xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Başak Burcu Erkeğini Anlamak

0 9.237

Akıllı, yetenekli, çevresindekilerin daha çok para kazanması veya daha iyi bir ortam elde etmesi için yardımcı olmaya, gerekli hamleleri yapmaya her zaman hazır olan bir adamdır Başak burcu erkeği. O, odanın arka tarafında duran ve ortamı saklı ve sessiz bir şekilde gözleyip eleştiren adamdır. Büyük bir gözlemcidir kendisi. Başak burcu erkeğini anlamak için ona gerçekten yaklaşabilmeniz gerekir.  Son derecede entelektüel biridir ama çoğunlukla içe dönük olduğu ve birçok şeyi kendine sakladığı için, onu çok iyi tanımadığınız sürece bunu bilemezsiniz.

Kendine güvenen, onurlu ve gururlu bir erkektir. İyi bir adamdır ve sürekli eleştirel olma yönündeki doğal içgüdüsünü yenebilirse, birlikte olmaktan zevk duyacağınız harika bir adamdır.

Her koşulda sorun çözücü konumundadır. Başkalarına karşı eleştirel olduğu gibi, kararlarını verirken de eleştirel ve metodik düşünme eğilimindedir. Doğal hırsı yüzünden, inatçı olduğunu kanıtlayabileceği farklı deneyimlere ve fırsatlara açıktır. Gelişmek için her zaman bir yol olduğuna inanır. Mükemmeliyetçi bir insandır. Sürekli kendini geliştirmeye yönelik arayışı, hayatının gereksiz yere karmaşıklaşmasına yol açabilir.

Başak erkeği hayattan ve ilişkilerden zevk almak söz konusu olduğunda kendi kendisinin en büyük düşmanıdır maalesef. Aşırı derecede analitiktir ve kendi işleriyle veya etrafında dönen işlerle ilgili şeylerden nadiren memnun olur.

Ekonomi konusunda tedbirlidir, bir kenarda zor günler için bir şeyler olması gerektiğine inanır. Finansal portföyü kısa vadede kazanç vaat eden agresif yatırımlardan çok uzun vadeli istikrar getireceğini öngördüğü yatırımları içerir.

Küçük detaylara aşırı sarılma eğilimi büyük resme bakış açısını bulanık hale getirebilir. Bu durum kariyerinde ilerlemesini engelleyebilir.

Bu burcun erkeği bilim adamı, analist, matematikçi, yazar, yönetici asistanı, müfettiş veya psikolog olabilir. Titiz, eleştirel ve analitik bir doğası olduğundan edebi eleştirmen veya yetenek avcılığı gibi işlerde başarılı olması mümkündür.

Oldukça zeki ve çekici bir adam olan Başak burcu erkeği muhafazakar bir yapıya sahiptir, modern hayatın getirdiği değişikliklerden pek etkilenmez. Yaşam tarzında, ilişkilerinde ve sosyal davranışlarında dürüst olma eğilimindedir.

Sosyal ortamlarda yaratıcı ve dışa dönüktür. Başkalarının haklarının tesis edilmesi, belirlenmesi için savaşır. Üstlendiği işleri her zaman hakkını vererek, en iyi sonucu almaya odaklanarak yapan titiz ve hassas bir insandır. Hayal dünyası geniş değildir, yaptığı her şeyi pratik bir yaklaşımla yapar. Maddi bir şeylere sahip olmak konusunda çok hırslı değildir, temel ihtiyaçlarının karşılanması tatmin olması için yeterlidir.

Adaleti derinden önemser ve buna göre hareket eder. Herhangi bir ekibin içine girdiğinde genellikle ekibin en değerli üyelerinden biri haline gelir. Herkes, işlerin doğru bir şekilde yapılması için ona güvenebileceğini bilir. Ayrıca başkalarına yardım etmeyi, yol göstermeyi, destek olmayı da sever.

Arkadaş edinirken seçici davranmasına ve herkesi kendine yaklaştırmamasına rağmen, yardımseverlik, akıllıca çözümler üretme, dürüstlük gibi olumlu özellikleri sayesinde, çoğu zaman her koşulda yanında olacak birkaç sağlam arkadaşı vardır.

