xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Aslan Kadını – Balık Erkeği Aşk Uyumu

0 5.327

Aslan burcu kadını ve Balık burcu erkeği doğaları birbirinden çok farklı olan kişilerdir. Biri ateş, diğeri su grubu üyesidir; ilişkileri otomatikman uyumlu olmaz, bunun için gayret etmeleri, birbirlerinin farklı  özelliklerine saygı ve anlayışla yaklaşmaları gerekir. Aslan kadını – Balık erkeği  ilişkisi ya çok güzel bir rüya, ya korkunç bir kabus gibi olur. İlişkileri ilginç farklılıkların bileşimidir; bu birbirlerini bazen cazip, bazen de itici bulmalarına yol açar.

Aslan kadını önder olmak ister, kendisine saygı duyulmasını ve sözünün dinlenmesini ister. Balık erkeği, biraz da yönetilmeye ihtiyacı olduğundan ona bu istediğini verir fakat durmadan partnerinin egosunu beslemesinin gerekmesi bir noktada onda bıkkınlık yaratabilir.

Balık erkeğinin kendisiyle ilgili her şeyi anlatmaması, sır saklamaya meyilli olması da Aslan kadınına itici gelebilir. Bu kadın açıklık ve samimiyet ister, partneriyle  ilgili her şeyi bilmek ister. O duygularını açık ve etkili bir şekilde ifade eden biriyken Balık erkeği duygularını açıklamakta, onları ifade edecek kelimeler bulmakta zorlanan biridir. Bu durum kadında erkeğin kendini ona açacak kadar değer vermediği duygusunu uyandırabilir.

Balık erkeği – Aslan kadını beraberliğinde uyumluluk orta seviyededir.Aslında ikisi de sevecen, romantik, eğlenceli ve yaratıcı insanlardır ama tarzları oldukça farklıdır.

Kadın dışa dönük, sahnenin tam ortasında olmaktan ve dikkat çekmekten hoşlanan biridir. Balık erkeği ise içe dönük ve gizemli bir yapıya sahiptir. Bu erkeğin stratejisi kendisine nasıl davranılmasını istiyorsa karşısındakine de öyle davranmaktır. Nezaket istediği için partnerine de gayet nazik davranır, hatta bazen onun kendini bir kraliçe gibi hissetmesini sağlar ki bu Aslan kadınının bayıldığı bir şeydir. Ayrıca erkeğin sosyal çekiciliğinden de hoşlanır. Balık erkeği her cinsiyetten insanlarla iyi geçinen biridir, konuşma becerisi Yay erkeği kadar yüksek değilse bile ona yakındır.

Duygularını açık etmeyen utangaç, hassas, içinde yakın arkadaşlarının bulunduğu küçük bir çemberin içinde yaşamayı tercih eden bir erkekle oldukça dışa dönük ve sosyal, kalabalık bir arkadaş grubuna sahip olmaktan ve ilgi çekmekten hoşlanan bir kadının ilişkisidir Aslan kadını – Balık erkeği ilişkisi. Aralarında farklılıklar ve çatışmalar vardır, yine de sonsuza kadar birlikte kalmayı başarabilirler.

Temel yapıları farklı olmakla beraber, birbirlerini çok güzel tamamlamaları da mümkündür. Kadın egemen olmayı ister, erkek yönlendirilmeye açıktır. Arka planda kalmayı sever. Onun kişiliği kadınınki kadar gösterişli değildir, sessiz ve koruyucu bir ortaktır. İyi ve yumuşak huylu, sevecen bir adamdır; aşırı duygusal ve duyarlı olduğu için biraz zordur ama iyi bir dinleyicidir.

Her ikisi de romantik ve tutkuludur, bu ilişkileri için iyi bir temel oluşturur. Bu ikili birbirlerinin kişiliğinden etkilenirler. Kadın erkekten empati kurmayı, erkek kadından hayaller üstünde düşünmekle yetinmeyip onları gerçekleştirmek için harekete geçmeyi öğrenebilir. Birbirlerine faydalı olabilecekleri konular vardır aslında, bunları görür ve öğrenmeye itiraz etmezlerse güzel bir uyum yaratabilirler.

İlişkide sorun yaratabilecek etkenlerden biri de erkeğin kadın kadar sosyal olmamasıdır. Öte yandan o kadınların hoşlandığı bazı özelliklere sahip olan çekici bir erkektir, bu Aslan kadınının kıskançlık eğilimini ateşleyebilir. Partnerinin dikkatinin başkalarına kaymaması için ona karşı incelikle davranmayı öğrenmesi gerekir. İkisi gayet iyi arkadaş olurlar, kısa süreli bir ilişkiyi de sorunsuz yürütebilirler. Ancak uzun vadeli bir ilişki için gayret göstermeleri gerekir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.