xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Baraka / The Shack

0 1.398

William P. Young’un büyük ilgi gören ve çok satan romanından alınan ilhamla hazırlanan Baraka (The Shack) adlı filmde küçük kızı Missy’yi trajik bir şekilde kaybeden Mack’in manevi yolculuğunun hikayesi anlatılıyor. Hristiyan inancında Tanrı’nın 3lü doğasını temsil eden Baba, Oğul ve Kutsal Ruh kitapta ve filmde insan şeklinde canlandırılmış ve bu da dindar insanların tepki göstermesine yol açmış. İngilizce bir kritik yazısını anlamaya çalıştım, o yazıyı yazan kişi bu durumdan baya rahatsız mesela, hatta, kitapta okuduğu bazı şeylerden yola çıkarak, filmi izlemenin günah olacağını düşünüyor. Buna karşılık savunma yapan kritikler de var tabii. Hatta, kitabı yayınlayan firmanın yetkililerinden Wayne Jacobsen, bu tip suçlamalara cevap vermek için bir blog yazmış. Bana sorarsanız ben izlerim, konu iyi görünüyor. Fragmanı da ilgimi çekti ayrıca. Filmin 7 Nisan 2017’de vizyona girmesi bekleniyor.

 

132 dakika süren dram tarzındaki filmin konusu şöyle: Çocukluk çağlarında babasından kötü muamele görmüş biri olan Mackenzie Allen Phillips, yetişkin olduğunda mutlu bir aile kurabilmiş, 3 tane de çocuğu olmuştur. Küçük kızı Missy’nin bir kamp tatili sırasında kaybolmasıyla inancı ciddi derecede sarsılır. Missy’nin öldüğü tahmin edilmektedir. Büyük bir depresyona kapılan, en derin inançlarını bile sorgulamaya başlayan ve inzivaya çekilen Mack bir gün posta kutusunda onu Missy’nin ortadan kaybolduğu barakaya davet eden bir mektup bulur. Mektup kutuya karlı bir günde bırakılmıştır ve karda hiç ayak izi yoktur. Notta aşağı yukarı şöyle yazmaktadır: “Mackenzie; bir süredir görüşmüyoruz. Seni özledim. Gelecek hafta sonu barakada olacağım. Bir araya gelmek istersen…Papa” (Baba demek, burada üçlemenin Tanrı kısmı herhalde.)

Oraya gittiğinde kendisini davet eden kişi dışında 2 kişi daha olduğunu görür. Ve Mack’in düşüncelerini, inancını bir kere daha alt üst edecek, trajedisini algılama biçimini değiştirecek  olan gizemli bir manevi serüven başlar.

Baraka (The Shack) filminin oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşuyor: Sam Worthington, Octavia Spencer, Tim McGraw, Radha Mitchell, Megan Charpentier, Gage Munroe, Alice Braga ve Avraham Aviv Alush.

2 saat 12 dakika süren filmin yönetmen koltuğunda Stuart Hazeltine oturuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.