xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Balık Burcu: İş Hayatı Ve Kariyer

0 2.139

Balık burcu kişileri hassas ve yaratıcı bir yapıya sahiptirler. Hayal güçleri son derecede gelişmiştir. Nazik, merhametli, çevreleriyle ilgilenen ve insanlara yardımcı olmayı seven, duyarlı bir doğaları vardır. Hayal gücü, empati ve vizyonun önemli olduğu işler onlar için çok uygundur.

Fazla politik, karşılıklı güvenin ve olumlu duyguların eksik olduğu bir iş ortamında Balıkların yaratıcılığı ve zekasının tam kapasiteyle ortaya çıkması pek olası değildir. Hayırsever, başkalarına yardım etmeyi ve onları desteklemeyi seven insanlar oldukları için hemşirelik, hasta bakımı gibi alanlarda başarılı olabilirler.

İnsani duyguları sadece insanlara yönelik olmayıp hayvanları da kapsadığından, veteriner hekimlik yapabilirler. Kendilerine özgü bir su sevgisine sahip olduklarından denizle bağlantılı işlere de yatkındırlar. Sanata eğilimlidirler ve estetik zevkleri vardır. Bu özellikleri  fotoğrafçılık, müzisyenlik, film yapımcılığı gibi işlerde başarılı olmalarını sağlar.

Doğasında doğal bir sıcaklık ve konukseverlik olan Balık burcu kişisi iyi bir satış temsilcisi olabilir. Bu yönleriyle insanların kendilerini rahat ve itibarlı hissetmelerini sağladığından, öğlen yemeğine çıkardığı müşterilere yeni bir anlaşma imzalatmakta pek zorluk çekmez.

Yaratıcılığının yanısıra taklit etme ve empati kurma yeteneği de olduğundan karakter oyuncusu olabilir. Hassas ve duyarlı yapısının etkisiyle her zaman maddi hedefleriyle hayallerini hayata geçirme dürtüsü arasında bir denge sağlamaya çalışır.

Bir yanıyla mantıklı ve hayata karşı gerçekçi bir yaklaşımı olan bir insandır, bir yanıyla da hayallerinde yarattığı şeylerin peşindedir.  Çalışırken kararlı ve kendini işe vermiş duruşuyla başkalarının saygısını kazanır.

Balık burcunda doğanlar manevi yönü ve sezgileri güçlü olan kişilerdir. Bu özellikleri onları tarot kartlarını okuma tarzı işlere de, din öğretmenliği veya başka dinle bağlantılı işlere de yöneltebilir. Adalet duyguları gelişmiş olduğundan hukuk alanında çalışabilirler.

Çocuk kitapları illüstratörü veya sihirbaz olabilir ya da görsel sanatlarla ilgilenebilirler. Bu tarz işler içinde yaşadıkları hayal dünyasını sergilemelerine olanak sağlar. Kariyerlerinde genellikle ekip çalışmalarının izleri olur, bu tip çalışmalarda önemli bir rolleri vardır. Böyle bir şans verildiğinde meslektaşlarını veya herhangi bir topluluğu motive etme yeteneğine sahiptirler.

Çok yönlü ve uyumlu bir karakterleri olduğundan hayatları boyunca birbirinden çok farklı kariyerlerin peşine düşebilirler. Genelde, paradan ve tipik bir işin sağlayacağı diğer olanaklardan çok önemli ve değerli buldukları bir işi yapma fikrinden etkilenirler.

Balık burcu insanlarının en olumsuz yönlerinden biri başarısızlıkların üstesinden kolayca gelememeleridir. Başarısızlıktan ders almak yerine aynı şeyi tekrarlayarak zaman kaybederler. Fazla hassas bir kişiliğe sahip olmaları da kariyerlerinde yükselmelerini engelleyebilir.

Yaratıcı ve çalışkandırlar fakat fazla sağlamcı olmaları yollarını kapatabilir. Başarılı olmak için makul seviyede risk almayı göze almaları gerekir. Baskı altında dikkatleri dağılır. Bu yüzden üst düzey yönetim kadrolarında Balık burcu kişilerine çok sık rastlanmaz.

 Balık Burcu İçin Uygun İşler / Alanlar

* Psikiyatri – psikoloji

* Çeşitli sanat dalları (Oyunculuk, müzisyenlik, fotoğrafçılık, dans, resim)

* İnsan kaynakları

* Barmenlik

* Eczacılık

* Animatörlük

* Danışmanlık

* Moda (Tasarım, modellik, moda fotoğrafçılığı)

* Astroloji

* Tarot falcılığı

* Pazarlama, satış temsilciliği

* Reklamcılık

* Sosyal hizmetler

* Maneviyatla, dinle bağlantılı işler

* Catering

* Şarkı sözü yazarlığı

* Eğitim

* Felsefe

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.