xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Balık Burcu Kadınının Özellikleri

1 1.617

Büyük bir hızla değişen duygular, kırılganlık, alınganlık ve yüksek bir sezgi gücü Balık burcu kadınının özellikleri arasında en çok fark edilenlerdir. Sanatçı bir ruhu olan ve kaliteyi seven Balık kadını hislerinde nadiren yanılır.

Estetiğe ve sanata düşkün tarafı yaşadığı ortamlara da yansır. Fakat bu açıdan değişken bir tavır sergileyebilir. Etrafını düzenli ve güzel görmek istiyorsa bunu mükemmel bir şekilde sağlar, o havada olmadığı zamanlarda ise parmağını kımıldatmayabilir. Konukları olduğu zaman onları güzel şeyleri, güzel bir şekilde ikram etmek ister; onlar için elleriyle bir şeyler hazırlamaktan zevk alır.

Balık burcu kadını karar almakta da, aldığı kararları uygulamakta da zorluk çeker. Zihninde olağanüstü plan ve projeler canlandırır, çok geniş kapsamlı hayalleri vardır fakat bunları gerçekleştirmek için harekete geçtiği pek görülmez.

Son derecede alıngandır ve onun neye gücendiğini kestiremeyebilirsiniz. Kırgınlığını devamlı yakınarak, sızlanarak değil pasif agresif tavırlarla gösterir, acısını kendince bu şekilde çıkartır. Fakat kin tutmaz, her zaman dolu olan zihninde böyle şeylere ayıracak yer yoktur. Bu yüzden bir süre sonra bu tavrı da ortadan kalkar.

Çok zengin bir iç dünyası vardır, olup bitenleri bu dünyanın içinde yorumlamayı sever. Bazen gerçeklerle ilgisi olmayan biri gibi görünür. Ağlamak onu rahatlatır, yakın çevresinde iseniz sıklıkla ağladığını görebilirsiniz.

İyi niyetlilik de Balık burcu kadınının özellikleri arasındadır, bu yönü baya abartılı olabilir hatta. Fakat iyi niyetinin kötüye kullanılmasına büyük bir tepki verir. Çabuk kanan bir kadındır ama bundan ders çıkarıp birinden soğudu mu bir daha ona yaklaşmaz.

Genelde silik bir havası vardır ama kendini göstermek isterse hareketlenir. Herhangi bir konuda fazla efor sarf etmeyen bir kadın olarak bir erkek için rekabete girdiği zaman da uzun süreli, büyük bir mücadele vermez. Yenilgi başlangıçta onu epeyce altüst eder ama bu hali fazla uzun sürmez.

Durmadan kendinden söz eden, kendini öven insanları çoğumuz sevmeyiz fakat Balık kadınının böyle insanlara tepkisi ortalamanın üstünde olur. Egosu yüksek, kibirli, takıntılı bir erkekseniz bu kadının sizden hoşlanması bir mucize olur. Egonuzu tatmin etmek için ona durmadan eksikliklerini hatırlatırsanız yine kapı dışarı edilebilirsiniz.

Kendiyle savaş halinde olan bir kadındır, güveni düşüktür. Kendini yeterince, hatta fazlasıyla sorgular. Bunu bir de siz yaparsanız ve onu katı bir disiplinle yönetmeye kalkarsanız tepki görürsünüz.

balık burcu kadınının özellikleri

Balık kadınının özellikleri listesine konforlu bir hayata ve güzel nesnelere aşırı düşkünlüğü de eklemek gerekir. Bu kadın maaşının epeyce bir kısmını gözünü kırpmadan bir çantaya verebilir.

Esprili, eğlenceli ve anlayışlıdır; derdinizi anlatmak için ondan iyisini bulamazsınız. Fakat bencil bir tarafı da vardır, kendi sınırlarının fazlaca ihlal edilmesinden hoşlanmaz. S

osyal yönden organizasyon yapan değil yapılan organizasyonlara katılmayı kabul eden kişi konumundadır. Bir Balık kadınıyla dost olduysanız beraber sosyalleşme planlarını sizin yapmanız gerekir.

Balık burcu kadını aşk hayatında sınırsızca romantiktir. Aşka büyük önem verir, aşksız bir hayat düşünemez. Bu açıdan dikkatli ve seçicidir, aşık olmadığı bir erkekle beraber olmaz. Kendisiyle ilgilenen erkekleri fark eder ve kafasında bir yerlere koyar.

Genelde ilgisiz, silik ve çekingen bir tavrı olmasına karşın, bir ilişki başlatmaya karar verdiyse kendisinden beklenmeyecek kadar cesur bir hamle yapabilir. Sevildiği kadar sevilmezse fena halde üzülür.

Çok hayalcidir, hayallerinde ilişkisini olduğundan daha yüksek bir yere koyabilir. Böylece bitmesi gereken ilişkinin devam etmesine yol açabilir.

Balık kadınını mutlu etmek kolay değildir. Bu kadın masalsı bir aşk yaşamak ister. Partnerinin onu çok sevmesini, korumasını, dış dünyanın olumsuzluklarından uzak tutmasını ister.

Erkeğini mutlu etmeye çalışır, onu mutlu görmekten keyif alır. Bu tavrı seks hayatına da yansır, yatakta uyumlu ve aktiftir. Hayal dünyasının genişliği yüzünden müthiş fanteziler geliştirme potansiyeli vardır. Öte yandan düşük libidolu ve rahatına düşkün bir kadın olduğundan doğal bir dürtü olarak kabul ettiği seks adına fazla çaba harcamaz.

1 yorum
  1. derya soygül

    Balik burcuyla yildizim pek barisik degil. Tabii genelleme yapmak ne kadar digru bilmiyorum ama ben kötü örneklerle karsilastim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.