolu yaşanan ilişkilerinden biridir. İlişkileri ilerledikçe cinsel uyumlulukları da gelişir. Bu açıdan ikisi de sağlıklı, coşkulu ve tutkulu insanlardır. İlişkilerindeki başka şeylerin çok yolunda gitmediği zamanlarda bile bu tutkuyla birbirlerine ulaşabilirler.

İkisi de dramatik öfke nöbetlerine kapılmaya meyillidirler fakat birbirlerine duydukları kızgınlık kine ve kötülük yapma isteğine dönüşmez. Çoğu zaman kavgalarını kısa sürede unutur ve birbirlerini affederler.

Bu çiftin beraberliği son derecede dinamiktir. Kadın canlı ve eğlenceli, erkek cesur ve çekicidir. Birbirlerine cazip gelen ve birbirini tamamlayan yönlerinin varlığına rağmen, uyumlu bir ilişki yürütebilmek için bazı dengelere dikkat etmeleri gerekir.

Öncü bir karaktere sahip olan, patronluk yapmayı seven Aslan erkeği bu ilişkide her zaman baskın çıkamayacağını ve kazanamayacağını öğrenmek durumunda kalır. İki taraf da hayatın fırsatlarını keşfetme hürriyetine ihtiyaç duyarlar.

Yay kadını huzursuz, özgür ve havai karakterine rağmen ilgisiz veya dominant bir kadın değildir. Aslan burcundan olan partneri de dahil olmak üzere kimse için özgürlüğünden fazla ödün vermez ama değişken bir işaret olarak uyum sağlamaya meyillidir. İkili, birbirlerine duydukları saygının ve cömert, soylu ruhlarının etkisiyle heyecan verici, canlandırıcı, iki tarafa da yarar sağlayan uzun ömürlü bir ilişki yaşayabilirler.

Aslan erkeği – Yay kadını aşk ilişkisinin en büyük ortak noktası enerjidir. İkisi de hareketli, meraklı, öncü karakterli insanlardır. Aralarında sorunlar çıkar ama bunların çoğunu fazla zorlanmadan, yıpranmadan çözebilirler. Birbirlerine duydukları aşk neredeyse sezgiseldir; her ikisi de diğerinin kendi hayatına nasıl bir enerji, neşe ve heyecan katabileceğini hisseder. Aşka düştükleri zaman ikisinin de sözleri ve davranışları romantik, ilgili ve sevecendir.

Birbirlerinden öğrenecekleri şeyler olduğunu bilirler. Erkek bu dağınık ve huzursuz kadının hayatına biraz istikrar getirirken, kadın da ona daha alçak gönüllü olmayı öğretir. Beraber oldukları zaman hemen her şey iyidir ve birbirlerinden uzak oldukları zamanlarda da her biri, kişiliğine ve hayatına daha iyi şeyler ekleyen diğer yarısını özler. Sevgilerini besleyebilir, duyguları solmaya başladığında bunu fark edip bir şeyler yapabilirlerse birbirlerinden uzaklaşmaları için pek bir sebep olmaz. İkisinin de zeki ve iyi mizah yapabilen kişiler olmaları birbirlerinden sıkılmalarını engeller.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Aslan erkeği – Koç kadını 

Aslan erkeği – Balık kadını 

Aslan erkeği – Boğa kadını

Oğlak kadını – Aslan erkeği

2 Yorumlar
  1. incidennotlar

    Nw güzel anlatmışsın canım.
    Bu burçtan olanlar mutlaka okusun:)

    1. Hilal Uslu

      Bu da İngilizce kaynaklardan yazdığım ve böylece aynı zamanda azıcık İngilizce de çalışmamı sağlayan konulardan biri. Son zamanlarda astroloji yazılarını hep öyle yazdım aslında. Beğendiğine memnun oldum, teşekkürler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.