xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Başak Kadını – Aslan Erkeği Aşk Uyumu

0 5.024

Sakin ve mütevazı bir yapısı olan Başak kadını ile kibirli, gösterişli ve cesur Aslan erkeği arasındaki ilişki ancak karşılıklı saygı devam ettiği sürece yürüyebilir. Bu ilişkiyi başlatan şey Başak kadınının biraz gizemli bir kişiliğe sahip olması olabilir; Aslan erkeği bu kadının maskesinin altında gerçekte kim olduğunu bilmek ister. Öte yandan, ilk farkedilen erkek de olabilir çünkü kendisi dikkatleri çeken bir tiptir. İlişki ilerledikçe erkek kadının gizli duygusallığını mutlulukla keşfederken kadın da erkeğin tutkulu, neşeli ve coşkulu karakterinden etkilenir.

Başak kadını – Aslan erkeği ilişkisinde tarafların ortak noktaları pek fazla değildir aslında ve başlangıçta birbirlerinin zıt özelliklerinden etkilenirler. Ama önceleri onları birbirine yaklaştıran bu özellikler zamanla ikisi için de dayanılmaz şeyler haline gelebilir.

Aslan burcu erkeği hakim olmak ister. Başak burcu kadını uyumlu yapısıyla buna izin verecek biri gibi görünür fakat erkeğin gösterişli doğasından ve dramatik, çarpıcı tarzından rahatsız olabilir. Heyecanlı ve tutkulu bir yapısı olan bu adam zamanla Başak kadınını durgun, çekingen ve sıkıcı bulmaya başlayabilir. Kadının çok dikkatli, herşeyi hesaplayan, mükemmeliyetçi biri olması erkeğin coşkusunu azaltabilir.

Aslan erkeği yeni bir projenin yaratılma ve uygulanma aşamalarında zevk alır ama sonuçla çok ilgilenmez, onun yerine yeni bir projeyle ilgilenmeyi tercih eder. Başak kadınıysa işlerin mükemmel bir şekilde tamamlanmasına çok önem verir.

Başak kadını itaatkardır ama zayıf kişilikli biri değildir, herhangi bir şeyin kendisinin istediği kadar kusursuz olmaması halinde erkekle çatışır, onu eleştirir. Sürekli hayranlık ve iltifat bekleyen Aslan erkeğinin hoşlanacağı bir şey değildir bu. Yüksek bir egosu vardır ve bir noktadan sonra partnerinin eleştirilerine tahammül edemez hale gelebilir.

Erkeğin öfkeye kapılarak gürültülü bir kavgaya girişmesi, bağırıp çağırması sakin, sessiz ve söz dinler havasına karşın oldukça güçlü olan bu kadının ürkmesine, geri çekilmesine yol açmaz. Tersine sözlü tartışmalarda zekasıyla üste çıkabilir ve bu Aslan erkeğinin egosuna bir darbe daha demektir. Aslan erkeğine göre onun güvenini ve gücünü arttırmak başkalarının işidir. Partneri ona beklediği saygıyı göstermez ve ilerlemesi için yardımcı olmazsa; örneğin sosyal hayatındaki beklentilerini karşılayamazsa bu açıdan daha güvenli ve hareketli bir kadına yönelebilir.

Başak burcu kadını – Aslan burcu erkeği beraberliğinin iyi gitmesi için bu engellerin aşılabilmesi gerekir. Farklı kişiliklere sahip olan bu çiftin anlaşması zıt yönlerini birbirlerini tamamlayacak şekilde kullanmalarına bağlıdır.

Aslan erkeği zorlu, biraz sert bir yapıya sahiptir ama yumuşak bir kalbi vardır. İyiliği başkalarının hayranlığından beslenir. Tutkulu ve şehvetli bir aşıktır. Dışarıya pek belli etmese de, kendi üstünlüğüne duyduğu inanç onun için her şeyin üstündedir. Sevgisine karşılık tam bir bağlılık talep eder.

Başak kadını hayatın her alanında istikrar ve pratiklik arar. Oldukça romantiktir ama bunu dışarıya pek yansıtmaz. Onun kalbini işgal etmek pek kolay değildir. Bu kadının derinliklerinde ancak gerçek aşkı bulduğu zaman ortaya çıkacak olan yoğun duygular ve tutkular vardır ama erkeğin onun bu yönünü keşfetmek için zaman ayırması gerekir. Kadın erkeğe güvenir, erkek de kadına karşı sabırlı davranabilirse ilişkileri uzun soluklu olabilir.

Başak kadınının zekası bir süre boyunca Aslan erkeği için çekici bir detaydır. Ancak bu kadın aynı zamanda herşeyi gerçekçi bir bakış açısıyla gören biridir. Erkeğin hevesle anlattığı büyük, yaratıcı fikirlerini coşkuyla karşılamak yerine ona sevimsiz bulacağı bazı gerçekleri gösterirse erkek onu sığ ve soğuk bulmaya başlayabilir.

Bunu fark etmeleri ve başarmak için gayret göstermeleri koşuluyla, bu ikilinin birbirlerine sunabilecekleri çok şey vardır aslında. Birbirlerine gerçekten aşık olur, birbirlerinin ihtiyaçlarını anlayıp karşılamaya çalışırlarsa  Aslan erkeği – Başak kadını ikilisi uyumlu bir ekip olabilirler. Erkek kadının kendini daha iyi hissetmesini sağlar, onu korur ve cesaretlendirirken kadın da erkeğin daha başarılı olması ve kariyerini yükseltmesi için zaman ayırıp destek verir.

Bu ikili aşktan çok güzel bir dostluk yaşamaya yatkındırlar fakat engelleri aşabilirlerse keyifli bir beraberlik kurmaları da mümkündür. Ama ikisinden mükemmel bir kombinasyon çıkması için tarafların karşılıklı olarak ciddi bir çaba göstermesi, sabırlı ve hoşgörülü olması gerekir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.