xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Aslan Erkeği – Yengeç Kadını Aşk Uyumu

0 2.746

Aslan erkeği – Yengeç kadını ilişkisinde taraflar zıt kişiliklere sahip gibi görünürler fakat gerçekte, uyumlu bir beraberlik yürütmelerini sağlayacak ortak noktaları vardır. Yengeç gibi bir su işaretiyle Aslan gibi bir ateş işaretinin birbirine karışması bazen zor olur. Ancak, bu iki zıt Zodyak işareti birbirlerini tamamlayabilirler ve bir ilişki içerisindeyken birbirlerinden pek çok şey öğrenebilirler.

Yengeç burcunda dünyaya gelen bir kadın derin, sezgisel, duygusal ve dengesiz doğasıyla karmaşık bir insandır. Daha kararlı ve dayanıklı bir yapısı olan Aslan burcu erkeği onu anlamakta zorluk çekebilir. Fakat bu adam kadının kendini güvensiz hissettiği zamanlarda yaslanabileceği sağlam bir temel de oluşturur.

Bu, partnerinin ilgisine ve desteğine ihtiyaç duyan Yengeç kızı için önemli bir çekim noktasıdır. Kendini ailesine, yakınlarına ve arkadaşlarına adamış biri olan Aslan erkeği, sevgilisine de elini uzatır.

Yengeç burcu kadını – Aslan burcu erkeği ilişkisinde iki taraf da arkadaşlara ve aileye değer veren, sadakatle bağlı olan insanlardır ve birbirlerinin en iyi yönlerinin ortaya çıkmasına yardımcı olurlar.

Yengecin en önemli özelliklerinden biri sevdiklerine bağlılığıdır. O, her zaman çevresindekilerin duygu ve düşüncelerine önem veren biridir. Bir arkadaş, eş veya ebeveyn olarak Zodyak burçlar aleminin en korumacı ve anaç işaretlerinden biridir.

Aslan da onun gibi sevdiklerine öncelik veren biridir. İhtiyaçlarını karşılamak ve korumak için her zaman onların etrafındadır. Bir aile kurduğunda ve çocukları olduğunda görev duygusu en üst seviyeye çıkar. Ailesine iyi bakmak için elinden gelen her şeyi yapar.

Aslanın, Yengeci elde etmeyi gerçekten istiyorsa işleri onun tercih ettiği gibi ağırdan alması gerekir. Anahtar kelimeler romantizm ve şövalyeliktir. Yengeç burcunda dünyaya gelen bir kadın çok materyalist biri değildir. Onun kalbini fethedecek olan şey, eylemlerin, jestlerin ve hediyelerin arkasındaki düşünce ve anlamdır. Bu tür bir fethetme tarzı Aslan erkeği için gayet uygundur. O, birçok kadının kalbini kazanacak bir cazibeye ve güvene sahip olan bir adamdır.

Aşık Yengeç kadını Aslan erkeğinin doğruluğunu ve sağlamlığını takdir eder, güçlü ve çevik zihnine hayran olur. Onun egosunu beslemek gerektiğinin farkındadır, bu yüzden erkeği sevgisi ve şefkatiyle şımartır. Erkek de ondan gelen bu iyiliği cömertçe geri yansıtır.

Bu alışveriş yatak odasında da harikalar yaratmalarına yol açabilir. Kadın, önce duygusal ve sevecen davranıp sonra tutkusunu serbest bırakarak erkeğin coşkusunu yükseltir. Erkek de ona kendini dünyadaki tek kadın gibi hissetmesini sağlayacak bir heyecan ve coşkuyla karşılık verir.

Birinin dişil enerjisi diğerinin eril kabiliyetini tatmin eder ve böylece çoğu zaman gayet tatmin edici bir cinsel yaşamları olur. Bu da aralarındaki bağı güçlendirir.

Aslan Burcu Erkeği – Yengeç Burcu Kadını: Potansiyel Olumsuzluklar

Bu ilişkinin mutluluğunu tehdit edebilecek en önemli unsur erkeğin otorite eğilimidir. Dünyaya liderlik vasıflarıyla donatılmış olarak gelen bu adam otomatik olarak dizginleri ele alır. Bu durum Yengeç kızını rahatsız edebilir. İlişkilerinin selameti için erkeğin kontrolün hiç değilse bir kısmını kadına bırakması gerekir.

Aslan erkeği – Yengeç kadını beraberliğinde yaşanabilecek diğer sorunlara gelince; bunlardan biri erkeğin ateşli öfkesidir. Agresif davrandığı zamanlarda hassas bir yapısı olan partnerinin duygularını incitebilir ve uzaklaşmasına yol açabilir.

Yengecin duygusal patlamaları ve olayları dramatize etme eğilimi de böyle şeylerden hoşlanmayan Aslanın sinirlenmesine yol açar. Onun bu gibi durumlardaki anlayışsız ve şefkatsiz tutumu Yengecin kabuğuna çekilmesine sebep olabilir.

Aslan erkeği rahatlıkla ve severek sosyal ilişkiler kurabilen, dikkat çekmeyi seven biridir. Dışarıya çıkmaktan, insanların arasına karışmaktan, davetlerde bulunmaktan hoşlanır. Bu, daha evcimen bir yapısı olan, rahat evinin tadını çıkarmayı tercih eden Yengeç kadınının onun bencil ve kendini beğenmiş biri olduğunu düşünmesine ve ilişkileri hakkında endişe duymasına yol açabilir.

Doğru Dengeyi Bulurlarsa Uzun Ömürlü, Güzel Bir İlişkileri Olabilir

Bir ateş ve bir su grubu üyesi olarak zıt işaretler olsalar da her biri diğerine ihtiyaç duyduğu şeyleri verme potansiyeline sahiptir.  Erkek otoritenin dozunu kaçırmamaya dikkat eder, kadın da kabuğundan çıkıp sahne ışıklarının altında olmak istediği zamanlarda ona eşlik ederse keyifli bir beraberlikleri olabilir. Aslan Yengece güç ve güven verir. Yengeç de daha yumuşak ve şefkatli doğasıyla onun sert taraflarını yumuşatır, daha huzurlu biri olmasına yardım eder.

Sevgi, sabır ve anlayış içinde bunun için gayret gösterirlerse kalıcı ve mutlu bir ilişki kurabilirler. Fakat dikkat! Bunu sağlamak için en azından bir süre ince bir ipin üstünde yürümeleri gerekecektir. Bunun bir arkadaşlık ilişkisi olması durumunda, her kralın ona bakan, ilgi gösteren bir annesi olması gerektiğinden işler yolunda gidebilir. Fakat aşk ve romantizm söz konusu olduğunda aralarında bir ebeveyn – çocuk değil kadın – erkek ilişkisi oluşması için bazı dengelere dikkat etmeleri gerekir.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Aslan erkeği – Balık kadını

Başak kadını – Aslan erkeği

Aslan erkeği – Koç kadını

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.