xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Başak Erkeği – İkizler Kadını Aşk Uyumu

0 4.404

Çok az ortak noktaları olan iki karşı cinsin ilişkisidir Başak erkeği – İkizler kadını ilişkisi, ancak; tarafların çaba harcamaları durumunda iyi zamanlar görebilir.

İkisinin eşleştiği tek alan enerjidir. Fakat enerjileri farklı şeylere yöneliktir. Kadın sürekli hareket halindedir, pervasızca atılabileceği yeni maceralar arar. Erkek devamlı hareket halindedir, bir sonraki iş fırsatını arar.

İkizler her şeyi keşfetmek ister. Başak ise daha olası, daha akla uygun şeylerin etrafında dolanır. Romantik bir ilişkiye girdikleri zaman birçok farklılıkla yüzleşmek durumunda kalırlar. Ancak, özellikle de aralarında güçlü bir çekim oluştuysa, uyumlu bir çift olmaları mümkündür.

Fazla olmasa da, birbirine benzeyen yönleri de vardır. İlişkilerindeki ana cazibe noktası ikisinin de akıllı insanlar olmasıdır. Genelde her ikisi de iletişim kurmakta ve problemlere çözüm bulmakta iyidirler.

Başak burcu erkeği – İkizler burcu kadını ilişkisinin ilerlemesi için erkeğe düşen şeylerden biri kendini yeni olasılıklara açmaktır, çünkü bu kadın onu seve seve kendi yolculuğuna dahil edecektir. Bu zeki ve karizmatik kadına karşı koymak zordur ve onu baskı altında tutmaya kalkmadığınız takdirde beraberlik için üstüne düşeni yapar.

Bu beraberliğin muhtemel sorunlarından biri kadının öngörülemeyen doğasının erkeğin istikrar ve barış ihtiyacına ters düşmesidir.

İkizler kadını tipik bir kadın değildir. Karışık renkli güzel bir kelebek gibidir. Yola getirilmesi, zaptedilmesi, elde tutulması zor bir insandır. Ruh hali hızlı bir şekilde değişir. Sevgisini küçük ama ilginç jestlerle gösterir. Romantik bir ilişkide, duygusal jestleri ve çekiciliğiyle ilişkiyi canlı tutar.

Başak erkeği birçok kadın için harika bir hayat ortağı olabilecek bir adamdır. Partnerine saf sevgiyle düzenlenmiş, endişe verici unsurlar içermeyen, iyi yönetilen bir yaşam sunar. İlişkide hükmeden taraf olma eğiliminde değildir. Genelde soğuk ve bencil biri olduğu düşünülür ama sevdiklerine karşı yumuşak, şefkatli ve vericidir.

Başak erkeği – İkizler kadını ilişkisinde taraflar entelektüel açıdan birbirlerine çekici gelirler. Arkadaş veya meslektaş olarak gayet güzel bir yakınlıkları olur. Bu durumda birbirlerine karşı sevgi ve saygı duyarlar, birbirlerinin entelektüel yeteneklerinden zevk alırlar. Saatler boyunca konuşabilirler ve bu ikisine de keyif verir. Birbirlerinin arkadaşlığından hoşlanırlar ve bu türden yakınlıkları uzun süreli olabilir. Ancak, aralarındaki romantik ilişkinin zaman testine dayanabilmesi için epeyce çaba göstermeleri gerekir.

Başak burcunda doğmuş bir erkek dikkatli ve temkinlidir. Herhangi bir işe girişmeden önce her şeyi ayrıntılı olarak planlar. Çok daha spontan ve eğlenceli biri olan İkizler burcu kadını onu muhafazakar ve sıkıcı bulabilir. Başak erkeği de onun hızla değişen ruh halinin kararsız tabiatının etkisiyle sıklıkla fikir değiştirme eğiliminden rahatsız olur. Onun yaşam tarzına ayak uydurmakta zorluk çekebilir.

Sıradan, günlük meseleler üzerinde tartışmaya başladıkları zaman aralarındaki uyum zayıftır. Bu durumlarda aralarındaki farklılıklar daha belirgin hale gelir.

Öte yandan, birbirlerine verebilecekleri şeyler de vardır. İkizler kadınının partnerinden beklediği en önemli şeylerden biri iyi bir sohbet arkadaşı olmasıdır. Başak burcu erkeği ona bu zevki verebilecek kapasitede bir adamdır. O da, aklını harekete geçirebilen  bu kadının göz kamaştırıcı zekasına doğru çekilir.

İkizler kadını akıllıdır; onun yüzeyin altındaki özelliklerini keşfedip buna göre davranmayı başarabilir. Ancak, erkeğin her zaman aklı başında davranması, bazen çok ciddi olması ona itici gelir.

Bu beraberliğin muhtemel sorunlarından biri de erkeğin başkalarını çok fazla ve bazen acımasızca eleştiren biri olmasıdır. İşler yolunda gitmediği zaman rahat ve sorumsuz biri olarak gördüğü İkizler kadınını haddinden fazla eleştirebilir.

Sonuç itibariyle İkizler kadını – Başak erkeği ilişkisinin yürümesi tarafların birbirlerine uyum sağlamak için içten ve büyük bir çaba göstermelerine bağlıdır. Aralarında gerçekten güçlü bir duygusal çekim oluşursa uzun süreli bir ilişkiyi yürütebilirler. Bu durumda birbirlerinin özelliklerine göre bazı tavizler vererek ve birbirlerine anlayış göstererek devam edebilirler.

Örneğin kadının, erkeğin en büyük arzusunun istikrar ve güvenlik olduğunu anlaması gerekir. Erkek de onun bağımsızlığından zevk alan biri olduğunu anlamalı ve davranışlarını eleştirip durmaktan kaçınmalıdır. İkizler kadınının da arada bir yavaşlaması ve partneriyle ev ortamında keyifli sohbetler yapmanın tadını çıkarması tavsiye edilir.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Başak erkeği – Yay kadını

Başak erkeği – Boğa kadını

Başak erkeği – Akrep kadını

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.