xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Balık Burcu Erkeğini Anlamak

0 8.078

Maddi bir dünyada maddi olmayan bir adam; Balık burcu erkeğini anlamak için aklınızda canlandırmanız gereken profil budur. Eğer bir şeyi protesto etmek, oluşturmak veya bir şeye yardımcı olmakla meşgul değilse kesin hayal kuruyordur. Bu su grubu burcunun mensupları başkalarının ihtiyaçlarına karşı inanılmaz derecede duyarlıdırlar, onların duygu ve düşüncelerini çok derinden hissederler. Gerçeklerden kaçmaya eğilimli olmalarının sebebi de muhtemelen budur.

Aşırı derecede duyarlı oldukları için dünyanın sorunlarını üstlenirler. Burcun erkekleri, Zodyak’ın diğer burçlarına kıyasla alkol ve uyuşturucu madde kullanımına daha meyillidirler. Alternatif bir kaçış yolu olarak yoga, meditasyon ve ibadet gibi ruhsal ritüeller ve gevşeme tekniklerine yönelebilirler. Bazen kendi başlarına kalma ihtiyacı duyarlar.

Balık burcu erkeği sosyal, entelektüel ve paylaşımcı biridir. Kibar ve yaratıcıdır. Dışarıdan kibirli ve utangaç biri gibi görünebilir ama onu tanımaya başladığınız zaman yumuşak kalpli ve ilgili olduğunu fark edersiniz. Sıkı çalışmayı sevmez. Stressiz, rahat, yaratıcılığını kullanabileceği bir çalışma ortamında daha verimli olur.

Her yerde arkadaş edinmeye isteklidir, bu konuda ırk veya cinsiyet ayrımcılığı yapmaz. Yardımına ihtiyacı olan insanlara doğru, adeta çekilir. Mizah duygusu üst seviyededir. Arkadaşlarına, işine, eşine sadıktır.

Balık erkeği zenginlik veya güç aramaz, o daha çok gerçeğin ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirmenin peşindedir. Lider olmanın peşinde de koşmaz ama tutkuyla desteklediği bir konuda önderlik yapabilir.

Dışarıdan serinkanlı görünse de aslında tutkulu biridir ve umursadığı konuların üstüne düşer. İnsanları yargılamaz. Konuşulması kolay, meraklı biridir ve harika bir dinleyicidir; bunlar birçok insana çekici gelmesine yol açar. İnsanlar genelde onu rahatça yaslanacakları bir omuz gibi görürler.

Mistisizmle ve ruhsal gizemlerle çok ilgilidir. Kendi manevi aleminde, içinde yaşadığı sıradan dünyadan çıkar ve başka bir dünya düşler. Bu tutumu farklı sonuçlara yol açabilir: Partneriyle ilgili hoş olmayan gerçekleri görmezden gelebilir, kendisini evrenle daha bütünleşmiş hissetmesini sağlayacak meditasyon vb. yöntemlere başvurabilir veya yaratıcılığı tavan yapar ve sanatsal bir şeyler üretir.

Balık burcu erkeği aşk hayatında spiritüel ve şehvetli bir sevgilidir. Bir kadınla yakınlaşmak onun için fiziksel temastan öteye gitmelidir, aksi takdirde yoluna devam eder. Partneriyle içsel bir bağlantı kurmaya çok önem verir. Bunun yanında onun güzel bir kadın olmasından da hoşlanır.

Her şeyi ister aslında; zeka, maneviyat, derin ve samimi duygular ve güzel bir görünüm. Gizemlidir ve anlaşılması zor bir adamdır ama onun idealizmi ve fedakarlığı hayatınıza yeni bir boyut ekler. Hayatı sever ve aşkın verdiği güçle bazen yaşadığı her şeyi tüketen üzücü duygulardan uzak durabilir. Evet, Balık burcu erkeğini anlamak gerçekten kolay değildir ama onunla anlamlı bir ilişki kurmak için zaman harcar ve sabırlı davranırsanız buna değecektir.

