Balık Burcu Kişisinin 21 Özelliği

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Elementi: Su

Özelliği: Değişken

Tarih aralığı: 19 Şubat – 20 Mart

Yönetici gezegeni: Neptün

En uyumlu olduğu burçlar: Başak, Boğa

1.Büyük Bir Kalbi Ve Dünyaya Verecek Bolca Sevgisi Vardır

Balık kişisi evrene dağıtacak çok fazla sevgiyi barındıran büyük, saf bir kalbe sahiptir. Son derecede nazik ve şefkatli bir insandır.

Cömert ve paylaşımcı kişiliğiyle insanların en iyi taraflarını görür ve onlarla kim oldukları, geçmişte neler yaşadıkları fark etmeksizin  gerçekten empati kurabilir.

2.İnsanların Gerçek Niyetlerini Anlama Yeteneği Vardır

Balık’lar çoğu zaman insanların gerçek motivasyon ve niyetlerini algılayabilirler. Beden dilini ve ince ipuçlarını yakalamak açısından doğal bir yeteneğe sahiptirler.

3.Bir Balık İçin Gerçekten Önemli Olan Şeyler Yüzeyin Altındakilerdir

Balık, insanların dışarıdan nasıl göründüklerinden çok gerçekte nasıl biri olduklarıyla ilgilenir.

Birini daha derin seviyede tanımaya, onun göze çarpmayan  yönlerini keşfetmeye bayılır ve algısı bu açıdan açıktır.  Karşısındaki kişi buna izin vermezse veya yüzeyin altında pek bir şey olmadığını fark ederse sıkılıp uzaklaşabilir.

4.Balık Burcu Kişisi İnanılmaz Derecede Verici Ve Eli Açık Bir İnsandır

Balık yaradılıştan cömerttir, olanaklarını başkalarıyla da paylaşmak ve kendisi için yapılan güzel şeylere en iyi şekilde karşılık vermek ister.

Bir Balık, ihtiyacınız olduğunu görürse sırtındaki gömleği çıkarıp size verebilir.

5.Arkadaşlıkta Sayıdan Çok Kaliteye Önem Verir

Balık burcu kişisi zamanını yüzeysel seviyedeki birçok arkadaşlığa ayırmak istemez. Bunun yerine daha anlamlı ilişkiler kurmayı tercih eder. Zamanını kendisi için önemli olan insanlarla geçirme eğilimindedir. Çevresinde  iyi tanımadığı, yakın olmadığı bir sürü insan olmasının yerine güvenebileceği bir avuç arkadaşı olması onun için yeterlidir.

6.Balık Hayalcidir Ve Gerçeklerden Kaçmaya Eğilimlidir

Balık’lara göre gerçek dünya pek de eğlenceli değildir. Onlar kendi zihinlerinde ve hayal güçlerinde kaybolmaya meyilli hayalperest insanlardır ve gerçeklikten kaçabilirler.

Aynı zamanda vizyonları da geniştir ve kural kitabını atıp işleri yepyeni yollarla yapabilecek kadar cesurdurlar.

7.Romantizmde Harikalar Yaratır

Klasik birer romantik olan Balık, tutkulu davranışlarda ve ilgi göstermede çok iyidir. Kendini özel hissetmeyi ve istendiğini düşünmeyi sevdiği kadar, partnerinin ayaklarını yerden kesmeyi de bilir.

8.Balık’lar Gizemlidir Ve Onları Çözmek Zordur

Bu burcun üyelerinin karakterini anlamak ve belli bir kalıba oturtmak son derecede zordur. Anlaşılması zor ve gizemli kişilikleri çevrelerindeki insanların onların aklından ne geçtiğini anlamakta zorlanmalarına neden olur.

9.Son Derecede Duygusaldır

Balık’lar olayların olumlu ve olumsuz yönlerini derinden hisseden duygusal insanlardır. Ruh halleri serseri bir rüzgar kadar değişkendir; mutsuzluktan ölüyor gibi görünürken bir dakika içinde coşku ve enerjiyle dolabilirler. Çevredekiler onları değişken ruh hallerine yetişmekte zorlanabilir.

10.Balık Burcu Kişisi Ruhsal Yönüyle Yakın Temas Halindedir

Bu burçta doğanlar ruhsal yönleriyle ortalama bir insandan daha fazla temas halinde olma eğilimindedirler ve genellikle çevrelerindeki evrenle derin bir bağ kurarak yaşarlar.

Farkındalık ve meditasyon gibi şeylerle ilgili olan Balık kişisi, detaylara takılmak yerine büyük resme odaklanmayı tercih eder.

11.İnsanların İçindeki İyiliği Ortaya Çıkarır

Balık’lar son derecede pozitif insanlardır ve birlikte vakit geçirdikleri insanların da iyi yönlerini ortaya çıkarırlar. Sevdiklerine karşı çok destekleyicidirler. Onları yaptıkları her şeyde yüreklendirir, kendilerine güvenlerini ve iyimserliklerini beslerler.

