xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Başak Erkeği – Terazi Kadını Aşk Uyumu

0 2.376

Yıldızlara göre Başak erkeği – Terazi kadını ilişkisinin uyumlu bir şekilde yürüme şansı yüzde elli civarındadır. Onlar güçlü bir çift olabilirler ve ikisi de bunu ister, fakat uzun süre mutluluk içinde bir arada yaşayabilmek için aralarındaki farklılıkları aşmaları ve bazı şeyleri kabullenmeleri gerekir.

Doğaları ve tempoları birbirinden farklıdır ama doğada zaman geçirmeyi, iyi kitapları sevmek, sanata ve modaya eğilimli olmak gibi önemli ortak noktaları da vardır. Aslında, aralarında iyi bir arkadaşlık olması ihtimali mutlu bir aşk ilişkisi olması ihtimalinden daha yüksektir.

Ortak noktalarına odaklanır ve farklı tarafları arasında uzlaşma sağlayabilirlerse aşk ilişkileri de iyi gidebilir. Fakat bu çoğu zaman zorlu bir çabanın sonucunda mümkün olur.

Başak Burcu Erkeği

Planlı ve soğukkanlı bir adamdır. Hayatındaki her şeyin iyi organize edilmiş ve planlanmış olmasından hoşlanır. Herkesi eleştirmesi, sürekli olarak başkalarının planlarında, fikirlerinde, bazen de görünümlerinde kusur bulmaya eğilimli olması itici görünmesine yol açabilir.

Mükemmeliyetçi ve idealist bir adamdır. Bunlar aynı zamanda onun hem en iyi, hem de en kötü taraflarıdır.

İnsanlara karşı saldırgan davranmaz. Kibar, ince düşünceli ve iyi huyludur. Entelektüel ve genellikle iyi eğitimlidir, bu yüzden, kaba veya yersiz şeyler söylemez. Ancak, eleştirileri bazen fazla keskin ve zarar verici olabilir.

Başak burcu erkeği her şeyin en iyisini, en doğrusunu bildiğini düşünür ve bu görüşünde inatçıdır. Yaptığı her şeyde düzgün, çalışkan ve titizdir. Mutlaka ve sadece yüksek maaşlı işlerde çalışmak gibi bir takıntısı yoktur ama bilgi, beceri ve yeteneklerine uygun olmadığına inandığı pozisyonları kabul etmez.

Birlikte çalışılması zor biri de, işbirlikçi biri de olabilir. Lider konumunda ise çok talepkar ve çok katı davranabilir. Düzenli, disiplinli ve sıkı çalışır ve başkalarından da bunu bekler. Öte yandan, hayatın nimetlerinin tadını çıkarmayı da sever.

Tarzı asla abartılı değildir. Son moda kıyafetler de giyebilir eski moda şeyler de, ama kıyafetlerini dikkatle seçer, temiz ve birbiriyle uyumlu olmalarına dikkat eder.

Başarısızlık onun için çok cesaret kırıcıdır. Hayatla ilgili şeyler konusunda çok kararsız olabilir. Bu, güvensiz olmasıyla ilgilidir. Kararlarının mükemmel olup olmadığından emin olamadığı için genellikle karar vermekten kaçınır. Bu durum aşk hayatı için de geçerlidir. Hissettiği şeyin gerçekten aşk olduğundan emin olana kadar, duygularını defalarca yeniden gözden geçirir. Buna rağmen, birdenbire aslında aşık olmadığını anlayabilir.

Mükemmel hayat ortağını bulmak söz konusu olduğunda yüksek standartlara sahiptir. Birçok ilişkisinde, aslında ne istediğinden emin değildir. Kendi kusurlarını ve zayıflıklarını görme becerisine sahip değildir. Kendisiyle gurur duyar ve onu fikirlerinin yanlış olduğuna ikna etmeye çalışan insanlara katlanamaz. Bu durumda kolayca saldırıya geçebilir.

Kendini açması ve birinin hayatına girmesi epeyce zaman alır. Birçok kısa süreli ilişkisi olabilir ama onlardan memnun değildir. Esprili, zeki, ilginç ve güzel kadınlardan etkilenir.

