xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Bayramoğlu Ada Geleneksel Tavla Turnuvası: Şampiyon Arif Taş

0 624

Darıca’nın şirin sayfiye semti Bayramoğlu Ada’da semtin sevilen sakinlerinden Osman Tuğaç’ın ferdi olarak düzenlediği Bayramoğlu Ada tavla turnuvası 2014’den beri düzenleniyor. Bazı yıllarda 2 – 3 kere tekrarlanan turnuvayla semtten ve semt dışından insanların tanışıp kaynaşması ve semtin adının duyurulması amaçlanıyor.

Bu yılki turnuva çevre sakinlerinin talebiyle Büyük Zafer’in 100. yıl dönümü ile aynı tarihe getirildi. 30 Ağustos Zafer Bayramı dışında güne anlamını derinleştiren bir olay daha vardı: Ertesi gün 1 Eylül  Dünya Barış Günü idi.  Bu 2 anlamlı günün ışığında turnuva zafere ve barışa ithaf edildi.

Beşer sayı üzerinden, eleme usulü gerçekleşen turnuvada herkese ikinci bir şans mutlaka tanınıyor. İkinci mağlubiyetini alan turnuvadan elenirken, ilk turda elenen olmuyor.

Nefesleri kesen turnuvanın üçlü yarı finalinde daha önceden iki şampiyonluğu olan Kenan Kırbaş ile Kaan Çalışkan ve turnuvaya ilk defa katılan, ancak Ada içinde halen süren tavla liginin oyuncularından Arif Taş kaldı. Kurada Kırbaş ile Çalışkan eşleşti. Kırbaş rakibini 5-2 mağlup ederek finale adını namağlup olarak yazdırdı. Arif Taş ise bir mağlubiyetle finalde yer aldı.

Arif Taş rakibini 5-3 mağlup ederek namağlup unvanını sildi. Kenan Kırbaş ilk defa mağlup olduğu için ikinci şansını finalde kullandı. İki rakip ilk maçın hemen ardından bu sefer şampiyonluk için mücadele etti. Arif Taş rakibini aynı skorla mağlup ederek katıldığı ilk turnuvada şampiyonluğu kazanmış oldu. Kenan Kırbaş ise “üçüncü yıldızı” edinmenin direğinden döndü.

Turnuvada şampiyona ve ikinciye tavla hediye edildi. Şampiyonun “afili” tavlasının sponsorluğunu şirket statüsünde yönetilen semtte; Bayramoğlu Sahil Mahallesi İmar İrade ve Bakım Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Metin İnan üstlendi. Turnuvayı düzenleyen Osman Tuğaç; bir dönem Darıca Kale Bayramoğluspor’un da kulüp başkanlığını yapan Gebze Bölgesi spor ve iş dünyasının sevilen siması İnan’a teşekkür etti.

Turnuvada dördü kadın, ikisi genç erkek, 43’ü erkek olmak toplam 49 kişi mücadele etti. Turnuvanın ilk turunda elenen olmazken tüm katılımcılar ikinci turdan itibaren mücadelelerini sürdürdü.

Turnuvada kadın tavlacılar Burcu Budak, Demet Songurtekin, Hilal Uslu ve Mehtap Koyuncuoğlu,

 Genç tavlacılar Alperen Tuğaç ve Cem Ötüh ve birbirinden renkli simalar mücadele etti. (Alfabetik):

Aktan Uslu, Alaattin Sosay, Alkan Erateş, Arda Yıkılmaz, Arif Taş, Aydın Güner, Aydın Kaboğlu

Barbaros Uluinsan, Bilal Düztaş

Çetin Balıkçı

Doğan Kaytan

Ekrem Çetiner, Engin Eren, Ersan Celepoğlu

Feridun İlhan

Gültekin Okatan

Harun Tüfekçi, Hayati Işıl, Hıdır Güler

İskender Elbasan, İsmet Akalın

Kaan Çalışkaneller, Kaan Mutluol, Kenan Kırbaş, Kerem İşler, Kerem Türkan

Mehmet Arsan, Mehmet Gümüş, Mehmet Güner, Mehmet Toklu, Metin Berktaş, Metin Erktep, Mustafa Farımaz

Osman Birinci, Osman Tuğaç

Sabri Yurtöven, Sedat Durmuş, Sırrı Sarıkaya, Sinan Engin

Şükrü Can

Tamay Ercan, Tayfun Budak

Zafer Arcan

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.