xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Balık Erkeği – Boğa Kadını Aşk Uyumu

0 10.843

İyi yürekli, nazik bir insan olan Boğa kadınını Balık erkeğine çeken şey, bu erkeğin onun yumuşak tarafına hitap edecek kadar büyük bir kalbe sahip olmasıdır. Erkek de ondan, sessiz ama kendine güvenen ve duygularını kontrol edebilen bir kadın olduğunu hissettiği için etkilenir. Balık erkeği – Boğa kadını ikilisi böylece daha başlangıçta birbirlerini çekici bulurlar ve zaman geçtikçe de birbirlerini daha çok seveceklerini fark ederler.

Uzun vadeli beklentiler söz konusu olduğunda aralarında hafif sorunlar çıkabilir. Bu ilişki tuzaklarını aşabildikleri takdirde ikisi de birbirlerinden büyük faydalar sağlarlar ve uyumlu bir ilişki yürütürler.

Bu ikilinin uyumu, hayat karşılarına sorunlar çıkardığı zaman bile güçlüdür. Kadın, erkeğin bunalımlarından çıkmasına yardım edebilecek anlayışa ve sağduyuya sahiptir. Erkek de, partneri hayatın getirdiği terslikler yüzünden agresif veya içine kapalı birine dönüştüğü zaman ona hayatın güzel tarafları, büyülü sürprizleri de  olduğunu hatırlatır, tekrar coşku ve heyecan duymasına yardım eder.

Bu beraberlikte kadın, erkeğin hassas ruhu için sağlam ve istikrarlı bir ortaktır.  Kolayca, genellikle fazla konuşmak zorunda kalmadan  iletişim kurarlar; aralarındaki güçlü bağ, birbirlerinin bir sonraki hareketini kelimelerin yardımı olmadan tahmin edebilmelerini sağlar. Farklı zevkleri olmasına rağmen ikisi de sanatı takdir ederler.

Boğa kadını hassas ve yumuşak bir bireydir. Sakin ve karizmatik bir kişiliğe sahiptir. Olayları nadiren abartır. Bir kişilik özelliği olarak değil, bunu gerektiren güçlü bir sebep olduğu zaman kıskançtır.

Genellikle ev hayatını tercih eder. İnanılmaz derecede çalışkandır. Balık erkeğiyle evliliğinde eşi için de, onun arkadaşları için de iyi bir dinleyici olur ve gerektiği zaman danışmanlık da yapar. Aslında gizemli veya değişken kişiliklere pek güvenmez ama bu erkekte adeta onu çeken bir mıknatıs vardır.

Bu ilişkide erkek, kadına neredeyse kaçınılmaz bir şekilde çekici gelir. Bu adam onu yeni, keşfedilmemiş duygusal sulara götürür, kendi varlığının hakkında çok az şey bildiği bir bölümünü görmesini sağlar. Kadının ihtiyaçlarının basit ve öngörülebilir olmasını takdir eder. Her şeyi kendi tarzına bırakırsa hayatın fena halde karmaşık olabileceğinin farkındadır, Boğa kadınının sakin, huzurlu ve daha az karmaşık yapısının vereceği rahatlıktan, ihtiyaç halinde böyle bir kadına yaslanabileceğini bilmekten mutluluk duyar.

Balık burcu erkeği – Boğa burcu kadını ilişkisinde yaşanabilecek  önemli sorunlardan biri taraflardan birinin sabit (Boğa), diğerinin değişken bir kişiliğe sahip olmasıdır. Bu çift ilk başlarda aynı şeylerden zevk alırlar fakat her şey, her zaman aynı kalırsa; sahne değişmezse Balık erkeği fenalık geçirmeye başlayabilir.

Boğa kadınının güzel bir ortamda bulunduğunu varsayalım; o, bu güzellik ortadan kalkınca bile ilk görüntüsünü aklında tutarak sonsuza kadar onun içinde kalmak isteyecek bir kadındır. Bu, Balık erkeğini rahatsız eder.