12.Adaptasyon Yeteneği Çok Yüksektir Ve Her Türlü İnsana Uyum Sağlayabilir

Balık’lar yeni insanlara ve çevrelere uyum sağlamak konusunda süper yeteneklidirler. Hemen herkesle ortak bir zemin bulabilirler. İnsanlar onların yanında kendilerini iyi ve rahat hissederler.

Ayrıca zorluklara göğüs germek konusunda da oldukça iyidirler.

13.Gerçekten Aşık Olduğu Zaman Kendini Kaptırır

Balık gibi duygusal bir burcun ruh eşini bulduğunda ve ona bağlandığında sahip olduğu her şeyi ortaya koyması şaşırtıcı değildir. Balık burcu bütün burçlar aleminin en sadık ve eşine bağlı insanlarını barındırır. Balık’lar ilişkilerinin sürmesi için şartları zorlar, ellerinden geleni yaparlar.

14.Bazen Çıldırtıcı Derecede Kararsız Olabilir

.Balık’lar kimi zaman çok kararsız olabilirler ve yanlış kararı verme korkusuyla her ihtimalin üzerinden geçmeye çalışırken sonuca varmakta zorlanırlar. Bu huyları zaman zaman sevdiklerini ve arkadaşlarını delirtse de ellerinde değildir, hayat bazen önümüze çok fazla seçenek sunar!

15.Sevdiklerinin Ne Zaman Zora Düştüğünü Ve Desteğe İhtiyaç Duyduğunu İçgüdüsel Olarak Anlayabilir

Balık’ların içgüdü yeteneği inanılmaz derecede yüksektir. Bu yüzden, arkadaşlarından veya sevdiklerinden biri desteğe ihtiyaç duyduğunda genellikle bunu çok hızlı bir şekilde anlar ve yardıma koşarlar.

Balık kişisi birinin kendini daha iyi hissetmesini sağlayacak sözleri her zaman bilebilen çok destekleyici ve rahatlatıcı bir arkadaştır.

16.Balık Burcu Kişisi Şaşırtıcı Derecede Rekabetçi Olabilir

Bir Balık’ın kendi halinde ve ve ilgisiz görünmesine aldanmayın, o aslında kazanmayı çok seven bir insandır. Bir zorlukla yüz yüze geldiği zaman ne kadar rekabetçi olabileceğinin farkına varmayabilirsiniz ama özellikle de onu küçümseme hatasını yaparsanız size karşı kazanmak için daha da hırslanacaktır.

17.Dürüstlük Ve Samimiyete Çok Önem Verir

Balık’ın insanlarda en değer verdiği, en takdir ettiği niteliklerden biri dürüstlük ve samimiyettir. Hoş olmayan bir gerçeği güzel bir yalana tercih eder. Kendisine yalan söylenmesinden nefret eder ve ona karşı dürüst olursanız size daima saygı duyar.

18.Bazen Bir Süre İçin Kendi Başına Bırakılmak İster

Balık’lar bazen, hayatın yorucu temposundan ve karmaşasından uzaklaşma isteği duyarlar. Bu dönemlerde herkesten ve her şeyden uzak durmak isterler. Ona yakın biriyseniz, aniden ortadan kaybolmasını üstünüze alınmayın. Büyük ihtimalle kendini şarj etmek ve düşüncelerini düzenlemek için zamana ihtiyacı olmuştur.

19.Sanatçı Ruhlu Ve Yaratıcıdır

Yaratıcılık ve orijinallik karakterinin en güçlü yönleridir. Balık’lar çok iyi bir ressam, yazar ya da müzisyen olabilir, yaratıcılık gerektiren herhangi bir işte başarılı olabilirler.

Balık burcu kişisi olaylara farklı bir pencereden bakmasına olanak tanıyan ve çoğu zaman kendisine de ilham veren özgün bir bakış açısına sahiptir.

20. Reddedilmekten Ve Yalnız Kalma Fikrinden Korkar

Balık’lar hayat arkadaşlığına inanırlar ve derin, anlamlı bir ilişki isterler. Ancak aşkı bulmak onlar için her zaman kolay değildir. Reddedilme ve yalnız kalma korkuları onları güvensiz kılabilir, hamle yapmaktan alıkoyabilir.

21.Son Derecede Dürtüseldir Ve İçgüdülerine Göre Hareket Eder

Balık’lar, kendilerine hayatları boyunca yardımcı olacak güçlü içgüdülere sahiptirler.

Başkalarının  kaçırdığı ufak işaretleri ve ipuçlarını yakalar, bu sayede insanlar hakkında sanıldığından daha fazla bilgiye sahip olurlar.

12 Zodyak burcunun tarihleri ve temel özellikleri için tıklayın

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Balık Burcu Kişisinin 21 Özelliği

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni yazılardan haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

2 Yorum

  1. 25 Mart 2019, 10:48

    Ben balık burcu değilim ama etrafımda çok yakın dostlarımın hepsi de Balık: ) seviyorum bu burçtan olanları..

Giriş Yap

Bin Kelam ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin