xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Başak Kadını – Yay Erkeği Aşk Uyumu

0 5.194

Yay burcu erkeği ile Başak burcu kadını arasındaki ilişki kendiliğinden mutlu sona gidecek duygusal ilişkilerden değildir. Bu çiftin yoluna birçok zorluk çıkar. Yine de, birbirlerine söyleyecek çok şeyleri vardır ve aralarındaki iletişim genellikle heyecan verici olur. Birbirlerini ne kadar iyi tamamlayabileceklerini keşfederlerse uzun süreli bir beraberlik yaşamaları mümkün olabilir.

Başak kadını – Yay erkeği ilişkisinde iyi veya kötü şeyler baskın değildir, ikisi de aşağı yukarı aynı miktardadır. Onları bir araya getiren şey ikisinin de akıllı insanlar olmasıdır. Üstünde tartışıp konuşabilecekleri çok şey vardır. Bu açıdan birbirlerini ilginç bulurlar.

Bu erkekle kadının yaşamla ilgili öncelikleri farklıdır. Kadın, sahip olduğu niteliklerle katkı yapıp güzelleştirebileceği istikrarlı bir ilişki isterken erkek heyecan ve macera düşkünüdür.

Ateş grubu mensubu olan Yay erkeğinin bu ilişkide daha üstün, daha lider bir konumu olduğu düşünülebilir ama Başak kadını çok akıllı bir insandır ve ilişkinin içinde pasif konumda değildir, hatta arka planda oldukça etkilidir.

Erkeğin, bu ilişkinin yürümesini istiyorsa, sadakatsizlik eğilimini kontrol etmesi gerekir. Başak burcundan olan partneri ona tamamen güvenirse aldatılma durumunda bağışlaması veya tekrar güven duyması çok zor olur.

Yay burcu erkeği, keskin zekasıyla, kurduğu hayallerden hangilerinin erişilebilir olduğunu bilir ve ona göre hareket eder. Doğayı ve açık havada gezmeyi sever. Bağımsızlığına düşkündür, hayatına giren insanın ona güvenmesi ve fazla kısıtlamaya kalkmaması gerekir.

Genellikle bir kadına kısa sürede ciddi vaatlerde bulunmaz. Kişisel hürriyeti onun için çok değerlidir, bu hürriyetin kısıtlanmasını engelleyecek şekilde yaşamaya çalışır.

Sevgi dolu, maceracı, sosyal, eğlenceli ve açık fikirli bir insandır. Öğrenmeyi de, öğretmeyi de sever. Hevesli, iyimser ve hırslıdır. Kendine bazı hedefler koyar ama öngöremediği sorunlar veya sıkıcı ayrıntılar yüzünden bunların bazılarından vazgeçebilir. Coşkulu iyimserliğinden dolayı birçok konuyu eğlenceli hale getirebilen biridir.

Başak burcu kadınının hayattaki ana odak noktası akıllıca ve iyi şeyler yapmaktır. Bozukluğu, karışıklığı, kargaşayı sistematik bir düzen getirerek düzeltmek ve çevresindekilere yardım etmek ister. Küçük ayrıntıları gözden kaçırmaz, detaycı ve düzenlidir.

Öte yandan, hayatı gayet iyi düzenlenmiş görünse de, duyguları oldukça dağınıktır ama çoğu zaman onları dışarıya yansıtmaz, kendi içinde çözümlemeyi tercih eder. Arkadaş olarak da, sevgili olarak da sevecen ve sadık bir insandır.

Yay erkeği düşüncelerini ve maceralarını kendisiyle paylaşmaya başladığında Başak kadını onun konuşmalarından ciddi derecede etkilenir. Erkek de onun duyarlılığından ve keskin kavrama yeteneğinden hoşlanır. Bu kadın ona daha sabırlı ve sorumlu olmayı, hayatı biraz daha ciddiye almayı öğretebilecek biridir. Kendisi de onun daha açık görüşlü ve insanlara karşı daha hoşgörülü biri olmasına yardım edebilir.

İkisi de birbirlerini aynı derecede severler, aralarındaki fark, erkeğin duygularını daha net ve sık bir şekilde ifade etmesidir. Mali konularda aralarında ciddi farklılıklar vardır. Kadın harcamalar konusunda daha dikkatliyken, erkek oldukça savurgan ve eli açık biridir. Yay erkeği onun kendi hayatını bu yönden düzene sokmasına yardım etmesini isterse memnuniyetle ona yol gösterir.

Başak kadını – Yay erkeği ilişkisi ilk başlarda iki tarafı da zorlar, fakat ilk aylar istikrarlı bir şekilde geçerse devam etmesi muhtemeldir. Farklılıkları çok olmasına rağmen, burçların uyum tablolarındaki durumları umutsuz değildir. İkisinin de birbirlerinin hayatına olumlu katkıları olabilir ve bunu fark edecek kadar akılldırlar.

Kadın para konusunda pratik ve akıllı biridir, erkeği sorumsuz ve tedbirsiz bulabilir. Yay burcu erkeğinin onun bu konudaki fikirlerini dikkate alması tavsiye edilir. Bazen patavatsız sözler edebilen biri olarak konuşmalarına da dikkat etmelidir, zira Başak kadını kaba insanları sevmez. Aralarındaki en önemli sorunlardan biri birbirlerinin kişiliğine saygı duymakta zorlanacak olmalarıdır.

Kadın erkeği derinliksiz, yüzeysel biri gibi, erkek de kadını gereksiz detaylarda boğulan sıkıcı biri olarak görebilir. Çünkü Yay erkeği hayatı daha hafife alan, daha sorumsuz ve rahat biridir. Başak kadını ise daha kuralcı ve detaycıdır. İkisi de birbirlerinin bu yönlerini daha dengeli hale getirebilirler aslında, ama bunu fark etmeleri ve istemeleri gerekir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.