xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Başak Erkeği – Balık Kadını Aşk Uyumu

0 2.333

Başak erkeği – Balık kadını ilişkisi, iki taraf da dikkatli davranan ve bir konuda karar vermek için zamana ihtiyaç duyan kişiler olduklarından dolayı çoğu zaman yavaş bir şekilde başlar. Bu ortak yaklaşım aralarındaki bağın derinleşmesine yardım eder. Heyecan verici bir ilişkileri olabilir ama bu ilişki aynı zamanda bazı ciddi zorluklar da içerir. Tarafların çok dikkatli ve hassas davranmasını gerektiren bu ilişkinin sürdürülmesi kolay değildir.

Başak ve Balık gibi zıt işaretler bir araya geldiğinde, birlikte kalmanın anahtarı genellikle uzlaşma ve iletişimdir. Bu ikili bu konuda şanslıdırlar; çünkü ikisi de diğerini gülümsetmek için çaba harcayacak olan düşünceli ve hassas kişilerdir.

Olumlu taraftan bakıldığında, kadın erkeğin ihtiyaçlarını ve arzularını sözlere ihtiyaç duymadan, kolayca anlamasını sağlayan güçlü sezgilere sahiptir; erkek de burçlar aleminde onun yeteneklerine rakip olabilecek tek adamdır. Balık burcu kadını Başak erkeğinin zekasından etkilenirken, Başak burcu erkeği de onun yumuşak ve uyumlu kişiliğinin tadını çıkarır. İkisi de dram yaratmayı sevmezler. Sohbetlerinde ve buluşmalarında doğal bir kolaylık vardır.

İkisi de sevgi dolu jestlerden ve yavaş, istikrarlı bir yaklaşımdan zevk aldıkları için cinsel hayatları keyifli ve şehvetli olur. Her biri diğerini memnun etmek için çaba gösterir. Seks hayatları çoğu zaman tatmin edicidir.

Balık ile Başak bir araya geldiğinde Başak’ın sorumlu ve yardımsever tarafının ortaya çıkması doğaldır. Partnerine duyduğu sevgiyi hizmet eylemleriyle ifade eder.

Balık kızının, aşırıya kaçmadığı sürece onun hayatın düzenini sağlamak için yaptığı girişimleri takdir etmesi gerekir. Başak’ın amacı onu zamanını ve kaynakları iyi planlayarak hayatta karşısına çıkabilecek olasılıklara iyi hazırlanmasını sağlamaktır. Ondan daha pratik bir yapısı olan Başak erkeği, oldukça hayalperest olan partnerinin çıkarlarını korumak amacıyla hareket eder.

Ayrıca, Balık kadını aşık olduğu zaman kendini değerlerini ve ilkelerini unutabilecek kadar kaptırabilen biridir. Başak, onun bu halinden faydalanmaya çalışmaz. Kendine değer vermesi gerektiğini unutmamasını sağlar.

Başak burcu erkeği – Balık burcu kadını ilişkisinde kadının hayalperest doğası ve duygusal duyarlılıkları ile erkeğin pratik, ayakları yere basan doğası arasında zaman zaman çatışma çıkabilir.

Erkeğin mükemmeliyetçi olması da sorunlara yol açabilir. Bir şeylerin ters gitmesi halinde beklentileri karşılamadığını öne sürerek partnerinin hassas doğasını altüst edebilir. Balık kızının bu gibi durumlarda ayağa kalkmayı öğrenmesi gerekir.

İkisi de evde zaman geçirmeyi seven insanlar olsalar da Başak, Balıktan çok daha ciddi ve sorumludur. Ev işleriyle ilgilenir, ancak, partneri kurduğu sistemi altüst ederse sinirlenir.

Birbirlerinden gerçekten çok farklıdırlar ve çatışmaları aslında doğaldır. Balık hayal kurmayı sever, Başak ise ayakları yere basan biridir. Ancak, birbirlerine yardımcı da olabilirler. Başak mantıklı tutumuyla özellikle idealist beklentileri hayatın gerçekleriyle çatıştığı zaman ruh halinde değişimler daha da sıklaşmaya başlayan Balık’ın toparlanmasına yardım edebilir. Başak ayrıntılarda boğulduğu zaman da Balık’ın olumlu bakış açısı ona iyi gelebilir. Başak burcu kişisi, bazen hedeflerine varmasını engelleyecek kadar fazla düşünen, detayların üstünde çok fazla duran biridir.

İşin iyi yönü saygı ve içten ilginin ikisinin ortak özellikleri arasında olmasıdır. Erkek de, kadın da ilişkide bağlılığı ciddiye alırlar. İkisi de partnerinin ihtiyaçlarını her şeyin üstünde tutan düşünceli insanlardır. Özellikle Başak. Partneri için ağır paketleri taşır, çayını veya kahvesini nasıl içtiğini her zaman hatırlar, onun rahatını ve konforunu gözetir.

Dikkatli olmadıkları takdirde Balık’ın bezgin, uyuşuk halleri ve Başak’ın gemiyi bir düzen çerçevesinde, disiplinli bir şekilde yürütme içgüdüsü ilişkinin sağlıksız bir dinamiği olmasına yol açabilir. Zaman içinde Başak’ın acı çeken bir kurban veya kontrol edici bir manipülatör rolüne girebilir, Balık ise sorumsuz ortak olarak etiketlenebilir. Bu riski fark eder ve engel olmak için çaba gösterirlerse bu kötü senaryodan kaçınabilirler.

Bu, gelişmesi büyük sabır gerektiren bir ilişkidir. İki tarafın da, özellikle birlikte kalma taahhüdü verdikleri takdirde beraberliklerinden kolay kolay umudu kesmeyen kişiler olması ilişkinin şansını arttırabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.