xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Başak Burcu Kadınının Özellikleri

0 2.579

Sorunları çözüveren pratik zekası, dürüstlüğü ve çevresine olan uyumuyla dikkat çeken Başak kadını tatlı dillidir. Dostluğa ve arkadaşlığa önem verir, etrafı her zaman kalabalıktır. Çalışmayı sever, para kazanabilen insanlara saygıyla bakar. Tutumludur, hesabını bilir; bu yüzden giyim eşyası seçerken pahalı parçalardan çok kendisine yakışan daha uygun fiyatlı şeylere yönelir.

Başak burcu kadınının özellikleri arasında öncelikle dikkat çekeni, her şeyde kusursuzluk arayan ve çok fazla eleştiren mükemmeliyetçi karakteridir. Görünümle ilgili ayrıntılardan sözlere ve davranışlara kadar her şeyi eleştirir. Bu sinir bozucu özelliğini yumuşatan şey ise sempatik ve tatlı havasıdır.

Mükemmellik arayışı içindeki Başak kızı idealindeki erkeği bulamazsa ömrü boyunca bekar kalabilir. Edebiyattan, okumaktan ve bilgi edinmekten hoşlanan bu kız ancak güçlü bir erkekle mutlu olabilir.

Utangaçtır, aşk ilişkilerinde çekingen davranır. Bir erkeği tavlamak için bin bir numara çevirmek ona göre değildir.

Sağlam yapısı nedeniyle kolay etkilenmez ve bir aşk ilişkisine ikna edilmesi zordur. Fakat hissettiği aşkın gerçek ve ideal aşk olduğuna inandıysa bu yolda kurallara aldırış etmeyebilir.

Toplumun geneli tarafından onaylanmayan bir ilişkiye kolayca atılmaz, çekingen yapısı onu engeller. Fakat kendi doğruluğuna inanıyorsa, utansa bile davranışlarını ve düşüncesini değiştirmez.

Başak burcu kadınının özellikleri sayılırken titizliği atlamak düşünülemez. Bir yandan verici ve sevecendir, öte yandan aşırı ayrıntıcılığı ve titizliğiyle insanı rahatsız edebilir. Onun her şeyde bir kusur, bir açık bulamazsa mutlu olamayacağını anlamak ve kendisini öyle kabul etmek gerekir.

Dürüst bir kişiliği vardır ve erkekte de dürüstlük ve tutarlılık arar. Gerçek aşkı bulmadığı halde evlendiyse bulduğu zaman boşanmaktan çekinmez. Aslında evliliğini bitirmekten hoşlanmaz, fakat başka birini sevdiği halde evli kalmak onun için tahammül edilmesi daha zor bir şeydir. Gerçekten aşıksa sadakatsizlik ettiği pek görülmez.

Başak burcu kadını çabucak küsmeye meyillidir ve günlerce de küs kalabilir. Kıskanç değildir, bağışlayıcı bir kişiliğe sahiptir. Zevklidir, evini güzel dekore eder, her zaman düzenli ve temiz tutar. Çok iyi bir anne olur.

Başkalarında kusur bulamazsa hayatta kalamayacakmış gibi görünen bu kadın, kendisinde kusur olduğunu kabul etmeme eğilimindedir. Başka birinin kendisinden daha iyi bir iş çıkarabileceğini aklına bile getirmez ve kendisi çok ayrıntıcı, düzenli ve dikkatli olduğu için genellikle haklı da çıkar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.