xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Başak Erkeği – Başak Kadını Aşk Uyumu

0 1.302

Başak erkeği – Başak kadını ikilisi anlaşabilirler mi?” diye sorarsanız astrologların büyük kısmı, belki de hepsi size “Kesinlikle!” cevabını vereceklerdir. Tarafların istek ve ihtiyaçlarının çoğu aynıdır ve beraber zaman geçirmekten keyif alırlar. Bu beraberlik sonuna kadar gitme potansiyeline sahiptir. İkisi de çalışma meraklısı oldukları için rahatlamak veya birbirleriyle ilgilenmek için zaman bulmakta güçlük çekebilirler. Ancak, genellikle hayatlarının bu yönünü karşılıklı olarak kabullenirler.

Bu çiftin birlikte çalışmasının çok verimli olabileceğini de belirtmek gerekir. Hem çalışkandırlar, hem de aynı iş etiğine ve işle ilgili aynı endişelere sahiptirler. Ancak, kendilerini iş hayatına çok fazla kaptırmaları ilişkilerinin zaten zayıf olan romantizm ayağını daha da zayıf hale getirebilir.

Burcun erkeği, güçlü bir zekası ve yaşamın birçok yönü hakkında detaylı bilgileri olan pratik bir insandır. Genellikle başarıya açtır. Hedefe varmak için kısa, hesaplanmış ve kesin adımlar atar. Herhangi bir durumu kolayca analiz edebilir ve gerekirse o durumla ilgili olarak son derecede eleştirel biri olabilir. Bir şeye kızdığı zaman kontrolünü kolay kolay kaybetmez. Duygularını, çevresindeki insanlardan gizlemek için, derinlere gömer. Duygusal davranmak ona göre değildir. Bağlanmaktan korkar, bu yüzden ciddi bir ilişkiye girmesi biraz zaman alabilir.

Başak burcunda dünyaya gelen bir kadın duygusal açıdan güçlüdür, hayatta yoluna çıkan her şeyi idare edebilir. Zekice fikirleri vardır. Hemen her şeyin ardındaki kusurları işaret edebilen detaycı ve titiz bir insandır. Fakat motivasyonu her şeyi daha iyi hale getirme dürtüsüdür, insanları aşağılamak gibi bir amacı yoktur.

Başak burcu kişileri çok zekidirler ve dünyaya analitik düşünme biçimiyle bakarlar. Bu burçtan bir erkekle kadın bir araya geldiklerinde, ikisi de aynı şeylerle ilgilenen ve dünyayı çoğu insandan farklı bir düzeyde düşünen kişiler oldukları için, konuşacak pek çok şey bulurlar.

Başak burcu erkeği – Başak burcu kadını ilişkisinde iki taraf da  son derecede sorumlu ve rasyonel insanlardır. İyi kazanmayı da, tasarruf etmeyi de bilen kişiler olarak tanınırlar. Neredeyse tamamen aynı ilgi alanlarını ve değerleri paylaşırlar. Evde zaman geçirmeyi severler. Genellikle ikisinin de küçük, ama samimi bir arkadaş çevreleri vardır.

Başaklar için güven duygusu zaman içinde oluşur, arkadaşlık ilişkileri zamanla, yavaş yavaş güçlenir. Bu yüzden, iki tarafın da Başak burcundan olduğu aşk ilişkilerinin zaman testine ve bazı zorluklara dayanmış yakın arkadaşlıklardan doğması nadir görülen bir durum değildir.

Aşkta aynı şeylere değer vermeleri ilişkileri için iyi bir başlangıç noktasıdır. Paylaşılan ilgi alanları erkek için de, kadın için de önemlidir. Ancak, her ikisi de yönetmeye, kontrol etmeye meyilli olduklarından, farklı projelere ve ilgi alanlarına sahip olmaları beraberlikleri için daha iyi olabilir. Aynı konularla ilgili olurlarsa birbirlerine karşı fazla müdahaleci ve eleştirel olabilirler.

Başak kadını aşırı, abartılı duyguları mantıklı ve pratik bulmaz ve belki biraz da utangaçlığından ötürü bazen soğuk, tepkisiz biri gibi görünebilir. Ancak, birini sevdiği zaman bütün kalbi ve ruhuyla sever. Sevdiği erkek için mümkün olan her şeyi yapabilir. Partnerine ve evlendikleri taktirde hayatlarının bir parçası olan ailelere büyük saygı duyar. Başak burcu erkeği onun tarafından sevildiği için kendini şanslı bulur. O kararlı bir kadındır ve giriştiği herhangi bir şeyde başarılı olmak için azimlidir.

Başak erkeği – Başak kadını ilişkisinde sıkıntı yaratabilecek en önemli unsurlardan biri ikisinin de iş hayatını evin kapısının dışında bırakmakta zorlanacak olmalarıdır. İşlerine çok fazla bağlı olabilirler. İş hayatıyla ilgili şikayetler ve endişeler evde olmalarını engelleyebilir.

İkisi de entelektüel insanlardır ve yoğun, doyurucu bir zihinsel bağlantı kurabilirler. Ancak, samimi bir ilişki kurmakta güçlük çekerler. Kadının ihtiyaç duyduğu tutkunun yetersiz olması bu beraberliği olumsuz etkileyebilir.

Başak burcunda doğan bir erkek romantik bir prens değildir. Bu yüzden, Başak kızının ilişkilerinde masalsı bir romantizm olmasını beklememesi gerekir. Bu beklentiden vazgeçebilirse kendini ailesine, arkadaşlarına ve ilişkisine değer veren bir adamla birlikte bulacaktır. Başak erkekleri sevdiklerini ihtiyaçlarını karşılamak, güvende ve mutlu olmalarını sağlamak için gerçek ve güçlü bir çaba gösterirler.

İkisinin de sürekli eleştirmeye, kusur görmeye eğilimli kişiler olmaları da sorun yaşamalarına yol açabilir. Kendilerini de, başkalarına da eleştirip dururlar ve bu taraflarına hakim olamazlarsa ilişkileri sinir bozucu, bitmez tükenmez bir düzeltme etkinliğine dönüşebilir.

Birlikte çok kaliteli zamanlar geçirebilirler, ancak, ilişkilerini canlı tutmak için romantizm, duygu ve tutkuya daha çok yer vermeye çalışmaları gerekir.

Sonuç olarak bu ikilinin uyumlu ve mutlu bir ilişki kurmalarını engelleyecek pek bir şey olmadığını söyleyebiliriz. Birbirlerinin hayallerinin gerçekleşmesine yardımcı olabilirler. İkisinin de diğerini kıskanması gerekmez çünkü ne kadın, ne de erkek partnerlerini aldatmaya meyilli kişiler değildirler.

Her iki taraf da sorunlarını tanıyacak ve doğru bir biçimde ele alacak zekaya ve mantığa sahip kişilerdir. Uzlaşmaya meyillidirler. Beraberce sıkı çalışmayı, etkili ebeveynliği ve bütün günlük sorumlulukları paylaşabilecekleri düzenli ve sürdürülebilir bir hayat kurabilirler.

Başak burcunun doğası nedeniyle, burcun üyelerinin uyumlu ve mutlu bir ilişki yaşayabilecekleri bir hayat ortağı bulmaları kolay değildir. İki Başak bir araya geldiğinde, biraz çaba ve dikkatle ortaya gerçekten uzun vadeli, güzel bir beraberlik çıkabilir. Bu yüzden, birbirlerinin değerini bilmeleri tavsiye edilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.