xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Başak Burcunun Özellikleri

0 1.956

Başak burcu dikkatli, akıllı, düzenli ve çalışkan insanların burcudur. Burcun mensupları detaycı, titiz, iyice düşünmeden ve karşılaştırma yapmadan karar vermeyen kişilerdir. Düzenlilik ve çalışkanlık Başak burcunun özellikleri arasında ilk sıralarda gelir.

İşlerini günü gününe yapan, tuttuğunu koparan insanlardır Başak burcu kişileri; eğitim ve iş hayatında genellikle başarılıdırlar. Toprak grubundan bir burcun üyeleri olarak ayakları yere sağlam basan insanlardır. Aklın gezegeni olarak anılan Merkür tarafından yönetilirler, inceleyici ve mantıklı bir yapıları vardır.

Başak burcunun özellikleri listesine sakinliği eklememek olmaz. Bu özellikleri sayesinde paniğe kapılmaz, zor durumlara kısa sürede pratik çözümler buluverirler. Başakların duygusal bir tepki vermeleri nadir görülen bir şeydir, bu yüzden onların duygusuz olduklarını düşünebilirsiniz. Ama gerçek böyle değildir. Başak kişisi duygulu ve şefkatli bir yapıya sahiptir, vefalıdır, omzu değer verdiği, yakınlık duyduğu insanlar için her zaman güvenilir bir sığınaktır.

Desteğe, güvenmeye ihtiyacınız varsa Başak burcu kişisi size bunları fazlasıyla verecektir. Başaklar insana huzur ve güven verirler, insanlarla fazla içli dışlı olmaktan hoşlanmadıkları için biraz soğuk ve mesafeli bir duruşları olsa da bu böyledir. Hızlı ve çoğunlukla doğru kararlar alır ve bunları duraklamadan uygulamaya koyarlar.

Başaklar fazlasıyla mükemmeliyetçi insanlardır ve koydukları yüksek standartlardan bazen kendileri bile rahatsız olurlar. Kendilerini de, başkalarını da acımasızca eleştirirler. Sanki kafalarının içinde hiç susmayan bir ses vardır ve onlara hep her şeyi düzene sokmalarını, mükemmel ve pürüzsüz hale getirmelerini söylemektedir. Tembel buldukları, inanmadıkları insanlara karşı soğukturlar fakat sevip güvendikleri kişilere yardım etmekten hoşlanırlar. Hatta bazen yardımcı olmak amacıyla kendilerinden çok şey verebilirler.

Bir Başak insanlarla arasındaki çizgileri net bir şekilde belirler, kendini kimseye kullandırtmaz, “Hayır” demekte zorlanmaz. Bunun tek istisnası bağlılık duyduğu bazı yakınlarıdır, onlara karşı fazlasıyla tavizkar olabilir.

Başaklar kaliteli yaşamayı, imkanları ölçüsünde kaliteli mekanlarda yeyip içmeyi, iyi giyinmeyi severler. Genellikle klasik ama uyumlu ve etkileyici bir tarzda giyinirler. Gerek fiziksel görünüm, gerekse duruş ve davranış itibarıyla karizmatik bir havaları vardır.

Başaklar çok fazla eleştiren, gereğinden fazla titiz insanlar olarak kendi hayatlarını sıkıcı ve sorunlu bir hale getirdikleri gibi çevrelerindeki insanları da sinir edebilirler. Fakat onların ele aldıkları işleri temiz ve tam bir şekilde yapmalarını sağlayan şey biraz da bu özellikleridir.

Öte yandan, haksız eleştirilerden bulunmazlar. Bu yüzden, bir Başak sizi eleştirirse, bundan hoşlanmasanız bile söylediği şeyler üzerinde düşünmenizi tavsiye ederiz. Çünkü incelemeyi seven, detaycı bir yapısı olan bu akıllı ve mantıklı insanların tespitleri çoğunlukla isabetlidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.