xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Balık Burcunun Genel Özellikleri

0 1.110

Alçak gönüllü, duygusal, dünyevi hırslardan uzak bir kişilik, sakin bir görünüm, üst seviyede bir altıncı his ve inanılan şeylere sıkı bir bağlılık; Balık burcunun genel özellikleri böyle sıralanabilir. Burcun mensupları tutkuyla sever, fena halde inanırlar; ta ki inanıp bağlandıkları kişiler, fikirler veya idealler onları hayal kırıklığına uğratana kadar.

Balık burcu burçlar kuşağının sonuncu üyesidir, bu yüzden Balıklar kendilerinden önce gelen bütün burçlardan bir şeyler almışlardır. İçgüdülerinden gelen emirler doğrultusunda hareket eder, kalplerinden gelen sesi dinlerler. Merhametli ve şefkatli bir yapıları vardır; başkalarının derdini dert eder ve ellerinden geleni yapmak isterler. Fakat kime yardım edeceklerinden yana doğru seçim yapamadıkları zaman kendi dünyalarını da, yardım etmek istedikleri kişinin dünyasını da altüst edebilirler.

Balık kişisinin sezgileri olağanüstü derecededir, birçok ünlü kahin bu burçtan çıkmıştır. Kendisi bazen rüyasında gerçek hayatta olacak şeyleri görür. Başı pek sık derde girmez, zira güçlü sezgileri yüzünden her zaman tetiktedir. Görülebilen dış dünyanın ardında neler olup bittiğini bilmek ister ve bazen bunu hisseder. Balık insanı dengesizdir, onun ne zaman ne yapacağını tahmin edemezsiniz. Garip ve güçlü bir enerjisi vardır; bununla insanları mest edebileceği gibi büyük bir öfke duymalarına da yol açabilir. Şanslıdır; zor durumlarda açıklanması zor yardımlar görebilir.

Patavatsızlık ve iyimserlik de Balık burcunun özellikleri arasında yer alır. Aşık olduğu zaman partnerinin karşısında güneş görmüş dondurmaya dönen Balık burcu kişisi, hoşlanmadığı birinin karşısında buz keser. Hassas ve değişken bir yapısı olduğu için mutluluk ve mutsuzluk, umut ve derin bir umutsuzluk arasında ani geçişler yaşayabilir.

Mantıkla açıklanması kolay olmayan olgu ve olaylara yatkın olan, madde ve ruhun iç içe geçtiği bir dünyada yaşayan Balık insanını analiz etmek kolay değildir. İkizler burcu insanları gibi çift karakterlidir ve onu pek tanımıyorsanız yüzeysel biri olduğunu düşünebilirsiniz. Yakından tanıma fırsatı bulduğunuzda ise şaşırtıcı bir derinliğe sahip olduğunu görürsünüz.

Balıklar başkalarıyla beraber uzun zamanlar geçirmekten yorulan kişilerdir, sık sık yalnızlıklarına kapanıp kendilerini şarj ederler ve bu onlara zevk verir. Anlaşılamamaktan şikayetçidirler ama ellerinden bir şey gelmez, bu Balıkların kaderidir. Kırılgan, kederli, sessiz duruşları her zaman çektikleri acılara işaret etmez, onların yaradılışları böyledir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.