Bir Başak erkeğine aşık olursanız onun mükemmeliyetçi tavırlarına hazır olmalısınız.

Terazi Burcu Kadını

Stres yaratan durumlarla nasıl baş edeceğini bilen, karşısına çıkan her şeye rahat ve sezgisel yaklaşan bir kadındır. Ona derin bir üzüntü verebilecek çok fazla şey yoktur. Bununla birlikte, duygusal ve merhametlidir. Son derecede makul bir insandır. Enerjisini iyi kullanır. Başkalarına zarar vermeden, hayattan alabileceğinin en iyisini almaya çalışır. Samimi, açık ve sıcak bir kişiliğe sahiptir. Belirli şeyler hakkında kararsız bir kadın olmasına rağmen genel olarak kendine güvenir.

Kendisi hakkında rahattır. Birkaç fazla kilosu olmasını dram haline getirmez, fakat durumu değerlendirir ve değiştirmek üzerinde düşünür. Hayatta karşına çıkan her şeye karşı yaklaşımı aynı şekilde basit ve etkilidir. Tembel değildir, fakat özellikle maceracı veya heyecana ihtiyaç duyan biri de değildir. Canı bütün günü yatakta geçirmek istiyorsa patlamış mısırını ve en sevdiği filmleri hazırlayıp bunu yapar.

İş hayatında sorumsuz değildir, fakat bazen fazla rahat bir yaklaşımı olabilir. Çok hırslı değildir ve asla başkalarını ezmek, üzmek pahasına bir şey kazanmaya çalışmaz. Kime yönelirse yönelsin, adaletsizliğe kesin bir şekilde duyarlıdır. Doğruyu ve doğru bildiklerini savunmak söz konusu olduğunda çok cesur olabilir. Diplomasi becerisi çok gelişmiştir.

Bu dost canlısı kadının yapısı son derecede esnektir. Evde de, bir kamp çadırında da, çok lüks bir otelde de kendini iyi ve rahat hisseder. Sosyal hayattaki durumu da hemen hemen aynıdır.

Terazi kadını duygularını açıkça ifade etmekten çekinmez. Sizi seviyorsa da, sevmiyorsa da bunu söyler. Üslubu kırıcı değildir. İnsanlara karşı hiçbir zaman kaba davranmaz. Zamanını ve enerjisini tartışmalara ve kavgalara harcamaktan hoşlanmaz. Bunun yerine geri adım atmayı tercih eder.

Sanata ve modaya ilgi duyan özgür fikirli bir kadındır. Aşkta ve ilişkilerde gerçekten kararsız olabilir. Flört etmeyi, küçük aşk oyunlarını sever ve bu şekilde devam eder. Kendini gerçekten bağlanmış hissetmesi zaman alır. İlişki içinde merhametli, nazik ve duygusaldır. Koşulsuz ve sıcak sevgisi, gerçek bir romantizmle dostça bir yaklaşımın mükemmel bir kombinasyonudur.

Zeki ve kendisini güldürebilen erkeklere ilgi duyar. Partnerinin mali veya sosyal statüsünü pek önemsemez. Çoğu zaman görünüşünü de önemsemez. Katı standartları yoktur. Bir erkeğin lüks arabasından çok kendisini şaşırtan karakterinden etkilenir.

Burçlar aleminin en hoşgörülü kadınlarından biridir. Aynı zamanda başkalarının kendisini manipüle etmesine ve bütünlüğünü bozmasına izin vermeyen bir insandır.

Başak Burcu Erkeği – Terazi Burcu Kadını

Bu ilişkinin geleceği tarafların birbirine sabır göstermesine bağlıdır. Erkeğin kadının çabucak karar verebilecek biri olmadığını, kadının da onun zorlu kişiliğini kabul etmesi gerekir.

Başak’ın fikirleri aklında birçok hayaller ve fanteziler olan Terazi’ye göre daha muhafazakar ve pratiktir. Başak erkeğinin bazen takıntılı derecede mükemmeliyetçi olması daha rahat ve esnek bir yapısı olan Terazi kadınını rahatsız edebilir. Ancak, her ikisi de ilişkiyi sürdürmek için ayarlamalar yapmaya eğilimlidirler.

