xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Aslan Kadını – Başak Erkeği Aşk Uyumu

0 7.545

Birbirinden çok farklı kişiliklere sahip olan Aslan kadını ve Başak erkeği hem karşılıklı olarak güçlü bir yakınlık duyar, hem de aralarındaki güçlü farklılıklardan dolayı iç ve dış çatışmalar yaşarlar. Doğalarındaki bariz farklılıklar ilişkilerinde çokça kavga ve çatışma yaşanmasına yol açabilir.

Başak erkeği ilişkilere önem veren ve partnerini özenle seçen biridir. İstikrarlı, düzenli, temiz ve pratiktir; karışıklık içinde yaşamak onu hasta edebilir. Sakin ve huzurlu bir hayatı olsun ister.

Aslan kadını kendisine hayranlık duyulmasından hoşlanır, övgü ve takdir bekler; bunlar onun itici gücüdür. Fakat eleştirel ve bazen de alaycı bir yapısı olan Başak erkeği ona bu istediğini veremeyebilir. Oldukça duygusal bir kadındır. Sevgilisi ona doğru şekilde yaklaşırsa kişiliğindeki zarif sıcaklığı ve çekici şehvetliliği fark eder.

Aslan kadını – Başak erkeği ilişkisinde erkek  karşısında yardımseverliğini ve hizmet arzusunu takdir eden bir kadın bulur ve bu onun hoşlandığı bir şeydir. Ayrıca Aslan kadınının eleştirileri gerçek ve dürüst, övgüleri derin ve anlamlıdır. Erkeği övdüğü zaman  samimiyetle över. Başak erkeği ondaki bu samimiyetten hoşlanır. Ayrıca onu güzel ve bağımsız bulur.  Aralarındaki ilişki sorunsuz değildir. Fakat uyumlu bir çift olmaları mümkündür.

Bu ilişkinin ilerlemesi için tarafların birbirine sabır, anlayış ve hoşgörü göstermesi gerekir. Tarafların kişiliklerinin zıt olmadığı ilişkilerde karşılıklı anlayış kendiliğinden var olabilir, Başak erkeği – Aslan kadını ilişkisinde ise bunun için çaba gösterilmelidir.

Başak erkeğinin pratik bir yapısı vardır, kendisi pek hayalperest biri değildir. Nazik ve sakin kişiliği duygusallığını maskeler. Günlük sorunlarla başının ağrıtılmasından rahatsız olur. Aslan kadını bu erkeğe benzemez, fakat onu cezbedebilecek kişilik özelliklerine sahiptir.

Canlı bir ilişkinin içinde birbirlerine bir şeyler öğretebilir, iyi bir takım oluşturabilirler. Örneğin kadın erkeğe önemsiz ayrıntılara fazla takılmamayı öğretebilir. Onun da Başak’ın mükemmelliyetçiliğinden alabileceği şeyler vardır.

Başak erkeği Aslan kadınının belli etmese de bazılarını heyecan verici bulabileceği kimi planlarına destek olup onun ayaklarının yere sağlam basmasına yardımcı olabilir. Entelektüel bir yapısı vardır ve Aslan kadınının yaratıcı ve farklı fikirleri ona keyif verir. Fakat dayanamayıp eleştirilerini sıralamaya başlarsa partnerini sinirlendirebilir.

Aslan burcu kadını bazen fikirlerini hayata geçirmeden önce övgü ve teşvik alma ihtiyacı duyar. Fakat Başak erkeği onun coşkulu hayallerine eşlik etmek için fazla gerçekçidir. Aslında bazen can sıkacak kadar aşırı analizci olmakla beraber iyi bir destekçidir de. Fakat ayrıntılara takılıp partnerinin hevesini kursağında bırakarak ondan danışmaktan vazgeçmesine yol açabilir.

Neredeyse tamamen farklı 2 kişidirler aslında. Her biri diğerinin tarzını kavrar, kabul eder ve birbirlerine karşı tavizkar davranabilirlerse güzel bir ekip olurlar. Bu zordur ama imkansız değildir. Bu derin, sabırlı ve dikkatli adamla eğlenceli ve cesur kadının kimyaları birbirini tutabilir. Saatlerce uzun ve keyifli konuşmalar yapabilirler.

Aslan kadını çoğu zaman partnerinin en iyi destekçisidir. Erkek  de onun gücünü ve zekasını takdir etmekten geri kalmaz. Uzun vadeli bir beraberlik yürütebilmeleri pek kolay değildir. Güvenli ve uzun süreli bir ilişki için anlayışlı davranmaları ve birbirlerinin hatalarına odaklanmaktan kaçınmaları gerekir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.