Balık Erkeği – Kova Kadını Aşk Uyumu

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyayı farklı şekillerde değiştirmek isteyen 2 insancıl bireyin ilişkisidir Balık erkeği – Kova kadını ilişkisi. Bu ikili birbirlerinin tabiatından hoşlanıyor ve takdir ediyor olsalar da, aralarında sorun yaratabilecek farklılıklar ve kopukluklar vardır. Yine de, Zodyak’ın bitişik işaretleri olarak birbirlerine karışık bir bağlantıyla bağlıdırlar.

Yapısı daha esnek ve değişken olduğu için, uyumlarını güçlendirecek anlayışın daha çok erkekten gelmesi gerekir. Onlarınki iyi gitmesi çaba gerektiren ilişkilerdendir, kendiliğinden iyi gitme potansiyeli olanlardan değil.

Etrafında Kova burcu kadını gibi ilginç ve renkli birinin olması Balık erkeğine eğlenceli gelebilir, ama bu adamın Kova kadınının kolayca yerine getiremeyeceği istek ve ihtiyaçları vardır.

Kova kızı aynı yerde uzun süre kalmaktan sıkılan gezgin bir ruhtur. Bilgiye her zaman açtır ve kendisine iyi bir sohbet arkadaşı olmayan bir erkekle yapamaz. Kısa sürede ciddi taahhütlerde bulunmaktan da hoşlanmaz, zira bu onu özgürce gezip dolaşarak bir şeyler keşfetmekten alıkoyabilir.

Balık burcu erkeği ise zamanının çoğunu kendisi için huzurlu bir tapınak olacak şekilde düzenlediği, güzel ve kaliteli eşyalarla döşediği evinde geçirmeyi sever. Birbirlerine aşık olsalar bile, Balık burcu erkeği – Kova burcu kadını ikilisinin parlak bir geleceği olması pek muhtemel değildir.

Balık erkeği nadiren öfkelenen, sakin yapılı bir insandır. Düşünceli, merhametli ve naziktir. Çekici, yaratıcı, orijinal, sosyal bir kadın olan Kova kadınıyla ilişkisinde gürültülü kavgalar, öfke dolu tartışmalar olması beklenmez. Fakat zamanla ikisi de duygusal bir memnuniyetsizlik hissetmeye başlarlar.

İlişkinin başlarında kadın, bu erkeğin karmaşık doğasını keşfetmek için heveslidir ama zaman geçtikçe hevesi azalır. O sosyal bir insandır, telefonda, internette sohbet etmeyi sever, arkadaşlarıyla dışarı çıkmaktan hoşlanır, akşamlarını evde geçirmeyi istemez. Erkeğin tersine, partilere, toplantılara katılmaya bayılır.

Onu bu tutumu erkekte görmezden gelindiğini duygusunu uyandırır ve zihninin kapılarını yavaşça ve bilinçsizce kadına kapatabilir. Bu adam, kendisine göre daha soğuk bir yapısı olan Kova kadınında beklediği samimiyeti ve tutkuyu çoğu zaman bulamaz.

Kova burcu kadınının renkli bir kişiliği ve genellikle çılgın düşünceleri vardır. Her zaman bir gündemi, yapacak şeyleri olan bu kadın bu ilişkinin sözü geçen tarafı olması sürpriz olmaz. Bu durum ilgili, sakin ve nazik bir doğası olan Balık erkeğine iyi de gelebilir, onun kızmasına sebep de olabilir.

Erkeğin iyi bir dinleyici olması Balık erkeği – Kova kadını ilişkisinde hayati bir rol oynar. O, kadının aklını okumasıyla ve onun karmaşasına gösterdiği hoşgörüyle ilişkiyi güçlendirebilir. Erkeğin egosunu bir kenara koyması kadının da kendini ilişkiyi daha iyiye götürecek şekilde ayarlamasına yol açabilir.

Bu çiftin bakış açıları oldukça farklıdır. Kadın eğlenmeye ve maceraya, erkek samimi ve kararlı, dengeli bir ilişkiye ihtiyaç duyar. Romantizm açısından da pek uyuşamazlar. Erkek daha romantik ve tutkuludur, kadın ise dostluğa aşktan daha çok değer verir.

Kadın kendi iç dünyasını başkalarına nadiren gösterir ama partneri hakkındaki her şeyi bilmek ister. Ama Balık da derinlerdeki hislerini kendine saklayan biridir. Bu durum Kovaya sıkıntı verebilir. Bu ilişkide, genellikle, kadının erkeğe uzun vadede verebileceği fazla bir şey yoktur ve kadın da sıkılacaktır. Kova Balığın sevgisine ve arzularına önem vermezse Balık, hissettiği duygusal ve / veya fiziksel hoşnutsuzluğu gidermenin yollarını aramaya başlayabilir.

Bu beraberlikte kadın erkeği  çok hayalperest, erkek kadını soğuk ve kaba bulabilir. İkili birbirlerinden keyif alsalar bile ilişkilerini istikrarlı bir şekilde sürdürebilmek için mücadele etmeleri gerekir. Onlarınki iki tarafın da taviz vermesini gerektiren zor bir kombinasyondur.

İlişkileri bazen ateşli, bazen sıkıcı olur. Temelde, kadın erkeği büyüleyen bir zekaya sahiptir, erkeğin çekiciliği ve gizemi de kadını etkiler. Kadın erkeğin nazik tavırlarına ve tutkusuna doğru çekilse de, her zaman bir parça bağımsızlığa, yeni şeyler deneme hürriyetine ihtiyaç duyar. Kısıtlanıp kişiliğini kaybetmekten korkar. Balık erkeği muhtemelen onun ihtiyaç duyduğu kadar bağımsız davranmasına göz yummayacaktır.

Erkeğin bazen çok hayalci ve dalgın olması yüzünden güzel fırsatları kaybettiğini düşünür ve bunu problem haline getirebilir.   Kova burcu kadını – Balık burcu erkeği ikilisinin farklılıklarına rağmen birbirlerini tamamlamaları mümkündür ama bunun için ciddi derecede gayret göstermeleri gerekir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
1
vir_sl_
Virüslü
Balık Erkeği – Kova Kadını Aşk Uyumu

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni yazılardan haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Giriş Yap

Bin Kelam ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin