xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Balık Kadını – Kova Erkeği Aşk Uyumu

0 4.639

Çok dağınık bir adamla çok hassas bir kadın arasındaki ilişki yürüyebilir mi? Evet, söz konusu olan Balık kadını – Kova erkeği ikilisiyse bu mümkündür ama çok kolay değildir.

İkisi de çevrelerindeki insanlara özen gösteren, şefkatli ve merhametli insanlardır. Kova burcu erkeği ailesine duygusal olarak uzak görünebilir fakat doğası itibarıyla insancıldır ve başkalarının refahıyla ilgilidir. Balık burcu kadını ruhani bir yapıya sahiptir, başkalarının ve genel olarak dünyanın refahıyla ilgilidir. İkisi bir araya geldiklerinde erkeğin duygusal uzaklığını aşabilirler.

Erkek kadının kolay incinebilirliğini hisseder ve duygularını ön plana çıkarır. Balık adamının sebeplerden çok sonuçlara önem veren yapısı çiftin dengesini sağlar. Erkeğin bu yönü, kadının duygularının denizinde kaybolma eğilimiyle baş etmesine yardımcı olur.

Kova erkeği temelde her zaman meşgul, bazen de dikkati dağılmış gibi görünen bir adamdır. Aslında iyi bir düşünürdür. Doğası gereği kararsız olmakla beraber dürüsttür ve söz verdiği gibi davranır. Zihnini kullanmayı ve etrafındaki dünyayı nasıl değiştirebileceğini hayal etmeyi sever. İnsanlarla fikirleri hakkında konuşmayı seven sosyal bir adamdır.

Bağımsız bir kişiliğe sahiptir. Sevgisini yoğun bir şekilde ifade edebilen biri değildir. Kendisine çok fazla yapışılmasından, ilişkinin içinde köşeye sıkıştığını hissetmekten hoşlanmaz. Sevgiyle de olsa, üstüne fazla gelindiğinde kendini boğuluyormuş gibi hissedebilir. Onu anlamak kolay değildir; genelde duyguları gizli, tepkileri karmaşıktır. Dünyayı veya en azından dünyanın küçük bir kısmını değiştirmek için yaratıcı ve şaşırtıcı fikirler üretebilir.

Balık kadını tatlı kadınsı jestleri olan sabırlı, duyarlı, hassas ve duygusal bir kadındır. Düşünceler ve duygular gibi soyut şeylere büyük önem verdiği için hayalperest biri olarak nitelendirilir. Olaylarda ve hayatta derin anlamlar arar. İnsanların eylemleri üzerinde düşünüp enden belirli bir şekilde davrandıklarını çözebilir ve olaylarda başkalarının kolayca fark edemeyeceği detaylar görür.

Doğası onu hemen herkese inanmaya götürdüğünden gönül kırıklıkları yaşamaya yatkındır. Onun hayatının erkeğini bulmaya ve ona her açıdan güvenmeye ihtiyacı vardır. Bu erkek güvenilir ve koruyup kollayan biri olmalıdır. Balık burcu kadını koşulsuz sevebilen, duygularını göstermekten hoşlanan ve ailesi için istikrarlı bir yaşam kurmak isteyen bir kadındır.

Balık burcu kadını – Kova burcu erkeği ilişkisinde sorun, genelde, kadın güvenlik talep ederken erkeğin bağımsız bir duruş sergilemesiyle ortaya çıkar. Kova erkeği Balık kadınına içinde keyif ve heyecan olan bir beraberlik sunabilir, fakat onun istediği sıcaklığı ve tutkulu ilişkiyi sağlayacak yapıda biri değildir.

Balık burcu kadını çok hassastır ve istediği şeyler Kova erkeğini zorlayabilir. O, bu kadın kadar duygusal ve ayrıntıcı biri değildir. Kadının da kendisi gibi özgürlüğün tadını çıkarmasını ister, oysa Balık kadınının istediği şey sadece onunla aynı yerde kalmaktır. Bu açıdan birbirleriyle uyum sağlamaları zordur.

Erkek yerleşik bir hayat ve bir aile kurmak istiyorsa bu kadının ona vereceği çok şey vardır. Ama maceraya düşkün bir karakteri ve daha mantıklı, daha düz bir düşünme tarzı olan Kova erkeği bu kadar hassas biriyle uğraşırken zorluk çekecektir. Özgür bir ruha ve çok bağımsız bir yapıya sahip olan Kova burcu erkeği Balık kadınının kendisini kontrol altında tutmaya ve evde daha fazla zaman geçirmesini sağlamaya çalışmasından pek hoşlanmaz.

Kova burcu erkeği – Balık burcu kadını ikilisi ilginç ve bazen uyumlu bir kombinasyon oluştururlar. Tökezledikleri noktalar olsa da uyumları giderek artabilir. İlişkileri her zaman göründüğü kadar pürüzlü değildir.

Beraberliklerinin olumlu yönde gelişmesi için erkeğin duygularını da ön plana çıkarması ve Balık kadınıyla paylaşması gerekir; aksi takdirde kadın kendini yalnız ve tükenmiş hissedebilir.

Evdeki sorumlulukların paylaşılmasıyla ilgili sorunlar da yaşayabilirler. Bu ilişkide erkeğin kadının kendini güvende hissetmesi için gayret göstermesi ve bu son derecede duyarlı kadını yaralayabilecek sert sözler edinmekten kaçınması gerekir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.