xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Başak Burcu Erkeği-Aslan Burcu Kadını

0 3.340

İlgi görmeyi, iltifatı seven biri olan Aslan burcu kadını ile zor beğenen bir yapısı olan Başak burcu erkeği arasındaki ilişki kolay bir ilişki olmayacaktır. Bu ikiliden uzun süreli, uyumlu ve mutlu bir ilişki çıkması kendiliğinden gerçekleşmez, emek verilmesi gerekir.

 

Başak erkeği eleştirel yapısını dizginlemeye çalışırsa çiftin bir şansı olabilir. Bu adam Aslan kadını ile anlaşmak istiyorsa aklını kullanmalı, bu otoriter ve ateşli kadına itici gelecek olan yönlerini baskı altında tutmalıdır. Erkek bunu yapmakta zorlanacaktır, çünkü o da dominant bir kadına tolerans gösterecek yapıda bir adam değildir.

Bu beraberlikte erkeğin titizliği, şekilciliği ve rahatına düşkünlüğün kadının sinirlerini bozabilir. Başak burcu erkeği acımasız bir eleştirmen değildir ama her şeyi didikler, şuna-buna kulp bulur ve bazen düşüncelerini alaycı bir dille ifade eder. Bunu yaparken de gayet soğukkanlıdır. Aslan burcu kadını ise acelecidir, coşkuludur, aşırı davranışları vardır. Kendi heyecanını ve hareketliliğini erkeğe yansıtmak, ateşini ona da sıçratmak ister ama bunu başarması kolay değildir. Pohpohlanmayı sevdiği için, Başak erkeğinin sakin ve alaycı eleştirilerine tahammül edemeyebilir.

Başak burcu erkeğinin inatçılığı da ilişkide sorun yaratabilir. Kendisi kendi fikirlerine son derecede bağlıdır ve Aslan kadınının ona karşı yönde makul kanıtlar sunması halinde bile onlardan kolay kolay vazgeçmez, inatla kendi tezlerine tutunur.

İstikrarlı ve yavaş bir yapıya sahip olan, insanları gözlemleyen ve onlar hakkında genellikle zekice ve doğru tespitler yapan bu erkek, ilişki kurduğu Aslan kadınını gerçekten severse ona dünyadaki tek kadınmış gibi davranabilir.

Dinamik, övgüye düşkün ve ateşli bir kadın ile sakin, çalışkan ve eleştirel yapılı bir erkek; bu çiftin beraberliğinin yürümesinde işin büyük kısmı erkeğe düşmektedir. Aslan kadınının da bu adamı istiyorsa emek vermesi gerekir tabii. Onlar birbirinden çok farklı kişiliklerdir ama yine de birbirlerine karşı güçlü bir yakınlık duyabilirler. Bu yakınlığı güzel bir beraberliğe dönüştürmek için sabırlı davranmaları ve bazı tavizler vermekten kaçınmamaları gerekir. Kadın durmadan övülmeyi beklememeli ve olumsuz eleştirilere karşı biraz tahammüllü olmaya çalışmalıdır örneğin. Erkek ise alaycı eleştirilerini frenlemeye çalışabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.