xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Başak Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı

0 2.165

Başak erkeği yardımsever, dürüst, titiz, açık konuşan, yerinde espriler yapan, insanda güven uyandıran, son derecede zeki bir adamdır. Soğuk ve duygusuz görünür ama aslında hiç de öyle değildir, sadece seçici biridir ve insanları iyice tanımadan fazla yakınlaşmaz. Kendine iyi bakar, sağlıklı beslenmeye dikkat eder. Keyfine düşkün, eğlenceli yerleri ve kalabalık ortamları seven biri olan Başak burcu erkeği aşk hayatında pek romantik biri değildir; bu adamdan size serenat yapmasını falan beklememelisiniz.

Oturaklı, utangaç yapısına rağmen gayet güzel flört eder. Hürriyetine düşkündür ve ilişkisinde de rahat hareket etmek ister. Ona zorla bir şey yaptıramazsınız. Partnerini de herhangi bir şey için zorlamaz.

Başak burcu erkeği karşı cinsten dürüstlük bekler. Aşık olmaktan, kendini açmaktan korkan bir adam olduğundan onun üstüne fazla gitmemeli, önce arkadaşça yaklaşmalısınız. Düzene önem verir; temiz, düzenli ve şık insanları sever.

Kadınları etkileyen yönleri zekası, dürüstlüğü ve açık konuşmasıdır. Bu pratik adamla peri masallarına özgü bir aşk macerası yaşayamazsınız. Ondan farklı, orijinal taktikler de beklemeyin ama düşüncelidir, içinden geldiği zaman çiçeği çikolatayı esirgemez. Flörtöz, havai kadınlardan pek hoşlanmaz. Ağırbaşlı, nazik, dürüst, erkeği dikkatle dinleyen ve söyledikleriyle ilgilenen kadınları tercih eder. Açıldığı, utangaçlığından sıyrıldığı zaman son derecede esprili, cana yakın ve neşeli bir insandır. Şakadan anlayan, güleç, hazır cevap kadınlarla iyi anlaşır.

Kadının güvenip dayanabileceği şahsiyetli, dik bir yanı olmasını da ister. Alaycı eleştiriler yapmaya eğilimlidir ve bu yönüne hakim olamazsa ilişkisi olumsuz etkilenebilir.

Başak burcu erkeği aşk hayatında da, arkadaşlık ve akraba ilişkilerinde de fedakar, özverili ve sorumlu bir insandır;  zora düşen yakınlarından desteğini esirgemez. Çabucak yakınlık kuran biri değildir, insanlarla ilişkilerini yavaşça, besleye besleye büyütür. Mazoşist bir tarafı da vardır; bir kadınla ilişkisini, onu arzuladığı oranda erteleyebilir.

Meslek sahibi kadınlardan hoşlanır. Birlikte yaşanması kolay biri değildir, mükemmeliyetçidir. Onu etkilemek isteyen bir kadının birçok konuda “En iyi” olması gerekir. Fantezi dünyası zengin değildir, yaşamın daha çok somut yönleriyle ilgilenir.

Yapışkan sevgi gösterileri, şiirsel vaatler Başak erkeğini iter, hatta kaçırabilir. Cinselliğini kullanmaya kalkan, arsızca etrafında dolaşan bir kadın ona çekici gelmez. Hayatın birçok alanında olduğu gibi aşkta da kalite arar. Dürüst, nezih bir ilişki ister, bunu bulmanın çok kolay olmayacağının farkındadır ama bunu bilmesi daha azına razı gelmesine yol açmaz. Bir sebeple yapısına uygun olmayan bir ilişkiye girerse o ilişki büyük ihtimalle uzun sürmeyecektir.

Evet, Başak burcu erkeği pek romantik değildir ama yapmacık da değildir ve bu birçok kadının hoşuna gider. Romantik sözler, el ele güneşin batışını izlemeler ona göre değildir fakat partnerini mutlu etmek için kendi tarzında elinden geleni yapar. Dış güzellik onun önceliği değildir; zeka ve zarafete daha çok önem verir.

Aşırı detaycılık Başak burcu erkeğinin olumsuz özellikleri başlıklı listelerin hemen hepsinde göreceğiniz bir özelliktir. Tespitleri de yerindedir ama işte, olumsuz tespitlerini alaycı bir şekilde ortaya koyması insanı sinir edebilir.

Olumlu özelliklerine gelince, bunların başlıcaları güvenilirlik, kibarlık, bakımlılık ve sevecenliktir. Dışarıdan, bazen buz gibi görünen bu adam dünyasına dahil ettiği, yakınlaştığı insanları etkilemeyi iyi bilir. Hep aklında bir şeyleri inceliyor, bir şeyleri çözüyor gibi bir havası vardır. Enerjisi yüksektir, başkalarına ayak uydurmakta zorluk çekmez. Yüksek zekası ve konuşma yeteneğiyle ön plana çıkabileceği halde, genelde ikinci planda kalmayı tercih eder. Oldukça hassas ve kırılgandır ama bunun dışarıdan anlaşılması neredeyse imkansızdır, hiç öyle bir resim vermez.

Hangi Burçların Kadınlarıyla Anlaşır?

Kaba davranışları olmayan Boğa burcu kadınlarıyla ve fazla inatçı olmayan Oğlak kadınlarıyla güzel bir ilişkisi olabilir. Başak, Yengeç ve Terazi kadınlarıyla ilişkisi de umut vericidir. İkizler ve Yay kadınlarıyla olan ilişkisine pek şans verilmez. Yengeç kadınıyla beraberliği daha çok cinsel yönden keyifli olur. Uzun süreli ve güvenilir ilişki kurabileceği kadın Boğa burcu kadınıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.