Komşu Zodyak işaretleri arasında çoğu zaman doğal bir uyum vardır. Fakat Başak erkeği – Terazi kadını ilişkisi için bu durum geçerli değildir. Enerjileri birbirine zıttır. Terazi rahat, Başak gergindir. Terazi tembel olabilir, Başak ise çevresinin temiz ve düzenli olmasına önem verir.

İlişkilerini zorlayacak unsurlardan biri Başak erkeğinin eleştirme eğilimidir. Aslında ikisi de iyi huylu ve nazik insanlardır ve birbirlerine sık sık kırıcı şeyler söylemezler. Başak burcu erkeği partnerini eleştirirken bunu sevgiyle ve yapıcı bir şekilde yapmaya çalışır. Ancak, hemen her zaman, kadının kendini nasıl geliştirebileceğini, bir şeyleri nasıl yoluna koyabileceğini en iyi kendisinin bildiğini düşünür. Bu durum bir süre sonra Terazi kızının kendine güveninin sarsılmaya başlamasına yol açabilir. Bu yüzden, Terazi burcu kadını – Başak burcu erkeği ilişkisinde erkeğin partnerini sürekli olarak eleştirmekten kaçınması gerekir. Onda durmadan kusurlar bulması beraberliklerini olumsuz etkiler.

Terazi kadını da Başak erkeğini değiştirmek ister – ama çok fazla değil. O, partnerinin neredeyse mükemmel olduğunu ama gergin ve endişeli davranışlarını biraz olsun bırakması gerektiğini düşünür. Zira Başak erkeğinin durmadan bir şeyler için endişelenmesi bir süre sonra onun sinirlerini bozmaya başlar.

Bu ilişkinin potansiyel sorunlarından biri de kadının çok sosyal biri olmasıdır. Terazi kızı her zaman büyük bir arkadaş grubuyla çevrili olmak ister. Başak erkeği ise iş hayatı yüzünden bunu yapamayabilir veya sevgilisiyle evde baş başa zaman geçirmek isteyebilir. Bu konuda uzlaşmaları gerekir.

Her biri diğerinden yeterince etkilenirse ve bunu isterlerse birbirlerinden çok şey öğrenebilirler. Kadın erkeğe biraz daha rahat ve esnek olmanın yollarını, erkek de kadına hayatta ciddiye alınması gereken şeyler de olduğunu öğrenebilir.

Zıt yönlerinin yanında ortak noktaları da vardır. İkisinin de para, lüks ve kariyerle ilgili büyük hırsları yoktur ama ikisi de rahat ve istikrarlı bir aile hayatına sahip olmayı isterler. Sanat, edebiyat ve daha birçok sohbet konusu bulabilirler; bu ikisine de keyif verir. Kadın da, erkek de akıllı ve yaratıcı insanlardır. Birlikte iyi zaman geçirmenin yollarını bulmakta güçlük çekmezler.

İlişkileri, ikisi de bundan tamamen emin olursa, evliliğe gidebilir. Başak da, Terazi de bir ilişkiye girmekte genellikle kararsızdırlar. Daha da önemlisi, ikisi de karşısındakinin doğru kişi olduğundan tam olarak emin olmak ister. Bu yüzden, bu önemli aşamaya geçmek için karar vermeleri zaman alır.

Başak burcu erkeği – Terazi burcu kadını ikilisi zekice sohbetlerin ve harika bir arkadaşlığın tadını çıkarabilirler. Ancak, bir aşk ilişkisinde birbirlerinin ihtiyaç duyduğu şeyleri anlayamaz ve sağlayamazlarsa, her ikisi de bir süre sonra bir şeylerin eksik olduğunu hissetmeye başlayabilir. İlişkileri kısa bir süre için iyi gider, fakat uzun vadeli olması için çok çaba göstermeleri gerekir.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

Başak erkeği – Yay kadını

Başak erkeği – Kova kadını

Başak Erkeği – Boğa kadını

Başak erkeği – Oğlak kadını

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.