Bu adamın duygusal menzili standartların üstündedir. O sizi başka birçok erkeğin anlamadığı kadar anlar. Onunla konuşmak zor değildir. Elinizi her zaman tutar. Beraber olduğunuz sürece onun için her şeyin üstünde olursunuz. Size tapmayı ve sizin de ona hayran olmanızı ister. Onunla, ihtiyaç duyduğunuz her zaman, her şeyi paylaşabilirsiniz. Size hayır demez ve yardıma ihtiyacınız varsa yardım etmenin yollarını arar.

Fakat şunu da belirtmek gerekiyor ki bu yumuşaklık ve hassasiyet daha çok genç yaşlardaki Balık erkeklerine özgüdür. Burcun erkekleri, yaşları olgunlaştıkça güçlerini göstermeye daha çok önem veren kişiler haline gelebilirler. Yine de gözlerinin yumuşak baktığını görebilirsiniz. Bazen maço olabilirler ama özlerinde duygusal ve duyarlı adamlardır.

Balık erkeğinin mutlu veya sıkıntılı olduğunu yüz ifadesinden kolayca anlayabilirsiniz. Partnerinin gözlerine baktığında onun kendisiyle ne kadar ilgili olduğunu görmek ister. Ondan beklediği ilgiyi görmezse üzülür.

Duygularının çoğunu saklamak isteyen biridir, ilk başlarda, aslında öyle olmasa bile muhafazakar ve utangaç görünebilmesinin sebebi budur. Kontrol altında olmaktan hoşlanmaz. Dürüsttür. Onunla iş yapan insanlar kendilerini güvende hissederler. Aslında her türlü ilişkisinde güvenilir bir insandır.

Bu erkekle bir aşk ilişkiniz varsa ondan daha kararlı davranmalı, ilişkinin yönetimini üstlenebilmelisiniz. Zor kararlar vermeye hazır olmalı ve onun hayatında liderlik rolünü üstlenmekten çekinmememelisiniz. Sizin ona göre daha çok şey yapmanıza takılmayacaktır. Kendi başarılarına odaklanırken, sizin başarılarınızdan ötürü mutludur. Akrep veya Oğlak burcu erkeklerinin asla olmayacağı kadar esnek biridir.

Burcunun hakkını vererek sık sık duygusal derin deniz dalışları yapar. Ruh hali, bazen önceden hiç belli olmadan, değişip durur. Stres, sürekli mücadele ettiği bir şeydir. Kaygı ve depresyon hayatına yapışabilir. Onun kuşkularından, kötü günlerinden, ruh halinden konuşmaya alışmalısınız. Çoğu zaman ihtiyaç duyduğu şeyler sadece şefkat ve sevgidir. Kendi haline bırakılması gereken insanlardan değildir. Suskun dönemlerinde onunla beraber susmaya kalkarsanız bu suskunluk uzadıkça uzar.

Balık burcu erkeği sizin ruh halinizin ve hislerinizin farkına varır, özellikle kendisi ile ilgili iseler. Doğuştan gelen psişik yetenekleriyle, farkında olmadan sizin kendisiyle mutlu olup olmadığınızı bilir. Tutarlı ve güvenli bir ilişkiye ihtiyaç duyar ve ilişkinin istikrarlı bir şekilde yürümesi için elinden gelen her şeyi yapar.

Onunla ilgilenmenin ve onun duygusal iniş çıkışlarına ilgi göstermenin karşılığını fazlasıyla alırsınız. İlgili ve sevecendir, sizi mutlu etmek ve korumak ister.

Balık erkeğinin en iyi anlaştığı kadınlar Boğa ve Yengeç burcu kadınlarıdır. Başak ve Aslan burcu kadınlarıyla da iyi bir ilişkisi olabilir. İkizler kadını ile dengeli bir ilişki kurması zor olur çünkü ruh halleri birbiriyle çatışabilir. Bazı durumlarda Yay kadınıyla ilişkisi de güzel yürüyebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.