xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Başak Burcu Erkeği Hakkında Kısa Kısa

0 2.155

Başak burcu erkeği (23 Ağustos – 22 Eylül);

* Çalışkan ve metodik bir adamdır. Planlama ve organizasyonda başarılıdır.

* Mantıklı bir zihne sahiptir. Sorun çözme konusunda çok iyidir. Konu ne olursa olsun akıllıca tavsiyeler verebilir ve işe yarayan çözüm yolları bulunmasına yardım edebilir.

* Başkalarına karşı da, kendisine karşı da bazen acımasızlığa varacak derecede eleştireldir. Söylediği şey doğru olsa bile düşüncesizce eleştirileriyle tepki uyandırabilir, alaycı kritikleriyle kalp kırabilir.

* Aşırı eleştirel doğasına ve mesafeli, soğuk duruşuna karşın son derecede yardımsever bir insandır. Başkalarının sorunları için gerçekten etkili çözümler üretebilir. İyi bir yol göstericidir. Sıkıntılı, dağılmış birinin dengesini bulmasına yardım edebilir.

* Alaycı eleştirilerinin iticiliği bir yana, gelişmiş mizah duygusuyla son derecede yerinde espriler ve kelime oyunları yapabilir.

* Görev ve sorumluluk duygusu muazzam derecede gelişmiştir. Arkadaşlarına, ailesine veya iş yerinde dahil olduğu ekibe en iyi, en verimli şekilde yardımcı olmaya çalışır.

* Şeytanın ayrıntıda gizli olduğunu bilir ve detaylara çok dikkat eder. Basit kararlar için bile konuyu her yönden analiz etmesi karar verme sürecini yavaşlatabilir.

* Sabit, sert ve biraz da muhafazakar bir bakış açısına sahiptir.

* Elleri beceriklidir ve ince işçilik isteyen şeylere yatkındır. Bir şeyleri tamir etmekte, yenilemekte, antik nesneleri daha güncel ve kullanışlı hale getirmekte iyidir.

* Herhangi bir görevi yerine getirmesi veya bir işi bitirmesi diğer burçların erkeklerine göre daha uzun sürebilir. Ama sonuçta ortaya genel olarak mükemmel bir iş çıkarır.

* Son derecede zekidir. Her zaman edindiği bilgileri ayrıştırmak ve beyninin kalabalık içeriğini organize etmenin yollarını bulmakla meşguldür.

* Adaletli ve dürüsttür. Bir şey ona adaletsiz görünüyorsa, başka birine de yapılmış olsa, düşüncesini söylemekten çekinmez. Bu yüzden, bir şekilde politikaya veya toplumsal meselelere karışabilir.

* Anlamak için yaşayan bir adamdır. Her durumu ayrıntılı olarak incelemeye eğilimlidir.

* Mükemmeliyetçidir. Sırasıyla kendini, yaptığı işleri, çevresindeki kişileri ve son olarak da dünyayı daha mükemmel bir hale getirmek ister. Küçümsemeye eğilimli olmaktan çok, her şeyi daha iyi ve daha aydınlık hale getirmek için uğraşmaya eğilimlidir.

* Baba olarak eğitici rolünü sevdiğinden küçük çocuğuyla arasındaki bağ çok sevecen veya sıcak olmayabilir. Fakat sohbet edebildiği zaman gerçek ve etkin bir bağ kurar.

* Çok keskin bir hafızası vardır. Hiçbir şeyi unutmaz, ama kinci değildir.

* Parasını kısa vadeli, cazip görünümlü getiriler için riske atmaz. Uzun vadeli ve istikrarlı yatırımları tercih eder. Zor zamanlar için bir miktar birikimi olmasına önem verir.

* Başak burcu erkeği aşk hayatında partnerini memnun etmeyi seven biridir. Bu yüzden, size nelerden hoşlandığınızı sorarsa bunu içtenlikle sorar.

* İlişki içinde kendini güvende hissederse, güçlü ve sevgi dolu bir beraberlik yürütmek için çok çaba gösterir.

* Romantizm anlayışı tipik değildir. Pratik, yardımsever ve becerikli bir adam olarak partnerini gitmesi gereken bir yere götürmek, evini boyamak veya bir eşyasını onarmak, mali durumunu düzeltmesi veya bir sorununu çözmesi için akıllıca fikirler vermek türünden bir yaklaşımı vardır. Bunlar çiçeklerle aynı etkiyi yapmayabilir. Ama ilgiyle, isteyerek, içtenlikle yardımcı olur ve iyi tavsiyeler verir. Korur, onurlandırır ve hizmet eder.

* Yatakta fantezilerle dolu bir adam olmayabilir. Ama partnerini memnun etmeye isteklidir ve bunu başarır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.