xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Baby Shower Partisi İçin Bebek Bezi Pastaları

0 1.317

Hazır baby shower partisi nasıl hazırlanır konulu bir yazı yazmışım; bez pasta veya bebek bezi pastası diye bir şey olduğunu da bu vesileyle öğrenmişim; bez pastalar hakkında da bir yazı yazayım dedim. Bu pastaları, böyle şeylerde becerikliyseniz kendiniz de yapabilirsiniz aslında. Olay çoğunlukla rulo yapılmış bebek bezlerini tek katlı veya katmanlı bir pastaya benzeyecek şekilde bir araya getirip bu yenilemeyen pastayı kurdeleler, şeritler, oyuncaklar, fiyonklar, kurdele, uğur böceği vb. sevimli figürlerle süslemekten ibaret.Ama ben uğraşamam, beceremem falan diyenler için piyasada hazır bez pasta çeşitleri de bulunuyor. Baby shower partileri giderek daha popüler hale geldiğine göre böyle pastalar yapan bir sürü firma da vardır mutlaka. Benim yazımdaki modeller ürünleri hakkında daha önce de bir kere yazdığım bir firmadan olacak: Bez Pastacı.

Karnı burnunda partisi olarak da bilinen bu partiler doğumu yaklaşan anne adayının en yakın kadın arkadaşlarından veya akrabalarından biri tarafından, dünyaya gelecek bebeğin eksik eşyalarını tamamlamak amacıyla hazırlanıyor. Bu arada anne adayı tanıdıklarıyla keyifli saatler geçirerek moral buluyor, neşeleniyor, falan filan. Bebek bezlerinden yapılmış pasta görünümlü bir yapıda baby shower organizasyonlarında sıklıkla kullanılan bi detay. Ve bu bezler de zamanı geldiğinde gayet işe yarıyor tabii ki.

Bez Pastacı’da erkek veya kız bebek için bez pasta çeşitlerinin yanı sıra farklı temalarda bez pastalar da bulabilirsiniz. Parti için düşündüğünüz bir tema veya renk paleti varsa pastayı da buna uygun olarak seçmeniz iyi olur. Kızlar için pembe, erkekler için mavi olanları da var ve doğacak bebeğin cinsiyeti belliyse bu modellere göz atabilirsiniz. Ama anne adayının bundan hoşlanıp hoşlanmayacağını dikkate alın, günümüzde bu geleneksel renk ayrımından hoşlanmayan insanlar da var. Bebeğin cinsiyetiyle beraber koyulacak isim de belliyse isme özel bebek bezi pastası çeşitleri düzenleyeceğiniz parti için uygun olabilir. Ayrıca üzerinde hoşgeldin kızım / oğlum / prensesim / prensim veya hoşgeldin bebek tarzında yazılar olan bez pastalar da mevcut.

Baby shower hediyesi niteliğindeki bu tip pastalar doğumdan sonra yeni doğan hediyesi olarak da düşünülebilir. Bir kenara koyulacak bir hediye değil tabii ama son derecede kullanışlı, öyle değil mi? Gördüğünüz gibi gayet de albenili duruyorlar. İlkbahar, Hello Kity, rock star, gemici, küçük kral, prensesin şatosu, Mickey / Minnie Mouse temalı olanları; ikiz bebeklere özel hazırlananları var.

Bez Pastacı’daki bebek bezi pastası fiyatları 90 – 180 TL arasında değişiyor gördüğüm kadarıyla. 180 TL olan sadece tek bir modelin erkek ve kız bebekler için olan 2 farklı versiyonu ama. Bu modelin özelliği 65 adet 2 numara Prima Premium Care bebek bezi içermesinin yanı sıra altında porselen supla, üstünde de İngiltere’den ithal edilmiş taşlı özel çerçeve olması.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.