xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Başak Erkeği – Yengeç Kadını Aşk Uyumu

4 8.788

Başak erkeği de, Yengeç kadını da endişe ve güvensizliklere meyilli insanlardır, tuhaf bir şekilde, onları bir araya getiren şey de budur. İkisi de bu yapıda olmanın nasıl bir şey olduğunu anlarlar. Aralarında doğal bir uyum vardır. Bu su – toprak kombinasyonu, her ilişki için gereken ilk ayarlamaların yapılmasından sonra, uzun vadeli güzel bir ilişkiye dönüşme potansiyeline sahiptir. Başak erkeği – Yengeç kadını aşk ilişkisi iki taraf için de son derecede teşvik edici ve rahatlatıcı olabilir. Bu kadınla erkek benzer özelliklere sahiptirler. Her ikisi de gerçekçi, temkinli, şefkatli, nazik, akıllı ve güvenilir kişilerdir. Farklı noktaları da vardır ama birbirlerini çok iyi tamamlarlar.

Başak burcu erkeği oldukça entelektüel bir insandır. Aklı, duygularından daha ön plandadır. Derin duygularını sıkı bir şekilde kontrol etmeye eğilimlidir. Ay tarafından yönetilen Yengeç kızı, onun tam tersine içgüdülerine göre hareket eden duygusal bir insandır. Fakat bu yaklaşım farkı Yengeç burcu kadını – Başak burcu erkeği uyumunu zedelemez.

Aslında, bu çift, birlikte gelişip zenginleşirler. Birinin aklı, birinin kalbi ön plandadır ve bu yönleriyle birbirlerini bütünlerler. Erkek sorumluluk sahibi ve vicdanlı bir adamdır. Fakat bazen rahat davranmakta, kendini eğlenmeye bırakmakta zorlanır. Kadın onun eğlenceli tarafını ortaya çıkarabilecek, kendisine nasıl daha fazla eğlenmenin yollarını gösterebilecek biridir.

Başak erkeğinin bir özelliği de çok pratik olmasıdır. Partnerine peri masallarındaki gibi bir romantizm yaşatacak bir adam değildir. Romantizm dahil olmak üzere her konuda miktardan çok kaliteye inanır. Beraberliğin gereklerine özenle uyum sağlar, fakat hedeflerine odaklanabilmek için her zaman kişisel bir alana ihtiyacı vardır. Bir ilişki kurması genellikle çok zaman alır, ancak, bunu yaptığı zaman, kendini en basit ve en sıcak şekilde ortaya koyar.

Yengeç kadınıyla ilişkisinde, kararlı duyguları olan tamamen güvenilir bir aşıktır. İnsanları fazla eleştiren biridir kendisi, bir nezaket maskesi altında, bu kadını da onu incitecek şekilde kınayabilir. Fakat samimi bir şekilde özür dilerse bu davranışı ilişkilerinde kalıcı bir hasara yol açmaz. Başak’ın bu özelliği rahatsız edici olabilir ama kendisi aynı zamanda başkalarının duygularına karşı duyarlı bir insandır. Nazikçe uyarılırsa partnerini rahatsız eden davranışlarını değiştirmeye gayret eder. Onun, beraber olduğu kadının konforunu ve refahını sağlamak için memnuniyetle fazla çalışacak olmak gibi değerli özellikleri de vardır.

Yengeç kadınının temel özellikleri hassasiyet, sevimlilik ve duygusallıktır. Kendisi ruh hali sıklıkla değişen huysuz bir kadındır. Çok duygusal olduğu için, bazen çok agresif de davranabilir. Risk almayı sevmez. Aşk hayatında dikkatlidir, bir ilişkiye başlamadan önce karşısındaki erkeği derinlemesine analiz eder.

İlişkinin başlarında utangaçtır, fakat kendi duygularından emin olduktan sonra partnerini, onu bazen sıkacak kadar sıkı tutar. Aşkla ilgili olarak kendine özgü hayalleri vardır ve bazen hiç gerçekçi değildir. Bu kadın, Başak erkeğinde, kendisini yalnız bırakmayacak ve göz ardı etmeyecek olan o sağlam adamı bulur. Evet, o pek romantik biri değildir ama istikrarı ve sadakati rahatlatıcıdır.

Başak erkeği – Yengeç kadını ilişkisi, hayat iyi giderken güçlüdür, sorunlar yaşandığı zaman da onlarla baş edebilecek kadar sağlam ve istikrarlıdır. Zor dönemlerdeki tek tehlike ortak endişelerle boğulmaya başlayabilecek olmalarıdır. Fakat Yengeç kızı, öncü bir işaret olarak, ikisini de umutsuzluğun derinliklerinden çıkarabilme yeteneğine sahiptir – hem de tam zamanında.

