xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Başak Erkeği – Oğlak Kadını Aşk Uyumu

0 7.490

İşte Zodyak burçlar kuşağının karşılıklı saygı ve beğeniye dayanan yoğun ve zengin ilişkilerinden biri! Başak erkeği – Oğlak kadını beraberliğinden söz ediyorum. Romantizm dozları ve bir ilişkideki ihtiyaçları açısından birbirine benzeyen bu ikili duygusal açıdan da, entelektüel açıdan da iyi anlaşırlar. Erkek romantik bir prens olmayabilir ama sevdiği kadına bağlıdır ve onunla ilgilenir. Oğlak kızının aradığı istikrar da tam olarak budur.

Bu çift arasında duygusal konuşmalara ve gündelik romantik jestlere pek yer yoktur ama birbirlerini kararlı ve samimi bir şekilde sever ve hayatın her alanında desteklerler. Onurlu ve sofistike bir kadındır Oğlak kadını, Başak erkeğine çekici gelmesine yol açan başlıca özelliği budur. O, bu adam için çok iyi bir dinleyicidir, onu yatıştırmayı ve sakinleştirmeyi başarabilecek biridir.

İkili birbirlerine cinsel olarak da çekilirler, aralarında, ilişkilerinin enerji ve heyecanını canlı tutan doğal bir anlayış vardır. Yatakta beraberken hem duygusal, hem de tutku doludurlar. Zaman ve deneyim, aralarında zaten başlangıçtan beri var olan uyumu daha da güçlendirir. Başak burcu erkeği – Oğlak burcu kadını ilişkisinin olumsuz yönleri de vardır elbette ama bunlar çoğu zaman doğru bir şekilde iletişim kurarak halledebilecekleri şeylerdir. İlişkilerinin uzun vadeli olma potansiyeli oldukça yüksektir.

Başak erkeği mükemmeliyetçi bir adamdır. Genellikle başarıya açtır ve hedefe varmak için kısa, hassas ve hesaplı adımlar atar. Güçlü bir akla sahip, pratik, bilgili, analitik düşünen bir adamdır. Aşkta çok duygusal değildir ama sevdiği kadına kendini adar.

Oğlak kadını aşkı ciddiye alır ve kendini özel hissetmesini sağlayacak olan erkeği arar. Pratik bir insandır, kendisi için neyin önemli olduğuna odaklanıp olağanüstü bir özveriyle ona doğru yürür. Başak erkeğiyle ilişkisinde romantizmin eksikliğini hisseder ve aralarındaki parıltıyı canlı tutmak için çok emek verir.

Erkeğin, onun çabalarını takdir etse bile aşk hayatlarına biraz sihir katılmasına onun kadar önem vermemesi cansız bir ilişki yaşamalarına yol açabilir. Çiftin önemli açmazlarından biri budur, her ikisi de daha heyecan verici birine özlem duyabilirler.

Bazen keyifli, eğlenceli saatler geçirseler bile iliklerine işlemiş bir görev duygusu yüzünden sıklıkla böyle zamanlar yaşayamazlar. İkisi de kariyer odaklıdır ve iş hayatındaki başarılarına öncelik verirler. İlişkileri, bazı olumsuzluklara rağmen, genellikle yaşamlarını olumlu yönde değiştirecek veya her ikisini de daha iyi yerlere taşıyacak bir ilişki olur.

Oğlak burcu kadını – Başak burcu erkeği ikilisi, aşırı mükemmeliyetçi yönlerini kontrol etmeyi başarabilirlerse evlilikte de mutlu olurlar. Kadın duygularını göstermekte güçlük çeken biridir ama erkek de herhangi birinin kabuğunu kırmak için gereken sabra sahiptir. Oğlak kadınının mizah duygusu çoğu zaman aşırı çalışan Başak erkeğini rahatlatıp gevşetir.

Erkeğin bir şeyi daha derin düzeyde anlamak için zaman ayıran biri olması, keşfedilmeyi ve anlaşılmayı arzu eden bu kadının hoşuna gider. Başak erkeğinin insanları fazlaca eleştiren biri olması Oğlak kadınını çok rahatsız etmez, etrafında ona daha başarılı olması için yol gösteren biri olmasından hoşlanır. O, toplumda güçlü bir sosyal konumu olmasını isteyen bir kadındır ama bunun için durmadan partilere katılan biri değildir. Planlama konusunda erkek kadar stratejiktir, kendisine fayda sağlamayacak etkinliklerle çok ilgilenmez.

İkisi de gerçek dünyada yaşayan, fantezi ve hayallere eğilimli olmayan bu ikili birbirlerini tamamlar, dostça ve ahenkli bir ilişkiyi paylaşırlar. Her biri diğerinin görgüsünü, görünümünü, tarzını ve kişiliğini çekici bulur.

Toplumsal olarak aynı çıkarları paylaşırlar. Kadın, erkeğin farkında olmadığı romantik ve tutkulu yanını yüzeye çıkarabilir. Erkek, bu çalışkan ve iddialı kadını daha yüksek hedefler için teşvik eder. Kavga edebilirler ama ikisi de bağırıp çağıran veya sıklıkla zarar veren, rahatsız eden kelimeler kullanan insanlar değildirler. Kadın da, erkek de temelde sakindir; sorunları oturup konuşarak çözmeyi tercih ederler.

Zamanını ve enerjisini eğlenmeye değil hedefine ulaşmak için uğraşmaya harcamayı tercih eden Oğlak kadını, hırslı olmasının yanı sıra son derecede inatçıdır. Bu, onun bir ilişkinin taleplerini dikkate almamasına yol açabilir. Yalnızlık ve depresyonla ilişkili bir gezegen olan Satürn’ün yönetiminde olduğundan, genellikle düşüncelerini ifade etmek yerine kabuğuna kapanmayı tercih eder. Bu durumda erkeğin sürdürülebilir bir sohbet başlatmaya çalışması iyi olur.

Başak erkeği – Oğlak kadını aşk ilişkisinde 2 taraf da utangaç ve biraz muhafazakar insanlardır. İkisi de diğerini eleştirir ama kendileri eleştirildiği zaman rahatsız olurlar. Aralarında bir soğukluk oluşmaması için, günün sonunda olaylar ve duygular hakkında sohbet etmeleri önerilir. Bu, onları yakınlaştırır.

Açık bir şekilde iletişim kurmanın ilişkilerindeki rolü büyüktür. Beraberce ilişkilerindeki eğlence ve tutkuyu güçlendirecek planlar yapmaları da iyi olur. Onlar birbirlerini gayet iyi anlayacak insanlardır, ikisinin de derinlerdeki hislerini diğerinden saklaması gerekmez. İkisi de eşit derecede inatçıdır, bunun ilişkilerini yıpratmaması için, birinin buna ihtiyacı olduğu zaman diğerinin geri adım atmaya çalışması tavsiye edilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.