xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Barselona’da Bir Yılbaşı Gecesi

0 1.233

1 saat 35 dakika süren dramatik komedi tarzında bir film olan Barselona’da Bir Yılbaşı Gecesi huzur veren, romantik ve sıcak duygular uyandıran filmleri sevenler için güzel bir alternatif. Havaların batı illerinde de soğumaya başlayacağının öngörüldüğü (Üstelik yarından itibaren ve yumuşak bir geçiş falan da yapmadan, küt! diye galiba) bugünlerde içinizi ısıtacak sahneler görmek istiyorsanız bu yapıma bir şans vermelisiniz. Küçük ve güzel bir şehir olan Barselona hakkında fikir sahibi olmanızı da sağlayan filmin yönetmen koltuğunda Dani de la Orden oturuyor.

Orijinal ismi Barcelona Christmas Night olan filmde Barselona sokaklarında yaşanan farklı aşk ilişkilerine tanık oluyoruz. Hayatının aşkını arayan Oscar, sallanmaya başlayan evliliklerini ayakta tutmaya çalışan Carles ve Paula, yılbaşı kutlamaları esnasında hiç ummadığı birine, çocukluk aşkına rastlayan Miguel ve yıllar boyu herkesten sakladığı sırrını ailesiyle paylaşmak üzere olan Laura; kahramanlarımız bunlar. Kimi yeni başlayan, kimi zedelenmekte olan bu ilişkiler izleyiciye komedi dozu gayet güzel ayarlanmış bir şekilde aktarılıyor.

İspanya yapımı Barselona’da Bir Yılbaşı Gecesi filminin oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşuyor: Miki Esparbe, Barbara Santa Cruz, Jordi Perez, Alexandra Jimenez, Berto Romero, Clara Segura, Cristian Valencia ve Alberto San Juan.

Barselona sokakları farklı aşk hikayeleriyle ısınırken sizin de ruhunuz ısınacak ve kendinizi aşktan yana umutlu hissedeceksiniz; filmin vaat ettiği şey bu. Çiftlerin hayal kırıklıklarına ve endişelerine de tanık oluyorsunuz ama film boyunca hep bir umut da olduğunu hissediyorsunuz.

Binkelam iyi seyirler diler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.