Başak Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı

Bu adam, ne aradığınıza bağlı olarak, çok tatmin edici veya sinir bozucu biri olabilir. Kendini partnerine adar, ancak, Merkür tarafından yönetildiğinden dolayı, zaman zaman çift kişilikli, güvenilmez gibi gibi görünebilir.

İlişki içinde sadık, düşünceli ve yardım etmeyi seven bir erkektir. Yetenekli ve kibardır, iyi bir partner olmak için çaba gösterir.

Duygularını iyi ifade eden biri değildir, bu da zaman zaman kapalı ve hatta ulaşılmaz görünmesine sebep olur.  Seçici bir insandır, başkalarının kendisine duygusal olarak yakınlaşmasına izin vermekte zorlanır. Partnerine karşı neler hissettiğini söylemekte sıkıntı yaşar ve bu onun için işleri daha da zorlaştırabilir. Kabuğundan çıkması için partnerine ve ilişkisine güvenmesi gerekir. Bu gerçekleştiği zaman onunla daha rahat ve keyifli bir ilişki kurabilirsiniz.

Kendini saklı tutması ve hayat yoldaşlarını seçerken titiz davranması güçlü bağlar oluşturmadığı anlamına gelmez. Bunu yapabilir ama yavaş ve dikkatli bir şekilde yapar. Birçok kadının arzu edeceği mükemmel bir sevgili olabilir, ama birine tutulması biraz zaman alır. Fakat bir kez aşık olduğunda, kendini bütünüyle aşkın içine bırakır. Bir kadına değer verdiği zaman şaşırtıcı derecede romantik ve hassas biri olabilir.

Doğası gereği, son derecede zekidir. Partnerinin de aynı özelliğe sahip olmasını ister. Hayatındaki kadının kafası çalışan biri olması onun için önemlidir.  Ona akıllı biri olduğunuzu gösterin ve ilgi alanlarınızı paylaşın ama dikkatli olun. Böbürlenen, yüksekten atan insanlardan hiç hoşlanmaz.

Onun dikkatini çekebilmek için yumuşak bir şekilde konuşmalı, kibar ve dürüst olmalısınız. Bir kadın “Aşırıya kaçmadan” ona ilgi duyduğunu gösterirse memnun olur. Çok fazla üstüne düşülmesi ve çok yoğun duygularla sevilmek gibi şeyler bu adamı ürkütebilir.

Zeki ve olgun bir insan olarak, sevgilisinin de öyle biri olmasını ister. Saçma sapan davranışlardan, dramlardan hoşlanmaz.

Başak burcu erkeği aşk ilişkilerinde partnerini kendi kişisel ideolojisine göre şekillendirme eğilimindedir. Esnek olmayan, kendi prensiplerine göre davranmakta ısrarcı olan kadınlar ona göre değildir.

İlişkisini mutlaka akıl süzgecinden geçirir. Bütün artıları ve eksileri, duygusal bir yatırımın bütün çatlaklarını değerlendirdikten sonra aşık olacak biridir. Pratik ve mantıklı doğasından ötürü, mum ışığında yenen akşam yemeklerindeki romantizmi veya plansız bir şekilde, kendiliğinden ortaya çıkan hafta sonu gezintilerinin keyfini anlamaz.

Bununla beraber, aşık bir Başak erkeği hayatınızı daha iyi, daha başarılı hale getirecek planlar yapacak, arayacağını söylediği zaman arayacak, daha iyi bir insan ve sevgili olmak için gayret edecek, sizi koruyacak ve onurlandıracaktır. Genel olarak sabırlı, sevecen ve destekleyici bir hayat ortağıdır. Hayatındaki kadının kendisinden neler beklediğini bilir ve ona ihtiyaç duyduğu şeyleri sağlamak için elinden gelen her şeyi yapar.

En uyumlu olduğu burçlar Oğlak, Akrep, Boğa ve Yengeç olarak kabul edilir.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

İkizler Burcu Erkeği

Kova Burcu Erkeği

Yay Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeği

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.