xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Balık Kadını – Yay Erkeği Aşk Uyumu

2 7.079

Birçok zorluk barındıran bir kadındır Balık burcu kadını – Yay burcu erkeği ilişkisi. Bu ikili başlangıçta birbirlerini çekici bulurlar ama biri ateş, diğeri su grubu üyesidir ve kişilik özellikleri oldukça farklıdır.  Balık kadını – Yay erkeği ilişkisi kısa vadede fazla sorunlu olmayabilir, fakat uzun sürmesini sağlamak için tarafların ciddi derecede çaba harcaması gerekir.

Yay burcu erkeği hayatı seven, samimi, açık sözlü bir insandır. Çevresindeki her şeyi sorgular, meraklı ve heveslidir, sohbet etmeyi sever. Balık kadınıyla ilişkisinde, çevresindekilerle çok fazla konuşup görüşmeye ve flörtöz davranmaya devam ederse, onun kendini güvensiz hissetmesine yol açabilir.

O, nazik ve cömert bir adam olmakla beraber, bu kadının duygusal derinliklerine uyum sağlayabilecek biri değildir. Düşünmeden sarf ettiği sözleri veya küstah cevaplarıyla bu hassas kadını kolayca incitebilir. Dengeli ve istikrarlı duygulara ihtiyacı olan Balık kadını da bu adamın huzursuzluğuyla baş etmekte zorlanır. Dolayısıyla bu çiftin duygusal düzeyde uyumlu olması pek mümkün değildir.

Yay burcu erkeği – Balık burcu kadını ikilisi pratik düzeyde de çatışmalar yaşarlar. Erkek son derecede sosyal ve dışa dönük bir insanken, kadın içe dönük ve utangaç bir insandır. Onun arkadaşlarıyla yakınlık kurarak partnerini memnun etmeye çalışır ama bundan sıkıntı duyar. Oldukça açık ve şeffaf bir insan olan erkek de, onun herhangi bir zamanda neler hissettiğini çözemediği için düş kırıklığına uğrar.

Aslında, ikisi de nazik ve merhametli insanlardır, birbirlerini üzmek isterler, her biri diğerinin ihtiyaçlarını karşılamak için çaba gösterir. Fakat duygusal seviyeleri ve keyif aldıkları şeyler o kadar farklıdır ki uzlaşma yolundaki gayretleri her zaman sonuç vermez.

Balık kadını doğası gereği nazik ve ilgilidir, mükemmel bir dinleyicidir ve partnerine destek olur. Bu yönleriyle ilk başlarda Yay erkeğine cazip gelir. Kadın da bu esprili ve hazırcevap erkekten etkilenir. İkilinin ilk görüşmeleri çoğu zaman olumludur, aralarında güçlü bir çekim oluşabilir.

Erkek yatakta cesur ve maceracıdır, kadınsa sevgilisini mutlu etmeyi ister. Bu sayede yatakta da iyi bir çift olmaları muhtemeldir. Fakat farklı yönleri zamanla etkisini göstermeye başlar. Flörtçü davranışlar Yay burcunun güçlü özellikleri arasındadır, ama bu burcun kişilerinin sahtekar veya aldatmaya eğilimli oldukları anlamına gelmez.

Burcun erkeği, bağlılık duyduğu bir kadına karşı sadık ve dürüsttür. Fakat Balık burcu kadını bunu anlamayıp partnerinin rahat davranışlarından sıkıntı duyabilir.

Aralarındaki çelişkilerden biri de hayaller ve fanteziler dünyasında yaşayan kadının bu özgürlüğüne düşkün, bekarlığa eğilimli ve duygulara çok büyük anlamlar yüklemeyen adamda aradığı derin duygusallığı bulamayacak olmasıdır.

Balık kadını güçlü ailevi becerilere sahiptir ve sevdiklerini her şeyin üstünde tutar. Birkaç buluşmadan sonra düğün ve çoluk – çocuk hayalleri kurmaya başlayabilir. Erkek ise kısa sürede bu tip hayaller kurmaya başlayacak biri değildir.

Balık kadını – Yay erkeği beraberliği zor ve karmaşıktır. Bu adamı çekmek kolaydır, ama elde tutmak kolay değildir. Erkeğin açık sözlülüğü, ölçüyü kaçırdığı zamanlarda bu duygusal, hayalci ve incelikli kadını ağır yaralayabilir.Bu çiftin uzun süreli, mutlu bir ilişki kurması imkansız olmasa da epeyce çaba ister.

Balıklar, burçlar arasında birini dinlemeyi en iyi bilen insanlardır, Yay burcu erkekleri de konuşmayı severler. Kötü bir niyeti olmaksızın acı ve dürüst bir şekilde konuşan Yay erkeğinin açık sözlülüğü bazen acımasızlık derecesine varır, fakat karşısında onu gerçekten dinleyen biri olduğunda bu adamın içindeki en iyi şeyler ortaya dökülür.

Balık kadınının bu özelliği ile cazibeli ve zarif tavırları erkeği etkiler. Erkek de, kendisine fırsat verilirse bu kadının hayatına renk ve eğlence katmaya hevesli olacaktır. Birbirlerine anlayış gösterir, birbirlerinin hayallerini ve vizyonlarını uyarmayı başarabilirlerse uyumlu bir ilişki kurabilirler.

2 Yorumlar
  1. incidennotlar

    Yayburcunun özellikleri çok doğru:)
    Benşm eşim yay ve sanki onu yazmışsın gibi???

    1. Hilal Uslu

      Ben de Yay burcuyum ve temel özelliklerinin epey bir kısmı tutuyor. Yine de, tutmayan bir sürü insan da vardır sanki. Her koşulda, bu konularla ilgilenen insanlar olduğuna göre, yazmaya devam. = )

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.