xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Başak Burcu Erkeğini Etkilemenin 10 Yolu

0 1.029

Başak erkeği aşk söz konusu olduğunda dürüst, destekleyici ve kendisiyle eşit düzeyde bir kadın arar. Romantik bir ilişkiyi devam ettirip ettirmeyeceğine karar vermeden önce karşısındaki kadını tanımak için zaman harcamayı sever. Böyle bir ilişkiye giden yolda ilk ve en zor adım, onun sizi fark etmesini sağlamaktır.

Başak burcu erkeğini etkilemek çok kolay değildir. Onun ilgisini çekebilirseniz ve zaman içinde size aşık olursa ömür boyu sizinle kalacak bir hayat ortağı olma ihtimali yüksektir. Burcun erkekleri genellikle çok sadıktırlar ve uzun vadeli ilişkiler kurma eğilimindedirler. İyi ve kötü zamanlarda ona bağlı kalacağınızı kanıtlayabilirseniz sizi yanında tutmak isteyecektir.

İşte Başak erkeğinin ilgisini çekmek için yapmanız gereken şeyler:

1.Görünümünüze Özen Gösterin

Görünüş, özellikle ilk çekim için genel olarak önemlidir, ancak, Başak burcunda doğmuş bir erkek, partnerinin dış görünüşüne büyük önem verir. Son moda kıyafetlerden çok düzenli ve uyumlu bir görünümü tercih eder. Onu etkilemek istiyorsanız saçınız, makyajınız ve giysileriniz sade ama mükemmel olmalıdır. Ağır makyajdan ve dağınık saç stillerinden kaçınmalısınız.

2.Abartılı Davranmayın, Gösteriş Yapmayın

Aradığı şey derinliği olan, gerçek, net, istikrarlı bir hayat ortağıdır. Sohbetleriniz sırasında gerçekçi olmaya, ayakları yere basan biri olduğunuzu göstermeye dikkat edin. Kendini beğenmiş, gösterişi seven, fazla iddialı biri olduğunuzu düşünürse sizden uzaklaşabilir.

3.Dakik Olun

Buluşmalara zamanında gidin. Beraberce bir etkinliğe katılacaksanız konuştuğunuz saatte orada olun. Aksi takdirde kendisinin zamanına değer vermediğinizi düşünür ve size olan ilgisini kaybeder. Ona ilgi göstermeniz yeterli değildir. Saygı duyduğunuzu da görmek ister.

4.Ona Yemek Yapın

Başak erkeği çoğu zaman ev yemeklerini dışarıda yenen yemeklere tercih eder. Yemek pişirme becerinize güveniyorsanız ellerinizle hazırladığınız yemekleri tatması için onu evinize davet edin. Süslü, gösterişli şeyler hazırlamanız gerekmiyor ama hepsi lezzetli olmalı. Böylece evcimen bir tarafınız da olduğunu görür ki bu da onun aradığı özellikler arasındadır.

5.Onu Destekleyin, Teşvik Edin

Başak burcu kişisi başkalarını sıklıkla eleştirme huyuyla bilinir. Öte yandan, kendini de eleştiren bir insandır ve göründüğünden daha güvensiz olabilir. Gösterdiği çabaları destekleyerek ve teşvik ederek ona değer verdiğinizi gösterin. Bu, gerçekten dikkatini çekecektir.

6.Aceleci Ve Atak Davranmayın

Bu adam ilişkinin sorumluluğunu üstlenmeyi tercih eder ve bir sonraki seviyeye geçmeden önce sizin kendisi için doğru kişi olduğunuzdan emin olmayı ister. Hatalı bir çıkış yaparsanız onu uzaklaştırırsınız. Bırakın, örneğin öpüşme zamanının geldiğine o karar versin.

7.Ona Dürüst Bir Karakteriniz Olduğunu Gösterin

Oyun oynayarak veya olmadığınız gibi davranarak bir Başak erkeğinin kalbini kazanamazsınız. Kim olduğunuzu ve sizin için neyin önemli olduğunu açık ve kararlı biçimde ortaya koyun, ancak bunu yaparken nezaketi elden bırakmamaya ve onu fazla şaşkına çevirmemeye dikkat edin. Güçlü yönlerinizi dürüstçe, açık yüreklilikle aktarın ve zayıf yönleriniz üzerinde çalışmak istediğinizi belirtin.

8.Aşırı Duygusal Görünmekten Kaçının

Birinin omzunda ağlama ihtiyacı duyduğunuz zaman yanına gideceğiniz veya bir “Çaresiz kadın” oyunuyla baştan çıkarabileceğiniz bir erkek değildir. Hayata kendisi gibi mantıklı bir şekilde yaklaşan bir kadını tercih eder. Yaşam, politika, din ve felsefe gibi ciddi konular olarak gördüğü konular hakkında konuşmak ister. Duygusal yükünüzü üstüne atmaya kalkarsanız onu kaçırabilirsiniz.

9.Organize Ve Düzenli Olun

Başak burcunda doğmuş bir erkek, partnerinin yaşama veya çalışma alanının dağınık olduğunu gördüğü zaman onun kendisi için ideal biri olmadığını düşünebilir. Düzenli ortamları sever ve temizliğin püf noktalarını bilen kadınları takdir eder.

10.Fikirlerinizi Söyleyin, Yeteneklerinizi Gösterin

Başak burcundan olan erkek arkadaşınız mükemmeliyetçidir ama genellikle otoriter değildir. Kendisine denk bir partneri olmasını ister. İyi düşünülmüş, bir hedefi veya etkinliği geliştirebilecek görüş ve önerileriniz varsa bunlara değer verecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.