İkisi de kendine çok güvenen kişiler değildirler, ancak, birlikte olduklarında, birbirlerinin en iyi yönlerini ortaya çıkarırlar. İki taraf da güvenli ve istikrarlı bir ilişki isterler ve bunu birbirlerine sunma kabiliyetine sahiptirler. Bu yüzden, genellikle iyi giden bir ilişkileri olur.

Bu ikili, baştan bazı temel kuralları koyabilirlerse, barışçıl ve keyifli bir beraberlik yürütebilirler. Aralarında sorun oluşturacak en önemli faktör Yengeç kadınının duygusal değişimleridir. Bu adam rasyonel bir insandır, dram yaratılmasından hoşlanmaz. Kadının aşırı duygusallığı bazen onu hayal kırıklığına uğratabilir. Öte yandan, bu yönüyle duygusal Yengeç için güçlü bir destek oluşturur. İkisi, aralarındaki farklılıklara rağmen, birbirlerinin yanında kendilerini rahat hissederler.

Yengecin aile bağları güçlüdür, akrabalarıyla birlikte olmayı sever. Bunu Başak da sever – ama çok fazla değil. O mahremiyetine önem verir ve akrabalarının kendi meselelerinde çok fazla rol almasından hoşlanmaz. Bu yüzden, Yengeç kadınına bu ilişkide yakınlarına özel hayatını çok fazla açmaması tavsiye edilir.

Erkeğe de, mantıklı yapısından ötürü bazen kendisine anlamsız gelse de kadının söylediklerini dinlemesi önerilir. Bu çift birçok konuda konuşabilir ve iyi geçinebilirler. Sohbet etmek aralarında bir boşluk oluşmasını engeller. Erkeğin kadını dinleyip akıllıca fikirler vermesi kadının olumsuz ruh halinden çıkmasına kesinlikle yardımcı olur.

Başak burcu erkeği – Yengeç burcu kadını ilişkisi, çoğu zaman, taraflar arasındaki farklılıkları giderebilecek kadar güler yüzlüdür. Birbirlerini rahatsız eden alışkanlıklarını kontrol etmeye çalışarak ilişkilerinde gerilim oluşmasını önleyebilirler.

İkisi de sevecen, ilgili ve başkalarına yardımcı olmayı seven insanlardır. Benzer beklentilere sahip olmaları da ilişkilerine olumlu etki yapar. Evliliklerinin uyumlu olması ihtimali yüksektir. Her ikisi de sorumlu ve güvenilir kişilerdir. Erkek sorumlu bir eştir, kadın da eviyle ilgilenen, mutlu bir aile hayatı oluşturmak için ciddi derecede gayret gösteren biridir.

Başak Erkeği Yengeç Kadını İçin Neler Yapabilir?

*Bu kadın çok hassastır ve eleştirilmeye karşı duyarlıdır. Yapıcı bir kritiği bile saldırı olarak algılayabilir. Onu çok fazla eleştirmeyin.

*Sizin kadar pratik olamayabileceğini kabullenin.

*Arada bir çiçek getirin, sürpriz hediyeler alın.

*Değişken ruh halini ve güvensizliğini anlayışla karşılamaya çalışın.

Yengeç Kadını Başak Erkeği İçin Neler Yapabilir?

*Aşkını her zaman romantik jestlerle ifade etmesini beklemeyin. Size bunu eylemleriyle kanıtlayacaktır.

*Duygularını kolayca ifade edememesini anlayışla karşılayın, onun yapısı böyle.

*Bazen kendine özel zamanları olmasını isteyebilir, buna anlayış gösterin.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Başak erkeği – Oğlak kadını 

Başak erkeği – Akrep kadını 

Aslan kadını – Başak erkeği

4 Yorumlar
 1. sessiz haykırış

  ben burdan yengeç kadınlarına fazla yakın olmayalım gibi bir sonuç çıkardım 🙂 Elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş

  1. Hilal Uslu

   Teşekkür ederim. Bu şekilde eksiksiz bir seri hazırlamak gibi bir hedefim var, bakalım, inşallah tamamlanır.

 2. Dilara

  Gerçekten erkek arkadaşım ve kendimi gördüm.Mükemmel olmuş, ne eksik ne fazla.

  1. Hilal Uslu

   Öyle mi? Bu kadar denk düştüğüne memnun oldum. Teşekkürler yorumunuz için.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.