xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Balık Kadını – İkizler Erkeği Aşk Uyumu

0 5.530

Teoride güzel görünen, ama pratikte iyi gitmesi kolay olmayan bir ilişkidir Balık burcu kadını – İkizler burcu erkeği ilişkisi. Balıklar duygusal düzeyde bağlantı kurmak isterler, İkizler ise entelektüel yönde iletişim kurmaya meyillidir. Balık bir ev kuşudur, İkizler ise son derecede sosyaldir. Bu gibi şeyler ikilinin çatışmasına yol açabilir.

İkisi de esnek yapılı insanlardır ve birbirlerinden zevk alırlar, ancak yine de aralarında eksik bir şeyler olduğunu hissederler. Kadının uysal ve itaatkar tabiatlı olması Balık kadını – İkizler erkeği beraberliğinin zor zamanlarda ayakta kalmasına yardımcı olabilir.

İlişkilerinin Yürümesini İsterler, Ama…

Tanışıp yakınlaşmaya başladıkları zaman kalpleri doğru yerdedir ve ikisi de ilişkilerinin yürümesini gerçekten isterler. Erkek, mantığını kullanarak kadının korkularını ve kabuslarını yatıştırabilir, kadın da duyarlılığıyla onun mesafeli duygusallığını yumuşatabilir.

Bununla birlikte, aralarındaki duygusal seviye farklılığını idare etmeleri kolay olmaz. Balık kadını her şeyi çok derinden hisseden, son derecede hassas bir insandır; küçücük bir şey onu cennete veya cehenneme götürebilir ve yine ufacık bir şey de geri döndürebilir. Bu İkizler erkeğini şaşırtır, kendisi de sinir gerginlikleri çeken biri olsa bile bu kadar derin duygular ona yabancıdır.

Balık kızı Su grubu mensubudur. Temel özelliği hayalciliktir. Yeni şeyler denemeyi sever. Yaradılıştan sessiz, durgun, sakin bir kadındır. Erkekler onu çekici bulurlar, fakat onu kendilerine çekmeleri kolay olmaz.Dışarıdan soğuk görünse de kalbi sıcaktır.

İstikrarlı bir ilişkisi olmasını ister, kısa süreli, sığ, derinliksiz ilişkiler ona göre değildir. Hem duygusal, hem şehvetli bir kadındır. Büyük bir sevgi enerjisine sahiptir ama onu teşvik etmek, uyarmak kolay olmaz. Aşk onun için önemli bir ihtiyaçtır. Aşık olduğunda partnerine karşı son derecede ilgili davranır.

Saygılıdır, sadıktır ve her zaman başkalarına yardım etmeye hazırdır. İç dünyasında başkalarının acılarını yeniden üretebilecek kadar duyarlı ve hassas bir kadındır. Duyguları mantığından önce gelir, bu yüzden onun ideal partneri akıllı, olgunlaşmış ve güçlü düşünen biridir.

İkizler burcu erkeği hızlı ve dikkatli bir insandır. Geçmişe tutunarak yaşayan biri değildir. Değersiz bulduğu şeylere nadiren zaman ayırır. Onun yola devam etmesini sağlayan şey yeni deneyimlerdir. Bir ilişki içinde olmayı da eğlenceli bir deneyim olarak ele alır.

Bağımsızlığına çok düşkündür. Esprili ve entelektüel bir insandır ve neredeyse her durum için uygun bir manevra yaratabilme kabiliyetine sahiptir. İkizler burcu erkeği – Balık burcu kadını beraberliğinin sorunlarından biri onun genellikle derin bir ilişkiye girmekten kaçınan, bir ilişkinin içine onun getirdiği zevkler için bulunan biri olmasına karşın partnerinin kendisine “Ömür boyu” diye başlayan sözler verilmesini isteyen biri olmasıdır.

Bu ikilinin düşünceleri ve inançları arasında büyük zıtlıklar vardır. Dolayısıyla erkek, kadınla, onu arzu ettiği gibi güçlü ve uzun vadeli bir ilişki kuramayabilir.

Biri Sakin, Diğeri Tempolu Bir Hayat İster

Balık kadını – İkizler erkeği ikilisi pek çok açıdan ters düşerler. Bir İkizler çoğu zaman hızlı tempolu bir yaşamı tercih eder, Balığın istediği şey ise sakin ve istikrarlı bir yaşamdır. Merkür’ün yönetimindeki İkizler burcu kişisi neşeli, konuşkan ve huzursuz, Jüpiter etkisindeki Balık kişisi huzurlu, düşünceli ve istikrarlıdır.

İkisi arasındaki uyum her zaman kırılgandır. İkisi de nazik ve iyi insanlardır, birbirlerinin kalbini kırmak istemezler. Bu yüzden ilişkileri bazı hava / su ortaklıklarını bir arada tutan heyecanlardan yoksun olur. İkisi de aynı şeyi söylerken bile ifade biçimleri farklı olabilir ve bu durum ego çatışmaları yaşamalarına yol açabilir. Hassas bir doğası olan Balık kadınının söylenen her kelimeyi çok ciddiye alması sabırsız İkizler erkeğini yorabilir.

Balık kızı bazen partnerinin yüzeysel ve soğuk bir aşık olduğunu düşünebilir. Erkek huzursuz, dağınık zihinli bir insandır ama kadın her an onun dikkatini ve ilgisini talep eder. Erkeğin olayları hafife alan tavırları, şakaları ve flörtöz davranışları kadını rahatsız eder.

Düşünceleri ve tutumları arasındaki derin farklılıklar onları birbirinden uzaklaştırabilir. İkizler, Balığı çok sevse bile, onunla konuşurken kelimelerini dikkatle seçse, uyumlu bir ilişki yürütmeleri için samimiyetle gayret etse bile bu genellikle yeterli olmaz. O, Balık kadınının aşırı duygularıyla başa çıkabilecek bir adam değildir. Hiçbir zaman onunkiler kadar derin hislere sahip değildir ve partneri de bunu bilir.

Ciddi Bir Çaba Göstermezlerse Güzel Bir İlişki Yürütemezler

Bu ilişki kendiliğinden, kolay bir şekilde yürüyecek bir ilişki değildir. Bu ikili birbirlerini gerçekten sever ve beraber mutlu olmak için can atarlar, ancak ilişkilerinde aşılması gereken ciddi sorunlar yaşanır. Balık kadınının kırılganlığı genellikle uyumlarının önünde büyük bir engel oluşturur.

Yine de, ikisinin de açık fikirli insanlar olması beraberlikleri için bir şanstır; birbirlerinin konuşmasına izin verirler, her biri diğerinin ilişkilerinin yararına olan yaratıcı önerilerini dinler ve dikkate alır. Fakat gerçekten birbirlerinden çok farklıdırlar ve uyumlu bir ilişki kurmaları zordur. İkizler erkeği Balık kadınına çok ihtiyaç duyduğu duygusal yakınlığı veremeyebilir. Onun uçarı, kararsız ve değişken doğasının Balık’ın kendi halinde, sakin ve durgun yapısıyla uyuşması kolay değildir. Onlarınki şansa, iyi niyete, büyük çabalara ve fedakarlıklara ihtiyacı olan bir ilişkidir.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Oğlak kadını – İkizler erkeği 

Akrep kadını – İkizler erkeği 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.