xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Balık Burcu Kadınını Anlamak

0 1.030

Balık burcu kadını (19 Şubat – 20 Mart) karmaşık bir insandır. Son derecede hayalperesttir. Sezgileri çok güçlüdür. Birçok kişinin dikkatinden kaçan şeyleri görür ve hisseder. Balık burcu kadınını anlamak için çok duygusal ve muazzam bir empati becerisine sahip olan bir kadını hayal edin. Bu yönü onu bir problemi olan insanlar için mükemmel bir sırdaş yapar. Yine bu becerisi sebebiyle, aşırı duygu yüklenmesinden kaçınmaya çalışması gerekir.

Onun çok yumuşak ve kadınsı biri olduğunu düşünebilirsiniz. Ama bu bir yanılsamadır – tıpkı sıklıkla kaçtığı düş dünyası gibi. Güçlü ve esnek bir kişiliğe sahiptir. Gayet becerikli olabilir ve kendi ayakları üstünde durabilir. İhtiyaç duyduğu tek şey gideceği yönü bulmaktır. Gerçek yolunu keşfettikten sonra o yolda güçlü adımlarla, yılmadan ilerleyebilir.

Bu dayanıklılık ve azim, onun narin dış cephesinin altında gizlenmiş şaşırtıcı bir becerisidir. Yaratıcı yönü de güçlüdür. Bu, hayat okyanusunda yüzerken kendini bir balık ağına sıkışmış bulduğu zaman oradan çıkmanın bir yolunu bulmasına yardım eder.

Balık burcu kadınını anlamak için çok derin duyguları olan bir kadını düşünün. O, bilinç altını ve derin sırları temsil eden bir burcun üyesidir. Manevi, romantik veya şehvetli; ne türden olursa olsun her şeyde görünenden daha derin bir anlam bulmaya çalışır. Dünyaya ve doğaya karşı diğer burçlardan daha duyarlıdır. Bu da gördüğü her şeyi emmesine yol açar.

Son derecede duygusal, empatik ve olağanüstü hassas bir kişiliğe sahip olan Balık kadınları genellikle psişik ya da sezgisel yeteneklere sahiptirler. Gerçek dünya, içinde her zaman yaşamaya bayıldıkları bir yer değildir. Genelde kendilerini en rahat hissettikleri yer fanteziler ve hayaller dünyasıdır. İç dünyaları inanılmaz derecede aktif olabilir.

Balık burcunda dünyaya gelmiş bir kadın merhametli, arkadaş canlısı ve kibardır. Kendisine ihtiyacı olan birine yardım etmeye her zaman hazırdır. Başkalarının ihtiyaçlarını hemen her zaman kendi ihtiyaçlarının önüne koyar. Bunun karşılığında bir şey beklemez. Birine yardım etmiş olmanın verdiği huzur onun için yeterlidir.

Bazen insanlara fazla güvendiği için zarar görebilir. Ancak, biri tarafından incitildikten veya kullanıldıktan sonra bile karşılıksız iyilikler yapmaya isteklidir. İstismar edilmemek, kendini kullandırmamak için dikkatli olması gerekir.

Aşık olduğu zaman enerjisi ve sevinci fark edilir derecede artar. Bütün dikkatini partnerine yöneltir. Onunla çok fazla zaman geçirmek ister. Onun için çok özel şeyler yapmanız gerekmez; biraz kucaklaşma ve güzel bir sohbet yeterlidir. Aşık olduğu sürece sevgilisi için her şeyi yapabilir. Diğer yandan, en küçük bir olumsuzlukta ilişkisiyle ilgili fikri ve duyguları değişebilir.

Sıklıkla platonik aşka düşebilir. Gerçek dünyayı korkutucu bulduğu için uzak, gerçek dışı ilişkilerin hayalini kurmaya eğilimlidir – özellikle de cinsel olarak aktif hale gelmesinden önce.

Cinsellikten gerçekten zevk alabilmesi için samimi ve gerçek bir yakınlık kurması gerekir. Kendisine güven veren birini bulduğunda daha rahat, yaratıcı ve yeni şeyler denemeye eğilimli olur.

 

Dürüst ve gerçek arkadaşlıkları tercih ettiği için yakın arkadaşlarının sayısı fazla değildir. Bazen karamsarlığa dönüşebilir. Olumsuz veya karanlık dönemlerinde dengede kalmasına yardım edebilecek pozitif, güven veren, neşeli insanları sever.

Hayatta nasıl sağlam durabileceğini veya kendi hedeflerini nasıl takip edeceğini bilmediği için başkalarının yol açtığı karışıklıkların içinde kaybolabilir. Sezgi ve maneviyat, bu gibi durumlarda kullanabileceği en güçlü silahlarıdır. Ama, bu özelliklerle doğmuş olduğu halde, onları nasıl kullanacağını bilemeyebilir. Bunu öğrendikten sonra sezgilerine, kendisine hayallerine giden yolu gösterecek iyi bir pusula gibi güvenebilir.

Dağarcığındaki duyusal yük onu hayatta en çok zorlayacak şeylerden biridir. On ikinci burcun üyesidir ve bu diğer bütün burçların bilgi ve deneyimlerini biriktirdiği anlamına gelir. Kendini her şeyin, herkesin bir parçası gibi hisseder. Bu kadar empatik ve başkalarının duygularına karşı duyarlı olmasının sebebi budur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.