xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Balık Erkeği – Yay Kadını Aşk Uyumu

0 5.330

Yıldızlar Balık burcu erkeği ile Yay burcu kadını arasında uzun soluklu bir ilişki yaşanabileceği yolunda pek umutlu değiller. Hatta bu çiftin ilk randevusunun son randevu olabileceği yolunda görüşler de var. Bununla beraber, her ilişkinin bazı ayarlamalara ihtiyacı vardır ve birbirlerinin ihtiyaçlarını anlayıp karşılşırlarsa bu 2 güneş işareti arasında uzun vadeli bir ortaklık kurulması imkansız değildir.

Balık erkeği – Yay kadını ilişkisi her koşulda biraz garip ve titrek bir şekilde başlar. Cinsel uyumları çoğu zaman iyidir; kadının canlılığı ve tutkusu ile erkeğin hayalciliği yatakta güzel bir çift olmalarını sağlayabilir fakat yatak odasının dışında da uyumlu olabilmek için mücadele etmeleri gerekir.

Yay burcu kadını belirli bir çekiciliği ve açık sözlü bir doğası olan, oldukça bağımsız bir kadındır. Bireyselliğine saygı gösterilmesini ister, kendisine bir şey dikte edilmesinden nefret eder. İyimserdir, geleceğe büyük umutlarla bakar, olumsuz şeyler kurup endişelenmez.

Başkalarına yardım etmeyi seven akıllı, hızlı, iddialı, neşeli, araştırmayı ve keşfetmeyi seven bir insandır. Aşkı eğlenceli bir oyun olarak görür ve ilginç bulana kadar oyunda kalır. Yumuşatılmamış, dik yorumları bazen erkeğe zarar verebilir ama genellikle yanındaki insana keyifli vakit geçirten biridir. Partnerine her zaman sevildiğini hissettirir.

Balık erkeğinin işlek bir zihni vardır. O hayalperest biridir fakat hayalci doğasına karşın hiçbir zaman bulutlarda gezmez, bir durumun pozitif ve negatif yönlerini gözden geçirir. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda yargılayıcı davranmaz, insanlara karışmaktan kaçınır.

Sevgilisine karşı nazik ve sevecendir, onu cazibesi ve hassas yaklaşımıyla bağlar, fakat asla zayıf biri değildir. Karar vermekte zorlanır. Kendinden çok emin değildir, sürekli olarak rahatlatılmaya, kuşkularının giderilmesine ihtiyaç duyar. Bu Yay kadınının kendini yükümlü hissetmesine yol açar.  Öte yandan, kimseyi yargılamaması, insanlar hakkında kesin hükümler vermek yerine onları anlamaya çalışması onu bu kadın için iyi bir yol arkadaşı yapar.

Yay burcu kadınları gerçek dünyada yaşarlar ve bundan gayet memnundurlar. Onlar risk almaktan çekinmeyen maceraperest insanlardır. Balık erkekleri ise risk almaya meyili değildirler ve gerçeklerle yüzleşmek yerine kendi hayal dünyalarına sığınmayı tercih ederler.

Balık erkeği – Yay kadını ikilisi birbirlerini severler aslında;  kadın erkeğin maneviyatından etkilenir, erkek de onun kendine güveninden. Her ikisinin de birbirleriyle çelişen yönlerinden büyük bir fedakarlık etmesi gerekmezse uyumlu bir ilişki kurabilirler fakat bu kırılgan ilişkide her zaman bir bozulma riski vardır.  Aralarındaki romantizm lezzet ve yoğunluktan yana hep biraz zayıftır.

Bu ilişkinin yürümesi için gereken şeylerden biri erkeğin daha agresif davranmasıdır. Onun itaatkar ve rahat davranışları Yay kadınına pek hitap etmez, aklındaki fanteziler ve dramlar da sıkıcı gelebilir. Kadın da erkeğin egosunun ne kadar kırılgan olduğunu anlamalı ve ona göre davranmalıdır. O bazen fazla zehirli olabilen diline hakim olur, erkek de hassasiyetini biraz törpülerse ilişkilerinin yürümesi daha mümkün olur.

Batı astrolojisine göre her ikisinin de yöneticisi karışıklığı, düşleri ve ilhamı temsil eden Jüpiter ve Neptün’dür. Fakat diğer yandan biri ateş, diğer, su grubuna mensuptur ve birlikteliklerinin yürüme şansı düşüktür. Erkek başlangıçta kadının samimi ve şeffaf doğasından hoşlanırken kadın onun hayata sempatik ve olgun fikirli yaklaşmasını sever.

İnsanlar, dünya ve hayat hakkında doyurucu konuşmalar yapabilirler. İyi bir dostluk ve fiziksel çekim doğal olarak aralarında bir bağ oluşturur ama bir süre sonra aşkın ve samimmiyetin eksikliğinden kaynaklanan bir boşluk duymaya başlarlar.  İkisinin de birbirlerine iyi zaman geçirtecek benzer özellikleri vardır fakat iyi başlasalar bile bir süre sonra memnuniyetsizlik hissedebilirler.

Yay burcu kadını ile Balık burcu erkeği iyi insanlardır ve aynı insancıl bakış açılarına sahip olabilirler. Ciddi farklılıklarına rağmen, uzun vadeli güzel bir ilişki yaşamaları mümkünsüz değildir. Fakat bunun için cidden çok çaba sarf etmeleri gerekir.

Onlarınki doğal bir uyumla çalışan ilişkilerden değildir. Birbirlerini gerçekten severler, bazı fedakarlıklar yaparlar ve birbirlerini tamamlayan yönlerini güçlendirirlerse beraberlikleri fazla sorun çıkmadan yürüyebilir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.