xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Balyajlı Saç Modelleri

0 4.064

Hoş geldiniz sayın ziyaretçi. Bu yazıda size bir yandan balyajlı saç modelleri sergiliycem, bir yandan da balyaj ve ombre balyaj konusunda toparladığım bilgileri takdim edicem. Güzel örnekler bulduğumu düşünüyorum, umarım sizin de hoşunuza gider.

Konuya ‘Balyaj nedir?’ sorusuna cevap vermeye çalışarak gireyim. Balyaj saça hareketli, canlı, hacimli bir hava kazandıran; ışıltı veren bir nevi gölge tekniği. Sonuçları açısından klasik gölge uygulamasından farklı, daha avantajlı. Şöyle ki, saça gölge yapıldıktan bir süre sonra ortaya çıkan rengin aşırı yoğunlaşması veya saçın çizgi çizgi görünmesi hali balyajdan sonra olmuyormuş.

Bir de ombre balyaj mevzusu var. Bu, saçların uçlarına tutamlar halinde balyaj yapılması anlamına geliyor. 2 – 3 aylık bir zamanı güneşli bir iklimde gezerek, yüzerek, güneşlenerek geçirdiğinizi düşünün; saç renginiz bundan etkilenecek, rengi güneşin ve tuzlu suyun etkisiyle aydınlanıp açılacaktır ya; ombre balyajla saça işte o hava veriliyor.

California’da yaşayan bir saç stilisti olan Guy Tang tarafından yapılmış birkaç balyajlı saç örneği göstereyim şimdi size:

balayage (guy tang)

ombre balyaj - guy tang

Bu da siyah saçın uçlarına sarı ışıltılar veren bir uygulama.

koyu renk saça balyaj

Koyu renk saça yapılmış sarı balyajlar görelim şimdi de. Farklı yoğunlukları olan balyaj çalışmaları bunlar.

sarı balyaj örnekleri

Burada koyu kahverengi saça karamel ve kızıl tonlarında balyajlar atılmış.

koyu kahverengi saça balyaj (karamel - kızıl)

Kahverengi saçta koyu kızıl renkli balyajlar:

Balyajlı saçın doğal görünüp görünmemesi tercihinize kalıyor. Dramatik bir etki yaratmak için kontrast renkler kullanılmasını isteyebilirsiniz, saçınızın aynı rengin tonlarında olmak üzere yukarıdan aşağıya doğru giderek açılmasını veya 1’den fazla renkle gölgelendirilmesini isteyebilirsiniz. Fotoğraflarda da göreceksiniz, bir sürü farklı uygulaması var. Hepsi balyaj, ama hepsinin havaları farklı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.