xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Balık Erkeği – Başak Kadını Aşk Uyumu

0 2.221

Balık – Başak birlikteliği bir karşıtların birliği hadisesidir. Bu ikili birbirlerine karşı duyarlıdırlar, ancak aşkı ifade etme şekilleri farklıdır. Başak aşkı tanımlamayı sever, Balık ise bazı şeylerin konuşulmamasını tercih eder. Balık erkeği – Başak kadını ilişkisinin başlangıcında erkek kadının pratik ve mükemmeliyetçi yapısını, kadın da onun olgun düşünce ve duygularını çekici bulur. Bununla beraber, tarafların karşıt pozisyonlarda olması ilişkide belirgin yükselişler ve düşüşler yaşanmasına yol açar.

Bu ilişkinin sorunlarından biri erkeğin hayalperest ve yaratıcı zihni ile kadının pratik ve gerçekçi doğası arasındaki uyumsuzluktur. Esnek bir kişiliği olan erkek, partnerinin düşünce yapısına uyum sağlayabilir. Duygusal bir insandır ama Başak kadınının realist yapısı yüzünden incinirse egoist birine dönüşebilir. Bu, mevcut sorunlarının daha da kötüleşmesine yol açar.

Ayrıca, ikisi de kötümserliğe yatkın olduğu için birbirlerini aşağıya çekebilirler. Kadının eleştirileri erkeğin moralini bozup ondan uzaklaşmasına veya yaslanacak bir omuz aramasına yol açabilir. Yine de, farklılıklarını dengelemeyi başarırlarsa iyi anlaşan bir çift olabilirler.

Balık burcu erkeği – Başak burcu kadını ilişkisinde tarafların birbirinden öğrenecekleri çok şey vardır ve güzel bir ilişki yürütecek yeteneğe de sahiptirler. İkisi de çok dışa dönük kişiler değildirler. Erkek rahat bir yapıya sahiptir, kadın ise mükemmelliği arar. Bu, aralarındaki en belirgin farklılıklardan biridir.

Yine de, çoğu zaman daha tanıştırıldıkları anda birbirlerini çekici bulurlar. Erkek, kadının ihtiyaçlarını anlamak için sezgisini kullanır. Kadın ise onun ihtiyaçlarını dikkatli bir analiz yaparak anlar. Kadın da, erkek de dışarıdan gelen sinyallere açık, kolay kavrayan kişilerdir; aralarındaki fark bunu birinin düşünceleriyle, diğerinin hisleriyle yapmasıdır.

Bu çift birlikte seyahate çıkmaktan ve konuşmaktan hoşlanırlar, iletişimleri genel olarak iyidir. Bu avantajı sıkıntıları ve anlaşmazlıkları hakkında konuşmak, onları analiz edip çözümlemek için kullanmaları ilişkileri için çok faydalı olur.

Erkeğin duygusal doğasıyla mücadele edip biraz daha pratik biri haine gelmeye çalışması işlerini kolaylaştırır. Başak kadını finansal güvenliğe çok önem verir ve partnerine bu konuda güvenmek ister. Balık erkeğinin, onunla bu konuda çatışmaktan kaçınmak için, gelirini iyi yönetmeye be birikim yapmaya özen göstermesi gerekir.

Başak kadını – Boğa erkeği ilişkisinin iyi gitmesi için kadın sürekli bir şeyleri eleştirmekten, her işte, yapılan her şeyde mükemmellik aramaktan vazgeçmelidir. İlişkinin selameti için erkeğin daha az duygusal davranması ne kadar gerekliyse, onun biraz daha duygusal davranmaya, katı gerçekçi tutumunu yumuşatmaya çalışması da o kadar gereklidir.

Bu ikilinin arkadaşlığı veya iş ilişkisi gerçekten çok güzel olabilir. Birbirlerine paha biçilmez hayat dersleri verebilir, deneyimlerini paylaşabilir, aynı alanda çalışabilirler fakat iş aşka ve evliliğe geldiğinde onları ayıran çok fazla şey vardır. Muhtemelen hayatlarının sonuna kadar birbirlerini tam olarak anlamayacak olan 2 farklı insandır onlar. Temel problemleri çoğu zaman kadının eleştirmeyi seven yapısı ve erkeğin kırılganlığı olur. Her zaman her şeyi olabilecek en iyi ve doğru şekilde yapmaya çalışan kadın bu konudaki düşüncelerini belirtirken erkek eleştirildiğini düşünür ve buna acı verici tepkiler verir. Başak kadınının bu tip davranışlarına devam etmesi onun uzaklaşmasına yol açar. Bunun üzerine kadın ona daha çok baskı yapar ve işler iyice içinden çıkılmaz bir hale gelir.

Fakat aralarındaki çekim de inkar edilemez. Aralarındaki mizaç farklılıkları başlangıçta ikisi için de hem merak uyandırıcı, hem zorlayıcı olur. Fakat biraz dikkatli olurlarsa iyi geçinebilirler. Birbirlerini içtenlikle severlerse ilişki sorunlarını aşabilirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.