xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Aslan Kadını – Boğa Erkeği Aşk Uyumu

0 6.249

Kararlı ve inatçı Boğa burcu erkeği ile gururlu, bencil ve talepkar Aslan burcu kadını arasında kendiliğinden uyumlu bir ilişki olması pek beklenmez. Bu ikili ego çatışmaları yüzünden zorlanırlar, ayrıca eğlenceli buldukları şeyler farklıdır. Aralarında ilginç ve tutkulu bir beraberlik olabilir, fakat birbirlerini uzun vadeli bir uyum sağlayacak kadar iyi anlamazlar.

Aslan kadını – Boğa erkeği ilişkisi erkek kadının kendisi için mantıksız olan taleplerinden bıktığında veya kadın onun uzlaşmaz tavırlarından sıkıldığında sona erme noktasına gelebilir. Fakat devam etmesi de mümkündür, zira ikisi de ayrılma fikrinden hoşlanmazlar. Beraberlikleri inişli çıkışlı olmakla beraber Aslan da, Boğa da ilişkilerinde sadık ve bağlı kişiler olduklarından dolayı uzun sürebilir.

Boğa burcu erkeği – Aslan burcu kadını ikilisi arkadaş veya iş ortağı olarak birbirlerine saygı duyar ve çoğu zaman gayet iyi anlaşırlar. Erkek kadının heyecan verici yapısını sever, kadın da erkeğin istikrarlı doğasını takdir eder. İkisi de hedeflerine ulaşmak için çok çalışan insanlardır. Boğanın serinkanlılığı ve Aslanın cesareti başarılı bir iş ortaklığı kurmalarına yol açar.

Bir aşk ilişkisi için ilk adımları attıkları zaman da aralarında güçlü bir çekim oluşur. İkisi de aşık olmaya hevesli, tutkulu ve şehvetli kişilerdir, uzun süreli romantik bir ilişki kurmak isterler. Kadın da, erkek de hayatın inceliklerini, güzel ve lüks şeyleri ve ortamları severler.

Fakat ikisi de sabit işaretlerdir, yani görüşleri ve duruşları çoğu zaman güçlü ve yerleşiktir, uzlaşmaya meyilli değildirler. Kadının da, erkeğin de inatçı olması ilişkinin çatırdamaya başlamasına sebep olabilir. Boğa daha sakin ve barışçıldır, aralarındaki çatışmaların büyümesi çoğu zaman onun tutumu sayesinde önlenir.

Boğa erkeği sakin, mantıklı, çalışkan, her zaman gerçekliğe inanan bir insandır. Çok kızdığı zaman saldırgan davranabilir ama bu nadiren gerçekleşir. İnatçı bir adamdır. Planlarını ve hırslarını, sevgilisi dahil hiç kimse için değiştirmez. Temkinli, disiplinli ve pratiktir.

Muazzam bir iradeye sahiptir. Amaçlarına ulaşmak için başkalarına güvenmekten çok kişisel çaba göstermeyi tercih eder ve geleneksel yöntemlerle çalışır. Aslan kadınıyla ilişkisinde, kadının her durumda dizginleri elinde tutmak istemesinden rahatsız olabilir.

Aslan kadını, doğasında kadınlara atfedilen birçok güzelliği taşıyan cömert ve sofistike bir kadındır. Yaradılıştan liderlik vasıflarına sahiptir. İlişkide erkeğin hayranlığını, beğenisini ve saygısını hissetmek için yoğun bir ihtiyaç duyar. Boğa erkeğine saygılı davranırken ondan da aynı saygıyı bekler. Ateşli, otoriter, bağımsız, tutkulu ve dürüsttür.

Çekici bir kadındır. Erkek arkadaşlarının sayısı kadın arkadaşlarından fazladır ama erkeklerin kendisine çok yaklaşmalarına izin vermez. Gururundan kolay kolay taviz vermeyen bir kadındır. Perde arkasında erkek arkadaşına hakim olmak ister. Boğa erkeğine göre daha baskın, daha patron gibi davranan bir insandır. Erkek de dominant bir karaktere sahip olduğundan, şiddetli çatışma ve tartışmalar yaşayabilirler.

Aslan kadını – Boğa erkeği ilişkisinde çıkabilecek sorunlardan biri de erkek evinin rahatlığını tercih ederken kadının dışarı çıkmayı ve sosyalleşmeyi tercih eden biri olmasıdır. Çok çatışmalarına rağmen, ikisi de, bir ilişkiyi yürütmeye karar verdikten sonra düşüncelerini kolay kolay değiştirmeyecek kişilerdir. Fakat zorlanırlar.

Kadın otoriter, ateşli ve heyecanlı, erkek ise daha sakin karakterlidir. Birçok konuda farklı görüşlere sahiptirler.  Güzel bir beraberlik için uzlaşmacı davranmaları, birbirlerinin farklı doğalarını anlamaları ve kabul etmeleri gerekir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.