Balık erkeği – Boğa kadını beraberliğinde 2 taraf da tutkuludur fakat pragmatik ve gerçekçi bir yapısı olan kadın, erkeğe her zaman onun istediği hassasiyeti ve özel dikkati göstermeyebilir. Oldukça duygusal olan bu erkek, Boğa kadınının basit stili yüzünden sıkıntı çeker.

Boğa kadını hem yumuşak tabiatlı, hem de zor zamanlarda güvenebileceği, güçlü ve azimli bir eş ister. Balık burcu erkeğinin onu ilk zamanlarda baştan çıkaran yumuşaklığının altında sorumluluktan kaçan, önemli kararlar alamayan bir adam olduğunu görürse hayal kırıklığına uğrar.

Erkeğe karşı güçlü hisler besliyorsa ilişkiyi sürdürmek için gayret gösterir ve onu da bu açıdan biraz değişmeye teşvik etmeye çalışır. Fakat erkek bu baskı karşısında ondan uzaklaşabilir.

Erkek koşulsuz olarak kadına itaat ederse aralarında bir anda parlayan tutku büyük bir yangına dönüşmeden sönebilir. Aralarında uzun süreli, güzel bir ilişki olması daha çok erkeğe bağlıdır. Diyaloğa açık olur ve bu yönünü değiştirmeye çalışırsa, beraberce bir yaşam kurmaları için çaba gösterirse Boğa burcu kadını onu çok mutlu edecektir.

Boğa kadını sabit karakterlidir, eşini seçmesi uzun sürer ama bu konuda karar verdiği zaman sadık ve iyi bir eş olur. İkisi de romantizme ve güzelliğe önem veren insanlardır. Cinsellikte oldukça uyumludurlar, tatmin edici bir seks hayatları olur.

Her ikisi de diğerini mutlu etmeye, onun arzularını (da) yerine getirmeye çalışır. Kadın kendisi ve ailesi için istikrarlı bir hayat yaratma yolunda çok gayret gösteren bir insandır ve erkekten de bunu bekler. Erkek bunu dener aslında, fakat onun yaratıcı ruhu mutlu bir yuva için yapılması gereken şeyleri sıradan bulma eğilimindedir.

Değişken ruh hali ilgi alanlarının durmadan değişmesine veya Boğa kadınına hiç de güvenli gelmeyen sanatsal, bohem tarzı bir hayata yönelmesine yol açabilir. Fakat genellikle çok zaman geçmeden kendini suçlu hissedip bu gibi tutumlarını değiştirmeye çalışır.

Sonuç olarak, aralarındaki aşk ilişkisi tarafların biraz çaba göstermesiyle çözülebilecek az sayıda sorunu olan bir ilişkidir. Erkek de, kadın da sıcak ve nazik insanlardır ve iyi bir çift teşkil ederler. Erkeğin geniş hayal gücü daha pratik ve düz bir yapısı olan kadının ilgisini çekebilir.

İlişkilerini canlandırmak için çok uğraşmaları gerekmez; karşılıklı kahve içerken veya bir kanepeye oturmuş sohbet ederken kendiliğinden bir şekilde romantik anlar yaşamaya başlayabilirler. Boğa burcu kadını bu ilişkide belirsizliğe istikrar katan biri gibidir ve erkek de bunun farkındadır.

İş aileye gelince daha dengeli birine dönüşme eğiliminde olan erkek, partnerinin ailesine verdiği önemi, ev ortamını güzelleştirmek için gösterdiği çabayı takdirle karşılar.

Uyum sağlamaları gereken en önemli konu kadının pratik doğasıyla erkeğin hayalperest doğası arasındaki zıtlıktır. Birlikte yaşayacaklarsa bu tipik özelliklerini bir şekilde bağdaştırmaları gerekir.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Aslan kadını – Balık erkeği  

Yengeç kadını – Balık erkeği 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.