xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Bayram Ziyaretlerine Uygun Şık Bayram Hediyeleri

0 711

Pek çok kişinin özlediği ve aradığı eski bayramlardan günümüze kalan en önemli geleneklerden biri de ziyarete gidilen eve bayram hediyesi götürülmesidir. 28 Haziran Pazartesi günü başlayacak olan 2014 Ramazan Bayramı’nı heyecanla beklediğimiz şu günlerde büyüklerimize, küçüklerimize ve sevdiğimiz arkadaşlarımıza ne gibi bayram hediyeleri alabileceğimizi düşünmeye başladık bile. Biz de Binkelam ailesi olarak bu yazımızda sizlere fikir verebilecek birkaç öneriyi gözden geçirmek istedik.

 

Bayram ziyaretleri için alınabilecek en uygun hediyelerden biri özel çikolatalardır. Eğer sevdiklerinizle içeceğiniz kahvelerin yanında ağzınızı tatlandıracak çikolatalar satın almak istiyorsanız önünüze ilk gelen gösterişli kutuyu seçmekten çekinmelisiniz. Evet, çikolata en klasik ve en fazla kabul gören bayram hediyelerinden biridir ancak yine de bir parça özen göstermekten zarar gelmez. Özellikle anneniz ve babanızı ya da sevdiğiniz başka akrabalarınızı ziyarete gidiyorsanız alışıldık madlen çikolatalar yerine kaliteli bir pastaneden içinde farklı çeşitte pek çok çikolata bulunan bir paket almayı tercih edebilirsiniz. Üstelik bütçenizin böyle bir bayram hediyesine yetmeyeceğinden korkmanıza gerek yok. Pek çok market ve pastanede içinde 8 ya da 12 parça özel çikolata yer alan uygun fiyatlı seçenekler mevcuttur.

bayram-hediyeleri-1

Eğer bayram hediyeleri konusunda biraz daha gelenekçi düşünüyorsanız çikolata yerine lokum götürmeyi de tercih edebilirsiniz. Yine çay ve kahvenin yanında tatlı olarak tüketilebilecek bayramlık lokum seçenekleri arasından bir ya da birkaç çeşit seçerek hazırlatacağınız ufak bir paket harika bir hediye olacaktır. Eğer fazla para harcama lüksünüz yoksa İstanbul’da Mısır Çarşısı veya Kapalıçarşı’yı ya da kendi şehrinizdeki bunlara benzer büyük, açık çarşıları dolaşarak uygun fiyata lokum çeşitleri bulabilirsiniz. Lokum ve çikolataların dışında çeşitli bayram şekerleri de bayram ziyaretinde götürülecek uygun hediyelerdendir.

bayram-hediyeleri-2

 

Eğer bayramda hediye olarak tatlı götürmek istemiyorsanız ufak ev hediyeleri de satın alabilirsiniz. Örneğin evin çeşitli bölümlerinde dekoratif amaçlarla kullanılabilecek şık bir nazar boncuğu bu duruma oldukça uygun bir hediyedir. Ya da gittiğiniz evin dekorasyonuna uygun altın, gümüş ya da bronz kaplamalı küçük bir tepsi ya da dekoratif şeker kabı sevdiklerinizi çok mutlu edecek ve unutulmayacak bayram hediyeleri olabilirler.

bayram-hediyeleri-3

İyi bayramlar dileriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.