xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Balık Burcu Erkeği: Aşk Hayatı, Kişiliği ve Daha Fazlası

0 1.811

Balık burcu erkeği hayalperest özellikleriyle öne çıkan su grubundaki burcunun etkisiyle bir şairin kalbine ve gizemli bir ruha sahiptir. Neptün gezegeni tarafından yönetilen bu burcun erkekleri hayatı derinlemesine yaşamayı severler.

Ne duygusal, ne ruhsal, ne de entelektüel yönden sığ sularda yüzmek asla onlara göre değildir. Genel geçer sohbetler de öyle. Yeni tanıştığınız bir Balık erkeği saatlerini size hayatınıza ve düşüncelerinize dair derin sorular sorarak geçirebilir. Hatta bir süre sonra o sizin hakkınızda hemen her şeyi bildiği halde sizin ona dair çok az fikriniz olduğunu fark edebilirsiniz.

Balık burcuna mensup erkekler gerçek kişiliklerini yalnızca çok ama çok güvendikleri kişilere açarlar. Bu nedenle, onları tam anlamıyla tanımak yıllarınızı alabilir. Yakın çevrelerini birkaç kişiyle sınırlı tutarlar ve dışarıdan arkadaş canlısı ve sosyal görünseler de gerçek benliklerini yalnızca sınırlı sayıda insana gösterirler. Bu durum Balıkların son derece hassas insanlar olmalarından ve olaylardan diğer burçlara nazaran çok daha fazla etkilenmelerinden kaynaklanır.

Suyun sınırları yoktur. En dar çatlaklardan ince ince sızabileceği gibi bir anda coşup duvarları yıkacak bir güce de dönüşebilir. Neptün’ün aşındırıcı gücü, Balık burcu erkeklerinin hayatlarında bütünlüğü aramalarına neden olur. Balığın enerjisi de tamamen suyun bu özellikleriyle bağlantılıdır: bütünlük, birlik ve insanın doğal kaynağına, özüne dönmesi.

Zodyak kuşağının son burcu olan Balık biraz yaşlı denilebilecek, bilge bir ruha sahiptir. Sezgileri ve anlama kabiliyeti diğer insanlardan oldukça yüksektir.

Balık Burcu Erkeği 

Balık Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı

Balık burcu erkeği aşk hayatında kendini bütünüyle partnerine adayacak, ikisinin ruhlarının kutsal bir dansla bir olmasını arzulayacaktır. Tutkulu, cömert ve büyüleyici olan bu erkeğe aşık olmak son derece kolaydır. İlişkide hedefi eksiksiz uyum ve bütünlüğü yakalamaktır. Kendi kişiliği ve partnerininki arasında keskin sınırların, büyük farklılıkların olmasından hoşlanmaz. Bu durum ilişkide önceliği romantizm olanlar için bulunmaz bir nimet olsa da, ilişkilerini daha rahat ve mesafeli yaşamayı tercih edenler için biraz boğucu olabilir.

Duygusal yapıları Balık erkeklerinin aşk hayatlarında pek çok hayal kırıklığı yaşamalarına neden olur. Partnerleri zaman zaman onların arzu ettiği derin birliktelik halinden sıkılabilir ya da kişisel hayatlarına daha fazla zaman ayırmak istedikleri için ayrılmayı tercih edebilirler. Ancak unutmayın ki bu adamın derin ilgisi ve duygusallığı tamamen içten gelir ve kıymetini bilenler için bulunmaz bir hediyedir.

Balık erkekleri partnerlerinin dış dünyayı neredeyse unutmalarını ve kendilerini ilişkiye kaptırmalarını isterler. Yüksek beklentileri karşılanmadığında ve kalpleri kırıldığında alkol gibi zararlı avutuculara yönelebilirler.

Balık Erkeği: Ev ve Aile

Balık burcu erkeğinin evi çevresindeki sıradan evlerin aksine büyüleyici bir yapıya sahiptir. Dışarıdan biraz karmaşık görünse de bu ev bünyesinde pek çok özel ve anlamlı nesneyi barındırabilir.

Bu adam evinde çeşitli balıkları ve belki diğer deniz canlılarını bulunduran bir akvaryuma sahip olmaktan hoşlanabilir. Etrafında bitkiler ve ev hayvanları olmasından mutluluk duyar. Evinde kendisinin ya da yakın arkadaşlarının hazırladığı sanatsal objelerin, resimlerin bulunması da onu mutlu eder. Evim dediği mekanda her zaman mistik bir atmosfer hakimdir.

Balık burcu erkekleri genellikle ses ve ışık kirliliğine karşı duyarlıdırlar. Bu nedenle evlerini ses geçirmez donanımlar ve ışığı iyi engelleyen perdelerle donatmaları olağandır. Onların evlerindeyken zaman mefhumunu unutabilir, dışarıdaki gürültülü dünyayla ilişkinizin kesildiğini hissedebilirsiniz. Bu burca mensup erkekler aynı zamanda evlerinde su filtresi gibi doğal kaynakları arındıran teknolojiler kullanmaya da meyillidirler.

Balık erkeğinin babalık içgüdüleri son derece yüksek olsa da bunu korumacı ve kısıtlayıcı bir şekilde dışa vurmaz. Bu burcun erkekleri çocuklarına geniş özgürlükler tanıyan babalar olurlar.

Balık Erkeği: İş Hayatı ve Para

İş ve kariyer, Balık burcu erkeğinin standartlara uymayan özelliklerinin ön plana çıktığı diğer noktalardır. Bu burcun erkeklerinin şimdiye kadar hiç duymadığınız, hatta kendileri yarattıkları ve şekillendirdikleri özgün kariyerlere sahip olduklarını gözlemleyebilirsiniz.

Balık burcu erkeği alışılagelmiş 9-6 masa başı iş düzenine ayak uydurmakta zorlanır. Onların tercihi daha ziyade işlerini hakkıyla yerine getirdikleri sürece çalışma mekanlarını ve saatlerini kendileri belirleyebilecekleri işlerdir. Bu, yaratıcılıklarının ve başarılarının ayrılmaz bir ön koşuludur.

Balık burcunda doğan erkekler yalnızca kural olsun diye konuşmuş iş yeri kurallarına da kolay kolay uyum sağlayamazlar. Kıyafet kurallarından mola zamanlarına kadar hemen her şey onlar için iş hayatının sorgulanabilir birer unsurudur. Başkasının kurallarına göre oynamaktansa, kendi kurallarını hayata dayatmayı tercih ederler. İşverenler Balık erkeklerine istedikleri şartlarda çalışma lüksünü sağlarlarsa sonuçlardan son derece memnun kalırlar, çünkü burcun erkeği esnek çalışma anlayışının yanında yüksek bir zekaya ve iş etiğine sahiptir.

Hem kendine, hem de başkalarına karşı son derece cömert olan Balık burcu erkeği ne yazık ki para idaresi konusunda biraz zayıftır. Zaman zaman kontrolsüzce para harcayabilen bu burcun erkeklerinin birikim yapma konusunda biraz disiplin ve teşvike ihtiyaçları olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.