xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Balık Burcu Erkeği Hakkında Kısa Kısa

0 975

Balık burcu erkeği (19 Şubat – 20 Mart);

* Sevilmesi kolay, anlaşılması zor bir adamdır.

* Olabileceği en iyi arkadaş olmaya çalışır. Arkadaşlarının dışında, ihtiyacı olan başka insanlara karşı da cömert ve yardımseverdir.

* Birçok kişiye çekici gelir ama az sayıda insana yakındır.

* Çok açık fikirli bir insandır. Milliyetlerini veya inançlarını dikkate almaksızın her türlü insanla arkadaş olabilir. Ancak, arkadaşlarının dünyaya ve başkalarına faydalı kişiler olmalarını önemser. Materyalist ve bencil insanlardan uzak durmaya çalışır.

* Doğuştan iyi bir gözlemci ve harika bir dinleyicidir.

* Zamanının bir kısmını ideal bir dünyayı hayal ederek geçirir. Aklında dünyayı daha iyiye doğru değiştirebilecek pek çok fikir vardır. Kendi başına halledemeyeceği büyü bir insani sorun için bile bir proje başlatabilir. Bunu tamamlayıp tamamlayamamaktan çok, yardım etmek için çaba gösteriyor olmasına önem verir.

* Parasını iyi idare edebilen biri değildir. Tasarruf yapamadığı için sorun yaşayabilir.

* Balık burcu erkeği son derecede hassas bir insandır. Bu, günlük gerçeklerden kaçmak istemesine yol açabilir. Bunu yapabilmek için alkole veya uyuşturucuya yönelme eğilimi vardır.

* Kariyer yolunda servet, statü veya güç peşinde olan biri değildir. Kontrol altına alınmayı sevmediği için  mümkünse sabah 9 – akşam 5 türünden işlerde çalışmaktan kaçınır. Tutkularını takip edebileceği alanlarda; örneğin yaratıcı sanat dallarında veya başkalarına yardım edebileceği işlerde başarılı olur.

* Gizemli bir adamdır. Sıklıkla yanlış anlaşılabilir.

* Birçok çağdaş astrolog erkek balığın evrenin yaşlı ruhlarından biri olduğunu düşünür. Çünkü sezgileri ve manevi yönü çok güçlüdür. Ayrıca son derecede şefkatlidir. Başkalarının kederlerini derinden hisseder.

* Empatik ve merhametlidir. Başkalarına yardımcı olmaya çalışırken kendini ihmal edebilir, bu da kişisel hayatında sorunlara yol açar. En olası senaryo başkalarının meselelerinin içinde kaybolması ve bu durumun kendi hayatına stres olarak yansımasıdır.

* Son derecede kararsızdır ve kötümser bir bakış açısına sahiptir.

* Balık burcu üç su grubu burcu (Yengeç, Akrep, Balık) arasında duygusal ve ruhsal açıdan en derine dalabilen insanların burcudur. Balık burcunda dünyaya gelen bir erkek de derin ve yoğun bir insandır. Bazen kendi düşünce ve fantezilerinin tutsağı olabilir.

* Bu adamı tanımak yıllar alabilir. Kendini sadece gerçekten güven duyduğu kişilere açar. İç dünyasını koruma eğilimindedir ve samimi, sosyal bir insan olmasına rağmen, sadece seçtiği birkaç kişi o dünyaya girebilir.

* Balık burcu erkeği aşk hayatında doğası gereği tutkulu ve romantiktir. Onunla yaşanan bir aşk ilişkisi oldukça tatmin edici olur. Partnerinin isteklerini dikkate alır ve onu mutlu etmeye çalışır.

* Partnerine genellikle pembe gözlüklerin arkasından bakar. Onun manevi ve entelektüel açıdan kendisiyle uyumlu olmasını bekler ve kusurları, eksiklikleri olduğunu fark ederse hayal kırıklığına uğrar. Sadece fiziksel çekime dayalı bir ilişki kurduysa, ilişkisi uzun sürmez.

* Aşırı duyarlılığı, bazen her şeyi tüketen melankolik tavrı ve genelde zor bir adam olması sizi zorlayabilir. Ancak, onunla anlamlı bir ilişki kurmak için zaman harcar ve sabır gösterirseniz, buna değecektir.

* İlişkisinde partneriyle kusursuz bir uyum ve birlik sağlamak istemesi romantik bir insana hoş gelebilir. Ancak, bu tavır, daha rahat ve bağımsızlığını engellemeyen bir ilişkiyi tercih eden bir kadını bunaltabilir.

* Çok fazla ilgiye ihtiyaç duyması yapışkan bir aşık olmasına yol açabilir.

* Ne kadar gizemli olursanız, size doğru çekilme olasılığı o kadar artar. Akrep kadını bu açıdan onun için iyi bir partnerdir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.